טיפול בכתמי עור | פאם קליניק
ראשי אודותינו מאמרים כתבות המלצות מלקוחות תמונות לפני/אחרי nailstation צור קשר
    טלפון - 1801-224-442
 
     
   

 

טיפול בכתמי עור

 
 "מסכת" כתמי עור על הפנים
 
כולנו מודעות מראש למרבית התופעות המתלוות לתקופת ההיריון: עלייה במשקל, בחילות, תשוקה לצירופי מזונות משונים וכו', ו"מכינות" עצמנו באופן נפשי לקראת תופעות אלה.

אך לא כל תופעות הלוואי של ההיריון מוכרות לכולנו. אם גם את מצפה לביקור החסידה, ייתכן שתופתעי מתופעה נוספת: הופעתם של כתמים כהים על עור פנייך.אם מעולם לא סבלת מפיגמנטציה של העור, ייתכן כי כתמים אלה הינם תסמינים של בעיית עור האופיינית לתקופת ההיריון ונקראת:"מלזמה", או "קולואזמה", ובשפת העם: "מסכת היריון". המלזמה מופיעה בצורת כתמי עור חומים הנראים בעיקר באזורי המצח והלחיים.

אומנם, המלזמה אינה, בהכרח, תופעה המופיעה רק אצל נשים הרות, והיא יכולה להופיע גם על פניהן של נשים שאינן בהיריון ואפילו אצל גברים, אך, נשים הרות ונשים הנוטלות גלולות למניעת היריון, סובלות ממנה יותר, יחסית לשאר האוכלוסייה. הסיבה העיקרית לכך היא הורמונאלית - השינויים ההורמונאליים המתחוללים בגופה של האישה ההרה, או כתוצאה מנטילת גלולות, בצירוף החשיפה לקרינת קרני השמש, גורמים לעורנו ליצור את אותם כתמי עור המופיעים על הפנים.ורמים נוספים (אך נדירים) העלולים לתרום ליצירת כתמי המלזמה, הם: תגובה אלרגית.

הדרך הפשוטה ביותר להתמודדות עם המלזמה הינה מריחת עור הפנים במסנני קרינה להגנה מפני קרינת השמש - לפני כל יציאה מהבית, ובכל ימות השנה. רכישת נוהג זה כהרגל על בסיס יומיומי, יסייע לך לבלום את התפשטות כתמי העור וימנע את החרפת המלזמה.לטיפול בכתמי העור הקיימים ולהעלמתם, יש צורך בטיפול קוסמטי יעיל המבוצע באמצעות קרמים פעילים, קילוף עור (פילינג) ותכשירים להבהרת העור.
 
טיפול בכתמי עור

הקוסמטיקה הרפואית נותנת מענה אמיתי לבעיות אסתטיות אלה: במרכז "פאם-קליניק", אשר בקניון רמת-אביב, תוכלו לקבל טיפול הבהרה מגוונים  העונים למגוון בעיות חלקם מבוססים על קילוף קל של העור באזור המטופל, המסיר את שכבה העור העליונה וחושף שכבת תאים צעירה ורעננה. הטיפול מאפשר לחומרי הבהרה פעילים לחדור לשכבות העור הפנימיות ביעילות, וגורם להאטת קצב ייצור המלנין - הפיגמנט האחראי על צבע העור.  בעקבות הטיפול, תיראה הבהרה ברורה של הכתמים, העור ייראה רענן ו"חדש" ויקבל מראה בוהק וזוהר.קיימות מספר שיטות לטיפול בכתמים אך רק אחרי ייעוץ מדוייק ייקבע איזה שיטה יעילה לטיפול בבעיה הקיימת.
 
 
     
 
30 שנות
מקצועיות
» פאם-קליניק
בגלל התוצאות!
לתיאום פגישת ייעוץ ללא תשלום עם דרמה-תרפיסטית מקצועית
ולהתאמת טיפול מתאים עבורך, ניתן ליצור קשר בפאם-קליניק:
טלפון 1801-224-442
או, פשוט להגיע אלינו - קניון רמת-אביב קומה ב', רח' איינשטיין 40, רמת-אביב.
 
     
 
 
 
 

פאם קלניק - קניון רמת אביב , איינשטיין 40 רמת אביב - 1801-224-442
 

הסרת כתמי עור הסרת שיער בידיים הסרת שיער בכל הגוף טיפולי פיגמנטציה מכון להסרת שיער טיפול בכתמים בפנים טיפול בעור הפנים טיפול בעור יבש טיפולים קוסמטיים ניקוי פנים עמוק פדיקור מניקור בתל אביב קוסמטיקאיות בתל אביב מכון קוסמטיקה ת"א העלמת כתמים בפנים פילינג בינוני פגמנטציה הבהרת כתמי פיגמנטציה איפור קבוע לגבות איפור קבוע בגבות פילינג עמוק לפנים טיפול בפצעים בפנים איפור קבוע לגבות הבהרת כתמים בפנים צלוליטיס טיפול הורדת צלוליטיס המסת צלולית העלמת צלוליטיס טיפול לצלוליט צילוליט צלוליט בהריון צלוליטיס בישבן טיפולי פיגמנטציה הסרת שיער לנשים טיפול בצלוליטיס טיפול בכתמי עור הסרת שיער ברגליים טיפול בשחורים בפנים הסרת כתמים בפנים טיפול פילינג הבהרת פיגמנטציה הסרת שיער בגב הסרת כתמי שמש פדיקור ומניקור העלמת פיגמנטציה המסת צלוליט הסרת שיער באפילציה טיפול בפיגמנטציה בפנים מה זה צלוליטיס קרם חוה זינגבוים קרם Prophecy קרם חומצה הילארונית טיפוח עור הפנים חוה זינגבוים קרם חומצה היאלורונית חומצה היאלורונית קרם חצ'קונים הקרם של חוה זינגבוים אפילציה קרם עם חומצה היאלורונית prophecy cream מחיר קרם חומצה היאלורונית פרופסי קרם אקנה פיגמנטציה הרזיה צלוליט ליפטינג 

קידום אורגני | קידום אתרים