העלמת צלוליטיס | פאם קליניק
     
   

 

העלמת צלוליטיס

 
כל מי שסובל מהבעיה הלא נעימה של צלוליטיס – ולמרבה הצער, כ-90% מהנשים וגם לא מעט גברים צפויים לסבול מכך במהלך חייהם – רוצה לדעת מה ניתן לעשות כדי להתמודד עם הבעיה, ולהחזיר את הפרופורציות הנכונות והאסתטיות לגוף.
אף על פי שמדובר בבעיה שהיא הכל חוץ מפשוטה, יש מקום לאופטימיות. הסיבה היא שמגוון האפשרויות של טיפול בצילוליט כיום הוא רחב במיוחד, עם אפשרות לטפל בבעיה במהירות ובפשטות יחסית. אז מה חשוב שתדעו על העלמת צלוליטיס, ואיזה מרכז לקוסמטיקה רפואית ישמח לקחת על עצמו את המשימה?

את הצלוליטיס ניתן להעלים בשלל דרכים
העלמת צלוליטיס, חשוב לציין כבר בנקודה הזו, תחייב אתכם בלא מעט מקרים להיות אקטיביים. תזונה נכונה ופעילות ספורטיבית יכולים לצמצם את ממדי הבעיה במצבים מסוימים, אבל ממש לא בכולם (ובטח לא להעלים אותה לחלוטין). טיפול בצלולוטיס, לכן, הוא מלאכה שתחייב אתכם לפנות למומחים הבקיאים בתחום ובדרכים המגוונות הקיימות כיום להתמודדות עם הבעיה. כמו שכבר הזכרנו, יש לא מעט דרכים כאלה.
את המשימה של העלמת צלוליטיס נהוג לבצע באמצעות שילוב של טיפולים שונים, שאמורים להשפיע על הגוף במספר דרכים: להמריץ את פעילות תאי השומן באזור, למצק את הגוף, לטהר ולחזק את השרירים ואת מערכות הגוף או הלימפה, להגביר את קצב חילוף החומרים ולבצע סילוק רעלים. בין המכשירים שעשויים לבצע את הפעולות הללו ואחרות ניתן למנות מכשיר Vacumed, מכשיר המבוסס על טכניקת LPG, מכשיר CRIO או מכשיר פרסותרפיה (סלימינג).
לצד זה ניתן להכניס לתמונה את "שחקני החיזוק": למשל, טיפול בצילוליט באמצעות קרני לייזר שמרסקות את תאי השומן ובכך ממיסות אותו ותורמות להצרת ההיקפים המבוקשת. דוגמאות נוספות הן טיפולי מזותרפיה או ליפותרפיה, שיכולים כידוע לשמש למטרות שונות ברפואה הכללית או האסתטית, ויעילים גם במקרה של העלמת צלוליטיס.

הפתרון המומלץ: פאם קליניק
המרכז לקוסמטיקה רפואית פאם קליניק נחשב לאחד המוסדות המובילים בישראל בתחום, כשגם במקרה של טיפול בצלולוטיס ניתן לסמוך על צוות המומחים שלו בעיניים עצומות. במקום ניתנים כל הטיפולים להתמודדות עם הבעיה, כאשר לכל לקוח או לקוחה נבנית תוכנית טיפולים אישית, עם ליווי של אנשי המרכז לכל אורך הדרך.

פאם קלניק - קניון רמת אביב , איינשטיין 40 רמת אביב - 1801-224-442
 

הסרת כתמי עור הסרת שיער בידיים הסרת שיער בכל הגוף טיפולי פיגמנטציה מכון להסרת שיער טיפול בכתמים בפנים טיפול בעור הפנים טיפול בעור יבש טיפולים קוסמטיים ניקוי פנים עמוק פדיקור מניקור בתל אביב קוסמטיקאיות בתל אביב מכון קוסמטיקה ת"א העלמת כתמים בפנים פילינג בינוני פגמנטציה הבהרת כתמי פיגמנטציה איפור קבוע לגבות איפור קבוע בגבות פילינג עמוק לפנים טיפול בפצעים בפנים איפור קבוע לגבות הבהרת כתמים בפנים צלוליטיס טיפול הורדת צלוליטיס המסת צלולית העלמת צלוליטיס טיפול לצלוליט צילוליט צלוליט בהריון צלוליטיס בישבן טיפולי פיגמנטציה הסרת שיער לנשים טיפול בצלוליטיס טיפול בכתמי עור הסרת שיער ברגליים טיפול בשחורים בפנים הסרת כתמים בפנים טיפול פילינג הבהרת פיגמנטציה הסרת שיער בגב הסרת כתמי שמש פדיקור ומניקור העלמת פיגמנטציה המסת צלוליט הסרת שיער באפילציה טיפול בפיגמנטציה בפנים מה זה צלוליטיס קרם חוה זינגבוים קרם Prophecy קרם חומצה הילארונית טיפוח עור הפנים 

 
אתר זה נבנה ומקודם בגוגל על ידי חברת מדיה גרופ