הבהרת כתמי פיגמנטציה | פאם קליניק
 
 

הבהרת כתמי פיגמנטציה

הבהרת כתמים בכלל והבהרת כתמי פיגמנטציה בפרט, נחשבות לפעולות קוסמטיות מורכבות באופן יחסי, אך כאלה שביצוע מוצלח שלהן מאפשר להתמודד עם אחד הפגמים האסתטיים הנחשבים כיום לחמורים ביותר. מדובר בתחום דינמי אשר עובר שינויים דרסטיים במהלך השנים, כך שכיום יש מגוון לא מבוטל של שיטות וטיפולים בתחום. לפניכם סקירה מקיפה של האופן בו ניתן להתמודד עם הכתמים, כולל התייחסות למרכז רפואי-קוסמטי שלוקח את התחום מספר צעדים קדימה.

האתגר: להבהיר את הכתמים
את כתמי הפיגמנטציה קשה מאד למנוע, כאשר לא מעט גורמים עלולים להביא להם: חשיפה מוגברת לשמש, רמות הורמונליות שונות בגוף, בעיות אקנה המותירות את חותמן, הזדקנות העור ועוד. בנוסף, יש אנשים אשר נולדים כשעל גבי העור שלהם מופיעים כתמים שאינם מחמיאים. כל אלה ישמחו לדעת מה ניתן לעשות על מנת להקטין את המפגע הזה למינימום האפשרי – הבהרת כתמי פיגמנצטיה מאפשרת זאת.
הבהרת כתמי פיגמנטציה, כמו הבהרת כתמי עור כמכלול, הם הדרך הנוחה ביותר לטשטש את הכתמים עד שרמת הבולטות שלהם יורדת פלאים: טיפול מוצלח משול להעלמה כמעט מוחלטת של הכתמים. כיום יש שיטות מתקדמות שונות לביצוע המלאכה, ובכלל זה טיפול פאם, טיפול בלייזר רך, טיפול באמצעות מכשיר חמצן או פילינג.

על מנת שטיפול הבהרת כתמי פיגמנטציה יצליח נדרש להתאים את השיטה הטיפולית למאפייני המטופל, למשל מבחינת גוון העור שלו, חומרת הבעיה או האזור הספציפי בגוף בו מופיעים הכתמים. מכיוון שיש דברים שעלולים להשתבש בטיפול הבהרת כתמי עור, חשוב לוודא שהגורם אליו פונים הוא אכן המקצועי ביותר בתחום. פנייה לפאם-קליניק (Femme Clinic), מרכז לקוסמטיקה רפואית שהוקם ב-1986 ופועל בקניון רמת אביב, היא נקודת התחלה מצוינת.

מדוע להעדיף את פאם-קליניק?
פאם-קליניק הצליח, בשנות פעילותו הרבות, להפוך את הטיפולים הקוסמטיים לאומנות של ממש. במרכז פועל צוות מיומן של מומחים, המבצעים טיפולי הבהרת כתמים באיכות ללא פשרות. המרכז מעניק פגישת ייעוץ ללא תשלום או להתחייבות, לאחריה המסע לעבר ההתמודדות עם הכתמים הלא מחמיאים הופך לקצר ולפשוט פי כמה. הטיפולים במרכז מבוצעים באווירה נעימה, תוך מתן יחס אישי ואדיב.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
איפור קבוע לגבות
 

איך להגיע אלינו?

טלפון: 1801-224-442
קניון רמת אביב,
רחוב אינשטיין 40


אודות "פאם-קליניק"

יש לנו צוות מעולה של עובדות מקצועיות בעלות ניסיון וידע רב!

פאם-קליניק - המרכז לקוסמטיקה מתקדמת

לתיאום פגישת ייעוץ עם דרמה-תרפיסטית מקצועית והתאמת טיפול מתאים עבורך

1801-224-442

או מלאי פרטיך וניצור קשר בהקדם

 

טלפון/ וואטסאפ

פאם קליניק בע"מ, ח.פ. 512500034 | ביטול עסקה בהתאם לחוק הגנת הצרכן (ביול עסקה), התשע"א -2010 וחוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981