שיזוף בהתזה | פאם קליניק
     
   

 

שיזוף בהתזה

 קסם המראה השזוף
 
כולנו מודעים לקסם של המראה השזוף: הוא מעניק גזרה יפה יותר, מראה בריא יותר, ובכלל נראה שהלוק הכללי הרבה יותר אסתטי, סקסי ומלא חיים. אבל מה, מלבד העובדה שבחורף אין לנו הרבה מהשמש, אנחנו גם לא שוכחים את הסיכונים הכרוכים בחשיפה לה.  דרך יעילה ללא כל סיכונים מציעים לנו ב"פאם-קליניק" – מדובר בטרנד החדש למראה הזוהר: השיזוף נעשה במקצועיות שאותה כולנו מכירים מטיפולים קודמים ב"פאם-קליניק", על ידי מכונות טורבו, עד להשגת שיזו, אחיד בכל חלקי הגוף.

בבסיס החומר טמונות תמציות קנה סוכר, אלו-ורה וסוכר יקרות טבעי, מה שיכול רק לעשות טוב לעור הגוף, המראה השזוף נשאר איתך למעלה משבוע, כך שיש לך מספיק זמן להסתובב עם המראה החום ברונזה המדהים ולהשוויץ שהשנה את לא ממש נפרדת מהקיץ.


 
     
 
30 שנות
מקצועיות
» פאם-קליניק
בגלל התוצאות!
לתיאום פגישת ייעוץ ללא תשלום עם דרמה-תרפיסטית מקצועית
ולהתאמת טיפול מתאים עבורך, ניתן ליצור קשר בפאם-קליניק:
טלפון 1801-224-442
או, פשוט להגיע אלינו - קניון רמת-אביב קומה ב', רח' איינשטיין 40, רמת-אביב.
 
     
 
 
 

 

 

פאם קלניק - קניון רמת אביב , איינשטיין 40 רמת אביב - 1801-224-442
 

הסרת כתמי עור הסרת שיער בידיים הסרת שיער בכל הגוף טיפולי פיגמנטציה מכון להסרת שיער טיפול בכתמים בפנים טיפול בעור הפנים טיפול בעור יבש טיפולים קוסמטיים ניקוי פנים עמוק פדיקור מניקור בתל אביב קוסמטיקאיות בתל אביב מכון קוסמטיקה ת"א העלמת כתמים בפנים פילינג בינוני פגמנטציה הבהרת כתמי פיגמנטציה איפור קבוע לגבות איפור קבוע בגבות פילינג עמוק לפנים טיפול בפצעים בפנים איפור קבוע לגבות הבהרת כתמים בפנים צלוליטיס טיפול הורדת צלוליטיס המסת צלולית העלמת צלוליטיס טיפול לצלוליט צילוליט צלוליט בהריון צלוליטיס בישבן טיפולי פיגמנטציה הסרת שיער לנשים טיפול בצלוליטיס טיפול בכתמי עור הסרת שיער ברגליים טיפול בשחורים בפנים הסרת כתמים בפנים טיפול פילינג הבהרת פיגמנטציה הסרת שיער בגב הסרת כתמי שמש פדיקור ומניקור העלמת פיגמנטציה המסת צלוליט הסרת שיער באפילציה טיפול בפיגמנטציה בפנים מה זה צלוליטיס קרם חוה זינגבוים קרם Prophecy קרם חומצה הילארונית טיפוח עור הפנים 

 
אתר זה נבנה ומקודם בגוגל על ידי חברת מדיה גרופ