פאם קליניק - המרכז לקוסמטיקה מתקדמת

פאם-קליניק, המרכז לקוסמטיקה רפואית בקניון רמת-אביב הוא המקום בו הומצאו צמד המילים פינוק ומקצועיות. כקוסמטיקאיות מנוסות בעלות ניסיון של 32 שנים, אנו ערות לרחשי ליבם של לקוחותינו ויודעות שכולם מחפשים מגוון תוצאות תחת קורת גג אחת.
 
פאם-קליניק, קליניקה אשר הוקמה ב-1986 ומאגדת מגוון טיפולים קוסמטיים חדשניים, טיפולי פנים, טיפולי גוף וטיפולים משלימים. מלבד כל הפינוקים, מציע המרכז מגוון טיפולים כגון: הרחקת שיער לצמיתות (באמצעות לייזר, SHR, קרן אור ואפילציה), טיפול באקנה, הבהרת כתמים, טיפולים בקמטים ובצלקות, טיפול להצרת היקפים ,הרזייה ולהעלמת צלוליט, ייעוץ רפואי בנושא ניתוחים פלסטיים, והזרקות וטיפולים משלימים כגון: איפור קבוע, פדיקור, מניקור, ושעווה.
 
אודות לוותק ולניסיון הרב שצברו צוות מנהלות המרכז הקוסמטי במהלך השנים, ולאחר הכשרות ולימודי קוסמטיקה פרא רפואית מתקדמת (P.M.E) שרכשו יחדיו, הוחלט להרחיב את ליין מוצרי Femme ולייצר את קו המוצרים החדשני המבוסס על פיתוח פרא רפואי.
 
ניתן לקנות שוברי מתנה לכל סוגי הטיפולים, לכל אירוע וחג.
הטיפולים הם לנשים וגברים כאחד.
 
אנו תמיד כאן לשירותך,
אורלי, עופרה וגאולה

 
"אנו מאמינות ומודעות לכך שעולם הקוסמטיקה הוא דינאמי ונמצא בתהליכי התפתחות כל הזמן, ועל כן אנו דואגות לרכוש ידע ומכשור ולהתעדכן תדיר.

הניסיון הרב שברשותנו הן בעולם הטיפולים עם כל ההתפתחות הטכנולוגית והן בייצור מוצרי טיפוח, מאפשר לנו להכיר מקרוב את הבעיות האינדיבידואליות של כל סוג עור. משם באה ההחלטה להרחיב את קו המוצרים הקיים ולייצר קו מוצרים חדשני פרא רפואי המורכב מחומרים פעילים.

במהלך הפיתוח הסתייענו במיטב הכימאים והמומחים בתחום ובעיקר היינו קשובים לצרכייך, כפי שאנו לומדים אותם בהנאה רבה כל יום מחדש".

כל מה שעלייך לעשות הוא לצור איתנו קשר, לקבוע פגישת ייעוץ חינם ובפגישה נייעץ לך את סוג הטיפול והחומרים אשר מתאימים לעורך. עולם חדש ומקצועי של טיפוח ויופי כבר יקבל אותך אל חיקו בזרועות פתוחות.

 

איך להגיע אלינו?

טלפון: 1801-224-442
קניון רמת אביב,
רחוב אינשטיין 40


אודות "פאם-קליניק"

יש לנו צוות מעולה של עובדות מקצועיות בעלות ניסיון וידע רב!

פאם-קליניק - המרכז לקוסמטיקה מתקדמת

לתיאום פגישת ייעוץ עם דרמה-תרפיסטית מקצועית והתאמת טיפול מתאים עבורך

1-801-224-442

או מלאי פרטיך וניצור קשר בהקדם