הצלוליט - איך נפטרים ממנו? | פאם קליניק
ראשי אודותינו מאמרים כתבות המלצות מלקוחות תמונות לפני/אחרי nailstation צור קשר
    טלפון - 1801-224-442
 
     
   

 

הצלוליט - איך נפטרים ממנו?

 הצלוליט - איך נפטרים ממנו?
 

צלוליט, או "עור תפוז" - איך שלא תקראו לו - אין כמעט אישה שלא מכירה את התופעה מקרוב (כ- 90% מאיתנו) ומנסה, נואשות, להילחם בה.

הצלוליט מופיע בעיקר אצל נשים בוגרות, בנות כל העדות ובעלות מבני גוף שונים - רזות ושמנות כאחד. הוא נראה כריכוז של גבשושיות או גומות קטנות (ומכאן הדימוי לקליפת התפוז), והוא מופיע בדרך כלל על פני עור הירכיים, הבטן, הישבן והזרועות.

הגבשושיות הנראות על העור נוצרות כתוצאה מהיחלשות סיבי הקולגן והתרופפות רקמות העור, הגורמות לפגיעה בשכבת העור העליונה -  הדרמיס, ולהצטברות תאי שומן על גביה. למעשה, גושי שומן אלה מהווים פסולת טבעית של הגוף, אשר בעקבות הפגיעה בפעילות כלי הדם המזינים את הרקמות, "נתקעת" בין סיבי הרקמה התת-עורית, ולא מופרשת מהגוף.

בצורתו הקשה יותר אך גם נדירה יותר - הצלוליט הקשה, הוא נראה אצל ספורטאים ורקדנים - אצלם הוא מופיע ממש על רקמות השרירים. הצלוליט הרך הוא הנפוץ יותר והוא נמצא על שטחי עור גדולים ומשווה להם מראה ספוגי ומדולדל.

הסיבה העיקרית להופעת הצלוליט, הינה שינויים הורמונאליים (ועל כן, שכיחותה בקרב נשים גבוהה משמעותית ביחס למידת הופעתה אצל גברים). גורמים נוספים הם: גנטיקה, חוסר פעילות גופנית, תזונה לא נכונה וצריכה לא מספקת של מים.


הצלוליט - איך נפטרים ממנו?

לקבלת תוצאות משמעותיות וארוכות טווח יותר, יש צורך בטיפול מאסיבי על ידי קוסמטיקאית מקצועית במכון המיומן בטיפול בתופעה זו.

במרכז פאם-קליניק מטפלים בתופעה באמצעות מכשיר ה-L.P.G, הנחשב למכשיר יעיל לטיפול בצלוליט. המכשיר, הפועל בטכניקה ייחודית יוצר גירוי עמוק על האזורים בהם יש נטייה לצבירת שומן וכתוצאה מכך גורם לירידה בהיקפים ומשפר את מראה העור באופן ניכר.

בתחילת הטיפולים מתבצעת מדידת היקפים מדויקת של אזורי המותניים, הירכיים, הישבן והרגליים, ובמהלך הטיפולים נמדדים עוד כפעמיים. במרכז "פאם-קליניק" ניתן לראות תמונות נשים של לפני ואחרי טיפולים - השינוי הוא ללא הכר: השיפור הנראה לעין אינו מתבטא רק בהפחתת הצלוליט אלא גם בירידה ניכרת בהיקפים - בין 1 ס"מ ל 14 ס"מ.

 
     
 
30 שנות
מקצועיות
» פאם-קליניק
בגלל התוצאות!
לתיאום פגישת ייעוץ ללא תשלום עם דרמה-תרפיסטית מקצועית
ולהתאמת טיפול מתאים עבורך, ניתן ליצור קשר בפאם-קליניק:
טלפון 1801-224-442
או, פשוט להגיע אלינו - קניון רמת-אביב קומה ב', רח' איינשטיין 40, רמת-אביב.
 
     


 

 


פאם קלניק - קניון רמת אביב , איינשטיין 40 רמת אביב - 1801-224-442
 

הסרת כתמי עור הסרת שיער בידיים הסרת שיער בכל הגוף טיפולי פיגמנטציה מכון להסרת שיער טיפול בכתמים בפנים טיפול בעור הפנים טיפול בעור יבש טיפולים קוסמטיים ניקוי פנים עמוק פדיקור מניקור בתל אביב קוסמטיקאיות בתל אביב מכון קוסמטיקה ת"א העלמת כתמים בפנים פילינג בינוני פגמנטציה הבהרת כתמי פיגמנטציה איפור קבוע לגבות איפור קבוע בגבות פילינג עמוק לפנים טיפול בפצעים בפנים איפור קבוע לגבות הבהרת כתמים בפנים צלוליטיס טיפול הורדת צלוליטיס המסת צלולית העלמת צלוליטיס טיפול לצלוליט צילוליט צלוליט בהריון צלוליטיס בישבן טיפולי פיגמנטציה הסרת שיער לנשים טיפול בצלוליטיס טיפול בכתמי עור הסרת שיער ברגליים טיפול בשחורים בפנים הסרת כתמים בפנים טיפול פילינג הבהרת פיגמנטציה הסרת שיער בגב הסרת כתמי שמש פדיקור ומניקור העלמת פיגמנטציה המסת צלוליט הסרת שיער באפילציה טיפול בפיגמנטציה בפנים מה זה צלוליטיס קרם חוה זינגבוים קרם Prophecy קרם חומצה הילארונית טיפוח עור הפנים חוה זינגבוים קרם חומצה היאלורונית חומצה היאלורונית קרם חצ'קונים הקרם של חוה זינגבוים אפילציה קרם עם חומצה היאלורונית prophecy cream מחיר קרם חומצה היאלורונית פרופסי קרם אקנה פיגמנטציה הרזיה צלוליט ליפטינג 

קידום אורגני | קידום אתרים