אולטרה סאונד לצלוליט | פאם קליניק
ראשי אודותינו מאמרים כתבות המלצות מלקוחות תמונות לפני/אחרי nailstation צור קשר
    טלפון - 1801-224-442
 
     
   

 

אולטרה סאונד לצלוליט

 טיפול אולטרה סאונד
 


צלוליט, או "עור תפוז" - איך שלא תקראו לו - אין כמעט אישה שלא מכירה את התופעה מקרוב (כ- 90% מאיתנו) ומנסה, נואשות, להילחם בה.
 
הצלוליט מופיע בעיקר אצל נשים בוגרות, בנות כל העדות ובעלות מבני גוף שונים - רזות ושמנות כאחד. הוא נראה כריכוז של גבשושיות או גומות קטנות (ומכאן הדימוי לקליפת התפוז), והוא מופיע בדרך כלל על פני עור הירכיים, הבטן, הישבן והזרועות.
 
ישנם הטוענים שבעייתהצלוליט קשורה בגנטיקה ,ויש כאלה שטוענים שהיא נגרמת מחוסר נוזלים,ירידה מהירה במשקל וחילוף חומרים איטי.
 
הסיבה העיקרית להופעת הצלוליט, הינה שינויים הורמונאליים (ועל כן, שכיחותה בקרב נשים גבוהה משמעותית ביחס למידת הופעתה אצל גברים). גורמים נוספים הם: גנטיקה, חוסר פעילות גופנית, תזונה לא נכונה וצריכה לא מספקת של מים.
 
צלוליט נגרם כתוצאה ממאגרי השומן המתאחסנות בגוף ולכן נוצר מראה של עור תפוז,קוטג' ,מראה פחות אסתטי.
מראה הצלוליט נגרם ע"י משקעים של שומן מתחת לעור.
צלוליט לא מופיע בגלל משקל עודף או השמנה.מחקרים אומרים שהגורם העיקרי הוא גנטיקה,שמשפיעה על רמות ההורמונים בגוף .תזונה ופעילות גופנית כגון רכיבה אופניים, ריצה,הליכה וכד... לא עוזרות לצמצום צלוליט מאזור הירכיים והמותניים.
 
הצלוליט אינו מתרכז רק בירכיים ובאזור הישבן אלא גם יכול להיות בכל מיני אזורים בגוף כמו צוואר וידיים. הצרה בצלוליט היא ששום סוג של ספורט לא יעזור למגר אותו, אלא רק טיפול בניקוז הלימפתי של הגוף. טיפול זה מתבצע בפאם-קליניק - המרכז לצלוליט וקוסמטיקה. הצלוליט הוא למעשה כשל במערכת הלימפה, שבמהלכו הגוף אינו מצליח להיפטר מהפסולת, ויחד עם גנטיקה, תזונה לא מאוזנת והורמונים שונים התוצאות לא מרחיקות להגיע: צלוליט באזורים האסטרטגיים בגוף,בעיקר בפלג הגוף התחתון.
 
בפאם-קליניק, יש לנו שיטת טיפולים מיוחדת הכוללת 6 מכשירים לטיפול בצלוליט ולהמסתו.
אחד מהמכשירים המטפלים בצלוליט זהו מכשיר הוואקומד- מכשיר מתקדם לטיפול בצלוליט ובריאות הגוף, הוא פותח בשיתוף "NASA"  על בסיס טכנולוגיות חלל, במטרה לאפשר זרימת דם ולימפה בצורה תקינה לאסטרונאוטים במצב של חוסר משקל.
 
המכשיר מבוסס על שילוב של יניקה ודחיסה, הוא יוצר לחצי אוויר בפלג הגוף התחתון וע"י זה משפר את זרימת כלי הדם והלימפה, מטפל בדליות ורידים ברגליים, ומשפר את מראה הצלוליט.
LPG -הוא המכשיר היעיל ביותר לטיפול בצלוליט, בטכניקה ייחודית מפעיל המכשיר גירוי עמוק על אזורים בעלי נטייה לצבירת שומן וצלוליט ומפרק אותם. התוצאות: ירידה בהיקפים, עיצוב הגוף ,ושיפור ניכר במראה הצלוליט.
SPM-כמו ה LPG  ,הוא משפר את כל שלבי הטיפול בצלוליט: ניקוז לימפתי, חיזוק רקמת החיבור ,הגברת זרימת דם, פירוק תאי שומן, ויצירת קולגן.
 
שיטת הטיפולים בפאם-קליניק ,המשלבת 6 מכשירים ,גורמת לסילוק הצלוליט להרזייה ולהצהרת היקפים.
 
במסגרת תוכנית חדשנית של פאם קליניק לטיפול בצלוליט, הצרת היקפים והרזייה משולבת דיאטנית קלינית מוסמכת,אשר תלווה אותך לאורך הטיפולים ותתאים לך טיפול המותאם אישית לך, בהתאם למידותייך ולמשקלך.

 
     
 
30 שנות
מקצועיות
» פאם-קליניק
בגלל התוצאות!
לתיאום פגישת ייעוץ ללא תשלום עם דרמה-תרפיסטית מקצועית
ולהתאמת טיפול מתאים עבורך, ניתן ליצור קשר בפאם-קליניק:
טלפון 1801-224-442
או, פשוט להגיע אלינו - קניון רמת-אביב קומה ב', רח' איינשטיין 40, רמת-אביב.
 
     


 
 
 
 

פאם קלניק - קניון רמת אביב , איינשטיין 40 רמת אביב - 1801-224-442
 

הסרת כתמי עור הסרת שיער בידיים הסרת שיער בכל הגוף טיפולי פיגמנטציה מכון להסרת שיער טיפול בכתמים בפנים טיפול בעור הפנים טיפול בעור יבש טיפולים קוסמטיים ניקוי פנים עמוק פדיקור מניקור בתל אביב קוסמטיקאיות בתל אביב מכון קוסמטיקה ת"א העלמת כתמים בפנים פילינג בינוני פגמנטציה הבהרת כתמי פיגמנטציה איפור קבוע לגבות איפור קבוע בגבות פילינג עמוק לפנים טיפול בפצעים בפנים איפור קבוע לגבות הבהרת כתמים בפנים צלוליטיס טיפול הורדת צלוליטיס המסת צלולית העלמת צלוליטיס טיפול לצלוליט צילוליט צלוליט בהריון צלוליטיס בישבן טיפולי פיגמנטציה הסרת שיער לנשים טיפול בצלוליטיס טיפול בכתמי עור הסרת שיער ברגליים טיפול בשחורים בפנים הסרת כתמים בפנים טיפול פילינג הבהרת פיגמנטציה הסרת שיער בגב הסרת כתמי שמש פדיקור ומניקור העלמת פיגמנטציה המסת צלוליט הסרת שיער באפילציה טיפול בפיגמנטציה בפנים מה זה צלוליטיס קרם חוה זינגבוים קרם Prophecy קרם חומצה הילארונית טיפוח עור הפנים חוה זינגבוים קרם חומצה היאלורונית חומצה היאלורונית קרם חצ'קונים הקרם של חוה זינגבוים אפילציה קרם עם חומצה היאלורונית prophecy cream מחיר קרם חומצה היאלורונית פרופסי קרם אקנה פיגמנטציה הרזיה צלוליט ליפטינג 

קידום אורגני | קידום אתרים