פגמנטציה | פאם קליניק
 
 

פגמנטציה

לא קשה לחשוב על גורמים שעלולים להביא להופעת כתמי פגמנטציה על גבי הגוף. בין אם המדובר הוא על כתמים מולדים או כאלה שנוצרו בעקבות חשיפה ממושכת לשמש, גורמים הורמונליים או הזדקנות הגוף, ברור שמדובר בצרה צרורה. לכן, מרבית האנשים שסובלים מפגמנטציה מעוניינים לדעת מהן האפשרויות שעומדות לרשותם לצורך הבהרת פיגמנטציה. העובדה שיש כיום מגוון טיפולים בתחום, כפי שמוצע על ידי פאם-קליניק, תוכל בוודאי לתרום לשקט הנפשי.

אז איך מטפלים בפגמנטציה?
טיפול בפגמנטציה בפנים, כמו גם באזורים אחרים בגוף, יכול להתבצע כיום בשיטות שונות וזאת בזכות הטכנולוגיה שנכנסה במהלך השנים לתוך התמונה. פגמנטציה ניתן לטשטש, להבהיר או אפילו להעלים לחלוטין בשיטות מגוונות, כל אחת מהן בעלת יתרונות משלה ומתאימה במצבים שונים בתכלית. בין השיטות בהן נעשה שימוש כיום אפשר להצביע על:
  • טיפולי פאם
  • פילינג
  • טיפולים באמצעות לייזר רך
  • טיפולים הנעשים על ידי מכשיר חמצן
  • טיפולים פרא רפואיים
כפי שניתן להסיק מרשימת הטיפולים, הבהרת פיגמנטציה הוא עסק למקצוענים בלבד. אנשי המקצוע שלוקחים על עצמם את המשימה החשובה הזו צריכים להחזיק במכשור מתקדם, העומד כמובן בכל התקנים שמחייב משרד הבריאות. מומלץ להעדיף גורמים מקצועיים בעלי ניסיון רב שנים, מאחר ובתחום הזה, החשיבות של ניסיון מקצועי עשויה להיות מכרעת.
טרם התחלת הטיפול חשוב לוודא שהשיטה בה בוחרים מותאמת לסוג הבעיה, לממדיה ולאזור הספציפי בגוף – טיפול בפיגמנטציה בפנים עשוי להיות שונה מאשר טיפול בכתמי פגמנטציה המופיעים על גבי הבטן, למשל. יש לראות מהם שלבי התהליך, למשל הבדיקות שמבוצעות, במטרה לראות האם האדם הספציפי אכן מתאים לטיפול ולברר מהן ההתחייבויות של הגורם המקצועי לגבי הצלחת הטיפול.

נקודת ההתחלה: פנייה לפאם-קליניק
המרכז לקוסמטיקה רפואית Femme Clinic פתח את שעריו ב-1986, כשבעשורים שחלפו מאז הוא הפך לאחד הבולטים בתחום באזור המרכז. בפאם-קליניק ניתן לעבור טיפולי קוסמטיקה מגוונים ובכלל זה שיטות שונות להתמודדות עם פגמנטציה. אנשי המרכז מרכיבים לכל לקוח או לקוחה תוכנית טיפולים אישית, תוך ליווי שלהם לכל אורך הדרך. המחיר הנגבה עבור הטיפולים שווה לכל כיס, כשהתוצאות המתקבלות הן ללא דופי.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
הבהרת כתמי פיגמנטציה
 
 

איך להגיע אלינו?

טלפון: 1801-224-442
קניון רמת אביב,
רחוב אינשטיין 40


אודות "פאם-קליניק"

יש לנו צוות מעולה של עובדות מקצועיות בעלות ניסיון וידע רב!

פאם-קליניק - המרכז לקוסמטיקה מתקדמת

לתיאום פגישת ייעוץ עם דרמה-תרפיסטית מקצועית והתאמת טיפול מתאים עבורך

1801-224-442

או מלאי פרטיך וניצור קשר בהקדם

 

טלפון/ וואטסאפ

פאם קליניק בע"מ, ח.פ. 512500034 | ביטול עסקה בהתאם לחוק הגנת הצרכן (ביול עסקה), התשע"א -2010 וחוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981