פגמנטציה | פאם קליניק
ראשי אודותינו מאמרים כתבות המלצות מלקוחות תמונות לפני/אחרי nailstation צור קשר
    טלפון - 1801-224-442
 
     
   

 

פגמנטציהלא קשה לחשוב על גורמים שעלולים להביא להופעת כתמי פגמנטציה על גבי הגוף. בין אם המדובר הוא על כתמים מולדים או כאלה שנוצרו בעקבות חשיפה ממושכת לשמש, גורמים הורמונליים או הזדקנות הגוף, ברור שמדובר בצרה צרורה. לכן, מרבית האנשים שסובלים מפגמנטציה מעוניינים לדעת מהן האפשרויות שעומדות לרשותם לצורך הבהרת פיגמנטציה. העובדה שיש כיום מגוון טיפולים בתחום, כפי שמוצע על ידי פאם קליניק, תוכל בוודאי לתרום לשקט הנפשי.

אז איך מטפלים בפגמנטציה?
טיפול בפגמנטציה בפנים, כמו גם באזורים אחרים בגוף, יכול להתבצע כיום בשיטות שונות וזאת בזכות הטכנולוגיה שנכנסה במהלך השנים לתוך התמונה. פגמנטציה ניתן לטשטש, להבהיר או אפילו להעלים לחלוטין בשיטות מגוונות, כל אחת מהן בעלת יתרונות משלה ומתאימה במצבים שונים בתכלית. בין השיטות בהן נעשה שימוש כיום אפשר להצביע על:
·         טיפולי פאם
·         פילינג
·         טיפולים באמצעות לייזר רך
·         טיפולים הנעשים על ידי מכשיר חמצן
·         טיפולים פרא רפואיים
כפי שניתן להסיק מרשימת הטיפולים, הבהרת פיגמנטציה הוא עסק למקצוענים בלבד. אנשי המקצוע שלוקחים על עצמם את המשימה החשובה הזו צריכים להחזיק במכשור מתקדם, העומד כמובן בכל התקנים שמחייב משרד הבריאות. מומלץ להעדיף גורמים מקצועיים בעלי ניסיון רב שנים, מאחר ובתחום הזה, החשיבות של ניסיון מקצועי עשויה להיות מכרעת.
טרם התחלת הטיפול חשוב לוודא שהשיטה בה בוחרים מותאמת לסוג הבעיה, לממדיה ולאזור הספציפי בגוף – טיפול בפיגמנטציה בפנים עשוי להיות שונה מאשר טיפול בכתמי פגמנטציה המופיעים על גבי הבטן, למשל. יש לראות מהם שלבי התהליך, למשל הבדיקות שמבוצעות, במטרה לראות האם האדם הספציפי אכן מתאים לטיפול ולברר מהן ההתחייבויות של הגורם המקצועי לגבי הצלחת הטיפול.

נקודת ההתחלה: פנייה לפאם קליניק
המרכז לקוסמטיקה רפואית Femme Clinic פתח את שעריו ב-1986, כשבעשורים שחלפו מאז הוא הפך לאחד הבולטים בתחום באזור המרכז. בפאם קליניק ניתן לעבור טיפולי קוסמטיקה מגוונים ובכלל זה שיטות שונות להתמודדות עם פגמנטציה. אנשי המרכז מרכיבים לכל לקוח או לקוחה תוכנית טיפולים אישית, תוך ליווי שלהם לכל אורך הדרך. המחיר הנגבה עבור הטיפולים שווה לכל כיס, כשהתוצאות המתקבלות הן ללא דופי.

מוזמנים לקרוא בנוסף:

פאם קלניק - קניון רמת אביב , איינשטיין 40 רמת אביב - 1801-224-442
 

הסרת כתמי עור הסרת שיער בידיים הסרת שיער בכל הגוף טיפולי פיגמנטציה מכון להסרת שיער טיפול בכתמים בפנים טיפול בעור הפנים טיפול בעור יבש טיפולים קוסמטיים ניקוי פנים עמוק פדיקור מניקור בתל אביב קוסמטיקאיות בתל אביב מכון קוסמטיקה ת"א העלמת כתמים בפנים פילינג בינוני פגמנטציה הבהרת כתמי פיגמנטציה איפור קבוע לגבות איפור קבוע בגבות פילינג עמוק לפנים טיפול בפצעים בפנים איפור קבוע לגבות הבהרת כתמים בפנים צלוליטיס טיפול הורדת צלוליטיס המסת צלולית העלמת צלוליטיס טיפול לצלוליט צילוליט צלוליט בהריון צלוליטיס בישבן טיפולי פיגמנטציה הסרת שיער לנשים טיפול בצלוליטיס טיפול בכתמי עור הסרת שיער ברגליים טיפול בשחורים בפנים הסרת כתמים בפנים טיפול פילינג הבהרת פיגמנטציה הסרת שיער בגב הסרת כתמי שמש פדיקור ומניקור העלמת פיגמנטציה המסת צלוליט הסרת שיער באפילציה טיפול בפיגמנטציה בפנים מה זה צלוליטיס קרם חוה זינגבוים קרם Prophecy קרם חומצה הילארונית טיפוח עור הפנים חוה זינגבוים קרם חומצה היאלורונית חומצה היאלורונית קרם חצ'קונים הקרם של חוה זינגבוים אפילציה קרם עם חומצה היאלורונית prophecy cream מחיר קרם חומצה היאלורונית פרופסי קרם אקנה פיגמנטציה הרזיה צלוליט ליפטינג 

קידום אורגני | קידום אתרים