הבהרת כתמי פיגמנטציה | פאם קליניק
ראשי אודותינו מאמרים כתבות המלצות מלקוחות תמונות לפני/אחרי nailstation צור קשר
    טלפון - 1801-224-442
 
     
   

 

הבהרת כתמי פיגמנטציההבהרת כתמים בכלל והבהרת כתמי פיגמנטציה בפרט, נחשבות לפעולות קוסמטיות מורכבות באופן יחסי, אך כאלה שביצוע מוצלח שלהן מאפשר להתמודד עם אחד הפגמים האסתטיים הנחשבים כיום לחמורים ביותר. מדובר בתחום דינמי אשר עובר שינויים דרסטיים במהלך השנים, כך שכיום יש מגוון לא מבוטל של שיטות וטיפולים בתחום. לפניכם סקירה מקיפה של האופן בו ניתן להתמודד עם הכתמים, כולל התייחסות למרכז רפואי-קוסמטי שלוקח את התחום מספר צעדים קדימה.

האתגר: להבהיר את הכתמים
את כתמי הפיגמנטציה קשה מאד למנוע, כאשר לא מעט גורמים עלולים להביא להם: חשיפה מוגברת לשמש, רמות הורמונליות שונות בגוף, בעיות אקנה המותירות את חותמן, הזדקנות העור ועוד. בנוסף, יש אנשים אשר נולדים כשעל גבי העור שלהם מופיעים כתמים שאינם מחמיאים. כל אלה ישמחו לדעת מה ניתן לעשות על מנת להקטין את המפגע הזה למינימום האפשרי – הבהרת כתמי פיגמנצטיה מאפשרת זאת.
הבהרת כתמי פיגמנטציה, כמו הבהרת כתמי עור כמכלול, הם הדרך הנוחה ביותר לטשטש את הכתמים עד שרמת הבולטות שלהם יורדת פלאים: טיפול מוצלח משול להעלמה כמעט מוחלטת של הכתמים. כיום יש שיטות מתקדמות שונות לביצוע המלאכה, ובכלל זה טיפול פאם, טיפול בלייזר רך, טיפול באמצעות מכשיר חמצן או פילינג.
על מנת שטיפול הבהרת כתמי פיגמנטציה יצליח נדרש להתאים את השיטה הטיפולית למאפייני המטופל, למשל מבחינת גוון העור שלו, חומרת הבעיה או האזור הספציפי בגוף בו מופיעים הכתמים. מכיוון שיש דברים שעלולים להשתבש בטיפול הבהרת כתמי עור, חשוב לוודא שהגורם אליו פונים הוא אכן המקצועי ביותר בתחום. פנייה לפאם קליניק (Femme Clinic), מרכז לקוסמטיקה רפואית שהוקם ב-1986 ופועל בקניון רמת אביב, היא נקודת התחלה מצוינת.

מדוע להעדיף את פאם קליניק?
פאם קליניק הצליח, בשנות פעילותו הרבות, להפוך את הטיפולים הקוסמטיים לאומנות של ממש. במרכז פועל צוות מיומן של מומחים, המבצעים טיפולי הבהרת כתמים באיכות ללא פשרות. המרכז מעניק פגישת ייעוץ ללא תשלום או להתחייבות, לאחריה המסע לעבר ההתמודדות עם הכתמים הלא מחמיאים הופך לקצר ולפשוט פי כמה. הטיפולים במרכז מבוצעים באווירה נעימה, תוך מתן יחס אישי ואדיב.

מוזמנים לקרוא בנוסף:

פאם קלניק - קניון רמת אביב , איינשטיין 40 רמת אביב - 1801-224-442
 

הסרת כתמי עור הסרת שיער בידיים הסרת שיער בכל הגוף טיפולי פיגמנטציה מכון להסרת שיער טיפול בכתמים בפנים טיפול בעור הפנים טיפול בעור יבש טיפולים קוסמטיים ניקוי פנים עמוק פדיקור מניקור בתל אביב קוסמטיקאיות בתל אביב מכון קוסמטיקה ת"א העלמת כתמים בפנים פילינג בינוני פגמנטציה הבהרת כתמי פיגמנטציה איפור קבוע לגבות איפור קבוע בגבות פילינג עמוק לפנים טיפול בפצעים בפנים איפור קבוע לגבות הבהרת כתמים בפנים צלוליטיס טיפול הורדת צלוליטיס המסת צלולית העלמת צלוליטיס טיפול לצלוליט צילוליט צלוליט בהריון צלוליטיס בישבן טיפולי פיגמנטציה הסרת שיער לנשים טיפול בצלוליטיס טיפול בכתמי עור הסרת שיער ברגליים טיפול בשחורים בפנים הסרת כתמים בפנים טיפול פילינג הבהרת פיגמנטציה הסרת שיער בגב הסרת כתמי שמש פדיקור ומניקור העלמת פיגמנטציה המסת צלוליט הסרת שיער באפילציה טיפול בפיגמנטציה בפנים מה זה צלוליטיס קרם חוה זינגבוים קרם Prophecy קרם חומצה הילארונית טיפוח עור הפנים חוה זינגבוים קרם חומצה היאלורונית חומצה היאלורונית קרם חצ'קונים הקרם של חוה זינגבוים אפילציה קרם עם חומצה היאלורונית prophecy cream מחיר קרם חומצה היאלורונית פרופסי קרם אקנה פיגמנטציה הרזיה צלוליט ליפטינג 

קידום אורגני | קידום אתרים