הרחקת שיער בלייזר | פאם קליניק
ראשי אודותינו מאמרים כתבות המלצות מלקוחות תמונות לפני/אחרי nailstation צור קשר
    טלפון - 1801-224-442
 
     
   

 

הרחקת שיער בלייזר

 
הרחקת שיער בלייזר
 
הסרת שיער בלייזר LASER מתבצעת עם מכשיר מיוחד חדשני מהדור השלישי אשר עובד על רוב סוגי השיער עם הצלחה מירבית בהרחקת שיער לצמיתות. המכשיר עובר על העור ושולח הבזקים של קרן לייזר אשר מותאמת להסרת שיער.

קרן הלייזר "מתבייתת" על הפיגמנט שבשערה, מובילה את החום לזקיק השערה וגורמת להקרשה של כלי הדם אשר מזינים את השערה.

שערה אשר נמצאת בשלב "אנאגן" (שלב הצמיחה) לא תצמח יותר ושערות אחרות אשר היו בשלב מנוחה או נסיגה יצמחו חלשות יותר, דקיקות ודלילות יותר. מטיפול לטיפול השיער ידלל. כדי להגיע להעלמה סופית של 100% מהשיער אנו משלבים מספר שיטות ומספר מכשירים מתקדמים.

מרכז פאם-קליניק מציע התאמה של טיפולים להסרת שיער לצמיתות בכל השיטות היעילות. אנו מתעסקים בתחום ההרחקת שיער לצמיתות כבר מעל ל-25 שנה וקיימות עשרות אלפי לקוחות אשר סיימו לצמיתות את צמיחת השיער, כולל מאיזור הפנים.

טיפולי הסרת השיער בלייזר LASER וב SHR LAZER במרכז פאם-קליניק מתבצעים עם המכשיר המתקדם שיש, על ידי טכנאיות LASER שעברו הכשרה מעמיקה ובעלות נסיון רב.


במרכז תקבל/י ייעוץ אישי איזה מכל השיטות הקיימות או שילובן יתאימו לך עד לקבלת התוצאות המירביות,  עם יחס אישי ומקצועי ו-25 שנות נסיון.

לשאלות ותשובות בנושא הסרת שיער בלייזר לחץ כאן
 
 
 
 

פאם קלניק - קניון רמת אביב , איינשטיין 40 רמת אביב - 1801-224-442
 

הסרת כתמי עור הסרת שיער בידיים הסרת שיער בכל הגוף טיפולי פיגמנטציה מכון להסרת שיער טיפול בכתמים בפנים טיפול בעור הפנים טיפול בעור יבש טיפולים קוסמטיים ניקוי פנים עמוק פדיקור מניקור בתל אביב קוסמטיקאיות בתל אביב מכון קוסמטיקה ת"א העלמת כתמים בפנים פילינג בינוני פגמנטציה הבהרת כתמי פיגמנטציה איפור קבוע לגבות איפור קבוע בגבות פילינג עמוק לפנים טיפול בפצעים בפנים איפור קבוע לגבות הבהרת כתמים בפנים צלוליטיס טיפול הורדת צלוליטיס המסת צלולית העלמת צלוליטיס טיפול לצלוליט צילוליט צלוליט בהריון צלוליטיס בישבן טיפולי פיגמנטציה הסרת שיער לנשים טיפול בצלוליטיס טיפול בכתמי עור הסרת שיער ברגליים טיפול בשחורים בפנים הסרת כתמים בפנים טיפול פילינג הבהרת פיגמנטציה הסרת שיער בגב הסרת כתמי שמש פדיקור ומניקור העלמת פיגמנטציה המסת צלוליט הסרת שיער באפילציה טיפול בפיגמנטציה בפנים מה זה צלוליטיס קרם חוה זינגבוים קרם Prophecy קרם חומצה הילארונית טיפוח עור הפנים חוה זינגבוים קרם חומצה היאלורונית חומצה היאלורונית קרם חצ'קונים הקרם של חוה זינגבוים אפילציה קרם עם חומצה היאלורונית prophecy cream מחיר קרם חומצה היאלורונית פרופסי קרם אקנה פיגמנטציה הרזיה צלוליט ליפטינג 

קידום אורגני | קידום אתרים