צלוליטיס | פאם קליניק
ראשי אודותינו מאמרים כתבות המלצות מלקוחות תמונות לפני/אחרי nailstation צור קשר
    טלפון - 1801-224-442
 
     
   

 

צלוליטיס

 אורלי דור
 

שלוש האחיות- אורלי, עפרה וגאולה, שמנהלות את מרכז פאם-קליניק, יותר מ 23- שנים, יחד עם האבחון המקצועי, עוזר למטופלת להגיע לתוצאות האופטימילות במינימום זמן וטיפולים. הפתרון מצוי בעיקרו במכשיר הנקרא Vacumed המבוסס על טכנולוגיית חלל ופותח יחד עם NASA על מנת לאפשר לאסטרונאוטים זרימת דם תקינה במצב של חוסר משקל. המטופלת נכנסת בשכיבה לתוך המכשיר ובאמצעות פעולה של יניקה ודחיסה היוצרות לחץ אוויר בפלג הגוף התחתון, משתפרת זרימת כלי הדם והלימפה, מה שמשפר פלאים קודם כל את מראה הצלוליט.אבל בסופו של דבר, השיטה אינה משפרת רק את מצב הצלוליט, אלא מטפלת גם בנימים ברגליים, בזירוז בחילוף חומרים, בדליות ובבצקות הגורמות לכאבים בשעת הליכה או עמידה על הרגליים וניקוי הגוף מרעלים. הטיפול אינו כרוך כלל וכלל בכאב, וכבר בתום חמישה-שישה טיפולים את יכולה לראות תוצאות. אבל אחרי כל זה, בפאם-קליניק לא מסתפקים רק בטיפול בעזרת מיטת ה- Vacumed , אלא משלבים 6 שיטות שונות לטיפול בצלוליט לצד מכשירים נוספים וטיפולים שונים כדוגמת מכשיר ה- SPM המבוסס על טכנולוגיה דיגיטלית מתקדמת ומסייע למיצוק הקולגן פירוק תאי שומן, ניקוז לימפתי, ועטיפות גוף המיועדות להצרת היקפים, פרוק שומן וטהור רעלים. ללא ספק, מדובר בפריצת דרך בעולם הקוסמטיקה. המכשיר נותן תשובה לבעיות אסתטיקה שבעבר נשים נאלצו לחיות איתן ולהתמודד איתן בלית ברירה - אבל היום הן כבר ממש לא חייבת לסבול את כל הדברים שהן לא רוצות לסבול, ויש להן את החופש לבחור את הדרך שלהן לגוף ללא צלוליט. רק דבר אחד ברור לחלוטין - הדרך אל מטרה זו עוברת בפאם-קליניק: המרכז לקוסמטיקה, צלוליט והרזיה. כשאלוהים ברא את האישה, לא בטוח שהוא הוסיף לרשימה גם צלוליט, אבל העובדות הן שיותר משמונים אחוז מהנשים בעולם סובלות מצלוליט, או ממה שנקרא במילים אחרות “עור תפוז”.

מה שמדהים בכל הסיפור זה שלצלוליט אין גיל ואין משקל – הוא יכול להופיע אצל נערות בנות 18 בדיוק כמו אצל נשים בנות 40 , והוא יכול להופיע אצל  רזות וחטובות בדיוק כמו אצל נשים שמנות.בניגוד למקובל לחשוב, הצלוליט אינו מתרכז רק בירכיים ובאזור הישבן אלא גם יכול להיות בכל מיני אזורים בגוף כמו צוואר וידיים. הצרה בצלוליט היא ששום סוג של ספורט לא יעזור למגר אותו, אלא רק טיפול בניקוז הלימפתי של הגוף. טיפול זה מתבצע בפאם-קליניק - המרכז לצלוליט וקוסמטיקה. הצלוליט הוא למעשה כשל במערכת הלימפה, שבמהלכו הגוף אינו מצליח להיפטר מהפסולת, ויחד עם גנטיקה, תזונה לא מאוזנת והורמונים שונים התוצאות לא מרחיקות להגיע: צלוליט באזורים האסטרטגיים בגוף,בעיקר בפלג הגוף התחתון.הפתרון החדשני, המקצועי והבטוח של פאם-קליניק לצלוליט הוא הפתרון האולטימטיבי לבעיה, משום שהוא משלב תוכנית טיפול בשורש בעיית הצלוליט והצרת היקפים, ולא רק תורם לשינוי מראה העור. השיטה עובדתכך: הלקוחה עוברת תשאול, ואחריו נשקלת במשקל חכם שלתוכו מוזנים נתונים כמו גיל, משקל, היקפים וגובה. המשקל מחשב את הנתונים ואותם מזינים לתוכנה מיוחדת המצביעה בדיוק רב על סוג הטיפול הדרוש במקרה הספציפי הנדון.

לכל מטופלת מתאים אופי שונה של טיפול המתחשב בפרמטרים שקיבלנו אחרי החישובים השונים. הניסיון בטיפולי גוף ובטיפול בצלוליט חדשות מסעירות לבעלות הצלוליט: תוכנית חדשנית ומהפכנית המותאמת אישית לכל אחת ואחת מושקת בשבועות אלה במרכז פאם-קליניק בקניון רמת אביב, ומשלבת חוויה אפקטיבית ונעימה המובילה לתוצאות שכולנו שואפים להם - הצרת היקפים, שיפור בצלוליט וניקוי הגוף מרעלים. 

 
     
 
30 שנות
מקצועיות
» פאם-קליניק
בגלל התוצאות!
לתיאום פגישת ייעוץ ללא תשלום עם דרמה-תרפיסטית מקצועית
ולהתאמת טיפול מתאים עבורך, ניתן ליצור קשר בפאם-קליניק:
טלפון 1801-224-442
או, פשוט להגיע אלינו - קניון רמת-אביב קומה ב', רח' איינשטיין 40, רמת-אביב.
 
     

 
  

 

 


פאם קלניק - קניון רמת אביב , איינשטיין 40 רמת אביב - 1801-224-442
 

הסרת כתמי עור הסרת שיער בידיים הסרת שיער בכל הגוף טיפולי פיגמנטציה מכון להסרת שיער טיפול בכתמים בפנים טיפול בעור הפנים טיפול בעור יבש טיפולים קוסמטיים ניקוי פנים עמוק פדיקור מניקור בתל אביב קוסמטיקאיות בתל אביב מכון קוסמטיקה ת"א העלמת כתמים בפנים פילינג בינוני פגמנטציה הבהרת כתמי פיגמנטציה איפור קבוע לגבות איפור קבוע בגבות פילינג עמוק לפנים טיפול בפצעים בפנים איפור קבוע לגבות הבהרת כתמים בפנים צלוליטיס טיפול הורדת צלוליטיס המסת צלולית העלמת צלוליטיס טיפול לצלוליט צילוליט צלוליט בהריון צלוליטיס בישבן טיפולי פיגמנטציה הסרת שיער לנשים טיפול בצלוליטיס טיפול בכתמי עור הסרת שיער ברגליים טיפול בשחורים בפנים הסרת כתמים בפנים טיפול פילינג הבהרת פיגמנטציה הסרת שיער בגב הסרת כתמי שמש פדיקור ומניקור העלמת פיגמנטציה המסת צלוליט הסרת שיער באפילציה טיפול בפיגמנטציה בפנים מה זה צלוליטיס קרם חוה זינגבוים קרם Prophecy קרם חומצה הילארונית טיפוח עור הפנים חוה זינגבוים קרם חומצה היאלורונית חומצה היאלורונית קרם חצ'קונים הקרם של חוה זינגבוים אפילציה קרם עם חומצה היאלורונית prophecy cream מחיר קרם חומצה היאלורונית פרופסי קרם אקנה פיגמנטציה הרזיה צלוליט ליפטינג 

קידום אורגני | קידום אתרים