איפור קבוע בגבות | פאם קליניק
 
 

איפור קבוע בגבות


בקליניקה הידועה פאם-קליניק ניתן ליהנות מכל טיפולי היופי והטיפוח למראה משולם. זקוקות לטיפול שעווה? מחפשות את המקום הנכון לטיפולי מניקור פדיקור בתל אביב? רוצות איפור קבוע שנראה מושלם? בפאם-קליניק התוצאות מדברות בעד עצמן.

אין מקום לטעויות 
איפור קבוע, לרבות איפור קבוע בגבות אמנם אינו מחזיק מעמד לנצח, אבל הוא בהחלט נועד להיראות מושלם למשך תקופה מאוד ארוכה. מכיוון שכך, מכיוון שאין מדובר באיפור רגיל שניתן להסיר בקלות, חשוב שתהליך האיפור יבוצע באופן מדויק, ללא טעויות. לא כל קליניקה שמציעה טיפולי שעווה להסרת שיער או טיפולים קוסמטיים מסוגים אחרים תציע גם איפור קבוע מושלם, והמבחן לתוצאה מצוינת הוא פשוט: תהליך מסודר ומקצועיות ללא פשרות.

בפאם-קליניק, איפור קבוע בגבות ובכל אזור אחר מבוצע בתהליך מתוכנן לפרטי פרטים, כשהלקוחה יודעת מראש מה תהיה התוצאה הסופית. איך זה מתבצע? תחילה, מבצעים את האיפור באופן רגיל, תוך שימוש בעיפרון איפור מיוחד. רק לאחר שהלקוחה מתרשמת מהתוצאה ומאשרת את צורת הגבות הרצויה – מבצעים את האיפור הקבוע. הטיפול מבוצע על ידי מאפרת מקצועית, בעלת ניסיון בביצוע איפור מסוג זה ועם יכולת להראות תוצאות נפלאות לכל אישה, לכל מבנה פנים ולכל צבע עור. 

כל הטיפולים, כל הפינוקים 
בקליניקה התל אביבית פאם-קליניק אפשר ליהנות מטיפולי מניקור פדיקור בתל אביב, והפינוק הוא חלק בלתי נפרד מהחוויה. למקום ניתן להגיע לצורך איפור קבוע בגבות או לשם ביצוע טיפולי שעווה ולכל טיפולי היופי המקובלים, כאשר היחס לכל לקוחה מסביר פנים.

רוצות גם אתן ליהנות מכל טיפולי היופי, ברמה שרק מקום וותיק ומקצועי במיוחד יכול להציע? רוצות להתחדש עם טיפולי פילינג, עם מסכות ועם טיפולי שעווה להסרת שיער? נסו, ותיהנו מהתוצאות. 
 
מוזמנים לקרוא בנוסף:
פילינג עמוק לפנים
 
הרצון להיראות תמיד מטופחת, מסודרת ויפה משותף כמעט לכל הנשים. אין פלא, אם כן, שרבות משקיעות זמן רב באיפור – איפור יומיומי וכמובן גם איפור לשעות הערב ולאירועים. כיום, כאשר איפור קבוע מאפשר להשיג תוצאות טובות ואפילו מצוינות, אפשר לוותר על חלק ניכר מהזמן ומהמאמץ שמוקדשים לאיפור הרגיל. אילו אזורים ניתן לאפר? אפשר לאפר את אזור העיניים (באזור האייליינר), את השפתיים ואפשר גם ליצור איפור קבוע בגבות..
 
 

איך להגיע אלינו?

טלפון: 1801-224-442
קניון רמת אביב,
רחוב אינשטיין 40


אודות "פאם-קליניק"

יש לנו צוות מעולה של עובדות מקצועיות בעלות ניסיון וידע רב!

פאם-קליניק - המרכז לקוסמטיקה מתקדמת

לתיאום פגישת ייעוץ עם דרמה-תרפיסטית מקצועית והתאמת טיפול מתאים עבורך

1801-224-442

או מלאי פרטיך וניצור קשר בהקדם

 

טלפון/ וואטסאפ

פאם קליניק בע"מ, ח.פ. 512500034 | ביטול עסקה בהתאם לחוק הגנת הצרכן (ביול עסקה), התשע"א -2010 וחוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981