הבהרת כתמים בפנים | פאם קליניק
 
 

הבהרת כתמים בפנים

בגיל צעיר מאוד, נזקי השמש, נזקי מזג האוויר והשפעות הגיל אינם באים לידי ביטוי. עם זאת, בהמשך החיים ניתן לראות היטב את ההשפעות של קרינת השמש, של הגיל המבוגר, של פצעי האקנה ושל השפעות הגנטיקה. מסיבות אלה, בין הטיפולים האסתטיים והקוסמטיים המבוקשים ביותר ניתן למצוא הבהרת כתמים בפנים. טיפול כזה, שנקרא לעיתים גם הבהרת כתמי עור, מומלץ לעבור אך ורק אצל קוסמטיקאית בעלת הכשרה פרא רפואית ובקליניקה מעולה.

בקליניקה פאם-קליניק מעמידים לרשות הלקוחות את מיטב התכשירים, את המכשירים המתקדמים ביותר ואת מיטב הטכניקות. המקום פועל קרוב לשלושים שנה וטיפולים כגון פילינג או הבהרת כתמים בפנים מושכים לקוחות חדשים לצד הוותיקים, שנהנים מתוצאות נפלאות.

טיפולים מצוינים ואפקטיביים 
בפאם-קליניק ניתן להתאים סוגים שונים של טכניקות לצורך הבהרת כתמים בפנים בהתאם למאפיינים השונים של כל מטופלת. יש לקוחות שהם נשים בעלות עור פנים שמן ויש כאלה שעור הפנים שלהן יבש. יש בעלות עור רגיש, בהיר, כהה, עם קמטים, עם כתמים וכן הלאה.

טיפול בפיגמנטציה בפנים יכול להתבצע בשילוב תכשירים מיוחדים וחומצות ייחודיות לטיפול פילינג. טיפולים אחרים יכולים להתבצע באמצעות וויטמינים מסדרת B12, A, C, E וגם בעזרת חומצה קוג'ית וחומרי הזנה שמסייעים להיפטר מכתמים ומפיגמנטציה שנוצרים במהלך השנים בשל שינויים הורמונליים, עקב שימוש בגלולות ובגלל סיבות נוספות. הבהרת כתמים בפנים בפאם-קליניק מתבצעת במיומנות, בטכניקות מצוינות ובתנאי היגיינה מלאים.

לייזר להבהרת כתמים
השימוש בלייזר לצרכים קוסמטיים ואסתטיים מקובל כיום, במיוחד בקליניקות איכותיות. כדאי לדעת שגם הבהרת כתמי עור ניתן להשיג באמצעות טיפול ממוקד בלייזר וגם כאשר שיטות אחרות שנוסו על המטופלת בעבר לא הוכיחו הצלחה מספקת. הפעלת מכשיר הלייזר איננה עניין פשוט ונדרשת מיומנות גבוהה מאוד לצורך כך.

מחפשות טיפול בפיגמנטציה בפנים? רוצות ליהנות מטיפולים מוצלחים באמת? רוצות לראות כיצד טיפולים פרא רפואיים, כיצד לייזר ושיטות מתקדמות אחרות יכולים לחולל פלאים? בפאם-קליניק תמצאו את המענה לסיוע בשיקום פגמים, לטיפול בהזדקנות העור, להבהרת כתמים ולהעלמת קמטים. השילוב בין אבחון מדויק, מכשור מקצועי וקוסמטיקאיות מוכשרות משיג תוצאות אסתטיות להפליא.
 
מוזמנים לקרוא בנוסף:
הסרת כתמי עור
 
 

איך להגיע אלינו?

טלפון: 1801-224-442
קניון רמת אביב,
רחוב אינשטיין 40


אודות "פאם-קליניק"

יש לנו צוות מעולה של עובדות מקצועיות בעלות ניסיון וידע רב!

פאם-קליניק - המרכז לקוסמטיקה מתקדמת

לתיאום פגישת ייעוץ עם דרמה-תרפיסטית מקצועית והתאמת טיפול מתאים עבורך

1801-224-442

או מלאי פרטיך וניצור קשר בהקדם

 

טלפון/ וואטסאפ

פאם קליניק בע"מ, ח.פ. 512500034 | ביטול עסקה בהתאם לחוק הגנת הצרכן (ביול עסקה), התשע"א -2010 וחוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981