פאם קליניק - טיפולים - טיפולי צלוליטיס והרזייה
 
טיפול בצלוליט והרזייה בשיטת פאם קליניק
 
 
פאם-קליניק בקניון רמת-אביב המתמחה בבריאות הגוף ובטיפול בצלוליט ובהרזייה בריאה לטווח הארוך. הצלוליט נובע מכשל של מערכת הלימפה, שאינה מצליחה עוד לנקז ביעילות את הנוזלים המיותרים והפסולת המצטברת בתאי השומן בגוף. טיפול יעיל במערכת הלימפה, גורם להפחתה משמעותית בכמות הצלוליט והצרת היקפים באזורים אלו. 
 
הטיפול בצלוליטיס בפאם-קליניק מורכב מחמש פעולות:
 
ניקוז לימפטי: סילוק רעלים והמרצת המערכת הלימפטית.
המרצת תאי שומן: הזרמת חמצן לשריפת תאי השומן ועידוד
בניית תאים וייצור קולגן.
מיצוק: חיזוק רקמת החיבור להידוק העור.
טיהור וחיזוק שרירים ומערכות הגוף והלימפה.
תזונה נכונה והגברת קצב חילוף החומרים בגוף. 
 
מהלך הטיפול מתבצע בחמש טכניקות ומכשירים שונים:
 
1. LPG
בטכניקה ייחודית, מפעיל המכשיר גירוי עמוק על אזורים בעלי נטייה לצבירת שומן. התוצאה: ירידה בהיקפים, ושיפור ניכר במראה הצלוליט.
 
2. לייזר - הסרת שומן
קרני הלייזר מתמקדות באיזורים המועדים לפורענות (ירכיים, ישבן, זרועות ולפי צורך המטופלת) וסיב אופטי מרסק את תאי השומן בעזרת האנרגיה שהוא מפעיל, חודר ישירות לשכבה התת עורית. הטיפול יעיל להצרת היקפים והמסת שומן, ניתן לראות תוצאות לאחר טיפול ראשון.
 
3. אולטרה סאונד
הצלוליט אינו מתרכז רק בירכיים ובאזור הישבן אלא גם יכול להיות בכל מיני אזורים בגוף כמו צוואר וידיים. הצרה בצלוליט היא ששום סוג של ספורט לא יעזור למגר אותו, אלא רק טיפול בניקוז הלימפתי של הגוף. טיפול זה מתבצע בפאם-קליניק -ע"י מכשיר אולטרה סאונד רטט על קולי שגורם לפירוק תאי השומן. 
עוזר בפירוק השומן בגוף.
 
4. מכשיר גלי רדיו RF 
מכשיר ה-RF -מבצע חימום עמוק של רקמת העור וגורם לחידוש הקולגן ולהקטנת רקמת השומן בגוף. מטפל בפירוק השומן ובמיצוק העור.
 
5. Vacumed
ה-Vacumed הינו מכשיר מתקדם לטיפול בצלוליט ובריאות הגוף, הוא פותח בשיתוף "NASA"  על בסיס טכנולוגיות חלל, במטרה לאפשר זרימת דם ולימפה תקינה לאסטרונאוטים במצב של חוסר משקל. המכשיר מבוסס על שילוב של יניקה ודחיסה, הוא יוצר לחצי אוויר בפלג הגוף התחתון וע"י זה משפר את זרימת כלי הדם והלימפה, מטפל בדליות ורידים ברגליים
ומשפר את מראה הצלוליט.
 
6. CRIO
מכשיר הפועל בטמפרטורה נמוכה ועוזר בסילוק תאי השומן.
 
7. פרסותרפיה (סלימינג)
המכשיר ממריץ את פעילות מערכת הלימפה באמצעות אוויר דחוס שמגיע לגוף דרך יריעות בד (דמויות חגורות לחץ) הנפרשות על הגוף, ומבצעות פעולה של ניקוז לימפתי.
 
8. עטיפות גוף להצרת היקפים
הטיפול מבוסס על פטנט רשום המשלב החדרת קרם קינמון וחומרים ארומותרפיים המטהרים רעלים ומפרקים שומן. עטיפת הניילון המהודקת עם החומרים הללו, גורמת להזעה מוגברת המזרזת את פעילות הלימפה ומשפרת את מראה הצלוליט. הטיפול מצר היקפים כבר לאחר הטיפול הראשון.שילוב של כל השיטות הנ"ל במרכז לטיפול הצלוליטיס בפאם-קליניק בקניון רמת-אביב, גורם לסילוק צלוליט, הרזייה ולהצרת היקפים.

במסגרת תוכנית חדשנית של פאם קליניק לטיפול בצלוליט, הצרת היקפים והרזייה משולבת דיאטנית קלינית מוסמכת,אשר תלווה אותך לאורך הטיפולים ותתאים לך טיפול המותאם אישית לך, בהתאם למידותייך ולמשקלך.
 
הייעוץ התזונתי במסגרת התוכנית הוא ללא תשלום.