צילוליט | פאם קליניק
 
 

צילוליט

אין זה משנה איך אתם קוראים לבעיה הזו – השם הנכון הוא צילוליט, אבל רוב האנשים מכנים זאת דווקא צילוליטיס – דעו לכם שיש סבירות בלתי מבוטלת שגם אתם תסבלו ממנה בשלב זה או אחר. הבעיה הזו נפוצה אצל נשים בעיקר, כאשר תשע מתוך עשר נשים צפויות לסבול מכך, אם כי גם גברים אינם חפים ממנה לחלוטין.

מה שחמור הרבה יותר הוא שהבעיה הזו מביאה לפגיעה במראה החיצוני שלכם, תוך שהיא מורידה במקביל את הביטחון העצמי שלכם לרצפה. הנה כל מה שחשוב שתדעו על אחד האויבים הגדולים של אסתטיקת הגוף שלנו.

על הצילוליט
צילוליט הוא מצב בו ישנה הצטברות תת עורית של שומן באזור מסוים בגוף, דוגמת הישבן, הירכיים, הזרועות או הבטן. אותה הצטברות מביאה ליצירת גבשושיות, שיוצרות מראה בלתי אחיד של העור. צלוליט הוא מנת חלקם של גברים ונשים, מבוגרים וצעירים גם יחד, כשגם אנשים שמשקל הגוף שלהם תקין עלולים לסבול מהבעיה. זאת ועוד, יש מצבים שמגדילים את הסבירות לצלוליטיס, כשהדוגמא המובהקת היא הריון.

חשוב להדגיש כי הגורמים הספציפיים המביאים לצילוליט אינם בהכרח ידועים כיום, וגם משתנים מאדם לאדם. הדעה הרווחת היא שיש מרכיב גנטי משמעותי מאד בהיווצרות של צילוליט. תפיסות אחרות מדברות על בעיות במערכת הלימפה או על הצטברות נוזלים, מה שעלול כשלעצמו להיגרם עקב לא מעט סיבות.
נהוג "להאשים" בהופעה של צלוליט גם אורח חיים שאינו נכון או בריא, אם כי הדעות על כך חלוקות באופן יחסי בקהילה הרפואית כיום. רבים סבורים שאורח חיים שאינו תקין עלול להגדיל את הבעיה, אבל שבכל מקרה המקור שלה לרוב שונה לחלוטין.

כך מתמודדים עם הצילוליט
עד כה, התמונה שהצגנו כאן בכל הנוגע לבעיה הנפוצה של צילוליט לא הייתה חיובית. הפסקה הבאה תביא לכם לא מעט אופטימיות, מכיוון שהיא תראה לכם שיש כיום מגוון רחב של טיפולים שתכליתם התמודדות עם צילוליטיס. הצעד היעיל ביותר שניתן לנקוט הוא לגשת למקום שבקיא בפתרון בעיות בתחום הקוסמטיקה הרפואית, שצלוליטיס מהווה חלק מהן. המרכז לקוסמטיקה רפואית פאם-קליניק, שפועל מאז שנת 1986 בהצלחה עצומה בתחום, יכול וצריך להיות המקום אליו תפנו.
 
 

איך להגיע אלינו?

טלפון: 1801-224-442
קניון רמת אביב,
רחוב אינשטיין 40


אודות "פאם-קליניק"

יש לנו צוות מעולה של עובדות מקצועיות בעלות ניסיון וידע רב!

פאם-קליניק - המרכז לקוסמטיקה מתקדמת

לתיאום פגישת ייעוץ עם דרמה-תרפיסטית מקצועית והתאמת טיפול מתאים עבורך

1801-224-442

או מלאי פרטיך וניצור קשר בהקדם

 

טלפון/ וואטסאפ

פאם קליניק בע"מ, ח.פ. 512500034 | ביטול עסקה בהתאם לחוק הגנת הצרכן (ביול עסקה), התשע"א -2010 וחוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981