צילוליט | פאם קליניק
ראשי אודותינו מאמרים כתבות המלצות מלקוחות תמונות לפני/אחרי nailstation צור קשר
    טלפון - 1801-224-442
 
     
   

 

צילוליט

 
אין זה משנה איך אתם קוראים לבעיה הזו – השם הנכון הוא צילוליט, אבל רוב האנשים מכנים זאת דווקא צילוליטיס – דעו לכם שיש סבירות בלתי מבוטלת שגם אתם תסבלו ממנה בשלב זה או אחר. הבעיה הזו נפוצה אצל נשים בעיקר, כאשר תשע מתוך עשר נשים צפויות לסבול מכך, אם כי גם גברים אינם חפים ממנה לחלוטין.
מה שחמור הרבה יותר הוא שהבעיה הזו מביאה לפגיעה במראה החיצוני שלכם, תוך שהיא מורידה במקביל את הביטחון העצמי שלכם לרצפה. הנה כל מה שחשוב שתדעו על אחד האויבים הגדולים של אסתטיקת הגוף שלנו.

על הצילוליט
צילוליט הוא מצב בו ישנה הצטברות תת עורית של שומן באזור מסוים בגוף, דוגמת הישבן, הירכיים, הזרועות או הבטן. אותה הצטברות מביאה ליצירת גבשושיות, שיוצרות מראה בלתי אחיד של העור. צלוליט הוא מנת חלקם של גברים ונשים, מבוגרים וצעירים גם יחד, כשגם אנשים שמשקל הגוף שלהם תקין עלולים לסבול מהבעיה. זאת ועוד, יש מצבים שמגדילים את הסבירות לצלוליטיס, כשהדוגמא המובהקת היא הריון.
חשוב להדגיש כי הגורמים הספציפיים המביאים לצילוליט אינם בהכרח ידועים כיום, וגם משתנים מאדם לאדם. הדעה הרווחת היא שיש מרכיב גנטי משמעותי מאד בהיווצרות של צילוליט. תפיסות אחרות מדברות על בעיות במערכת הלימפה או על הצטברות נוזלים, מה שעלול כשלעצמו להיגרם עקב לא מעט סיבות.
נהוג "להאשים" בהופעה של צלוליט גם אורח חיים שאינו נכון או בריא, אם כי הדעות על כך חלוקות באופן יחסי בקהילה הרפואית כיום. רבים סבורים שאורח חיים שאינו תקין עלול להגדיל את הבעיה, אבל שבכל מקרה המקור שלה לרוב שונה לחלוטין.

כך מתמודדים עם הצילוליט
עד כה, התמונה שהצגנו כאן בכל הנוגע לבעיה הנפוצה של צילוליט לא הייתה חיובית. הפסקה הבאה תביא לכם לא מעט אופטימיות, מכיוון שהיא תראה לכם שיש כיום מגוון רחב של טיפולים שתכליתם התמודדות עם צילוליטיס. הצעד היעיל ביותר שניתן לנקוט הוא לגשת למקום שבקיא בפתרון בעיות בתחום הקוסמטיקה הרפואית, שצלוליטיס מהווה חלק מהן. המרכז לקוסמטיקה רפואית פאם קליניק, שפועל מאז שנת 1986 בהצלחה עצומה בתחום, יכול וצריך להיות המקום אליו תפנו.
 
 

פאם קלניק - קניון רמת אביב , איינשטיין 40 רמת אביב - 1801-224-442
 

הסרת כתמי עור הסרת שיער בידיים הסרת שיער בכל הגוף טיפולי פיגמנטציה מכון להסרת שיער טיפול בכתמים בפנים טיפול בעור הפנים טיפול בעור יבש טיפולים קוסמטיים ניקוי פנים עמוק פדיקור מניקור בתל אביב קוסמטיקאיות בתל אביב מכון קוסמטיקה ת"א העלמת כתמים בפנים פילינג בינוני פגמנטציה הבהרת כתמי פיגמנטציה איפור קבוע לגבות איפור קבוע בגבות פילינג עמוק לפנים טיפול בפצעים בפנים איפור קבוע לגבות הבהרת כתמים בפנים צלוליטיס טיפול הורדת צלוליטיס המסת צלולית העלמת צלוליטיס טיפול לצלוליט צילוליט צלוליט בהריון צלוליטיס בישבן טיפולי פיגמנטציה הסרת שיער לנשים טיפול בצלוליטיס טיפול בכתמי עור הסרת שיער ברגליים טיפול בשחורים בפנים הסרת כתמים בפנים טיפול פילינג הבהרת פיגמנטציה הסרת שיער בגב הסרת כתמי שמש פדיקור ומניקור העלמת פיגמנטציה המסת צלוליט הסרת שיער באפילציה טיפול בפיגמנטציה בפנים מה זה צלוליטיס קרם חוה זינגבוים קרם Prophecy קרם חומצה הילארונית טיפוח עור הפנים חוה זינגבוים קרם חומצה היאלורונית חומצה היאלורונית קרם חצ'קונים הקרם של חוה זינגבוים אפילציה קרם עם חומצה היאלורונית prophecy cream מחיר קרם חומצה היאלורונית פרופסי קרם אקנה פיגמנטציה הרזיה צלוליט ליפטינג 

קידום אורגני | קידום אתרים