הבהרת פיגמנטציה | פאם קליניק
ראשי אודותינו מאמרים כתבות המלצות מלקוחות תמונות לפני/אחרי nailstation צור קשר
    טלפון - 1801-224-442
 
     
   

 

הבהרת פיגמנטציה


לא מעט נשים מתמודדות עם כתמים כהים אשר מופיעים באזורים שונים של הגוף. בדרך כלל מדובר על כתמים שמופיעים בפנים, בצוואר, בקו המחשוף ובחלקים נוספים. כתמים אלו יכולים להיווצר כתוצאה מחשיפה מוגברת לשמש, חשיפה ושימוש בחומרים מסוימים, חשיפה לניקוטין, וכן כתוצאה מהשפעות של הגיל.
 
על מנת להתמודד עם הבעיה, ניתן לפנות לטיפול של הסרת כתמים, אך לא תמיד זה עוזר, לכן פתרון אחר שמוצע לכל מי שמתמודדת עם בעיה זו, הוא טיפול הבהרת פיגמנטציה. הרעיון הוא להבהיר את הכתמים, כך שהם יהיו בצבע הגוף. באופן כזה קשה להבחין שמדובר בכתמים והשפעה שלהם על העור תהיה קטנה.
 
צריך להסביר, מדובר בכתמים אשר לרוב השפעתם היא אסתטית בלבד, לכן כל מה שצריך לעשות, מבחינת הטיפול בהם זה להתמודד איתם בצורה ישירה מבחינה אסתטית, והפתרון של הבהרת כתמים יכול להיות אידיאלי במובן זה. מדובר בטיפול פשוט, לא פולשני ולא ממושך, טיפול שמאפשר לשמור על איכות העור, לנקות אותו ולהסיר ממנו כתמים לא רצויים.
 
טיפול הבהרת פיגמנטציה מתבצע במרפאות אסתטיות וכן במרכזים רפואיים שמעניקים טיפולי עור שונים. הטיפול מתבצע אחרי תהליך של אבחון העור וכן הכתמים, אחרי שמבררים מהיכן נוצרים הכתמים וכיצד, אז נקבע כיצד ניתן לטפל בהם. הכתמים ניתנים לטיפול בדרכים שונות, אך בשביל לעשות זאת בצורה הנכונה ביותר, יש לסקור את הבעיה היטב ואז אפשר לדעת באילו אמצעים ניתן להשתמש.
 
כיצד מתבצע טיפול פיגמנטציה
לפני שנתחיל להסביר, חשוב לומר, ניתן למצוא תכשירים שונים לטיפול ביתי, בין אם מדובר בתכשירי לחות או צבע. העניין הוא, שהרבה פעמים תכשירים אלו אינם מספיקים או שתוצאות הטיפול שלהם הוא לזמן קצר מאוד. לכן עדיף לא להסתפק בטיפול ביתי אלא לעשות טיפול הרבה יותר ממושך, כך ניתן לטפל בבעיה לעומק ולקבל תוצאה לטווח זמן גדול יותר.
 
אחרי תהליך אבחון, יחליט הרופא האם להשתמש אך ורק בתכשירים שמא יבצע פילינג עמוק של קילוף העור על מנת להסיר את הכתם או להשתמש במכשירי לייזר ומכשירים אחרים אשר יכולים להבהיר את העור בצורה פשוטה וקלה. ברוב המקרים, הטיפול יתבצע במפגש אחד, במידה ויהיה צורך הוא יתבצע לאורך מספר מפגשים, עד שהכתם יעלם או שהוא יהיה בגוון של צבע העור, ואז לא יהיה ניתן להבחין בו. לרוב אחרי שמטפלים בבעיה, היא נעלמת לצמיתות.
 
אם אתן רוצות לדעת עוד על טיפולי הבהרת פיגמנטציה, אתן מוזמנות ליצור איתנו קשר. צוות פאם קליניק ישמח לעמוד לרשותכן בכל עת ובכל שעה. צרו איתנו קשר עוד היום וקבלו הצעות מחיר אטרקטיביות בתחום. אנחנו נשמח לספק עבורכן את כל המידע בנושא. פנו אלינו עוד בטלפון או דרך אתר האינטרנט ונקבע איתכן פגישה. 
 
 


פאם קלניק - קניון רמת אביב , איינשטיין 40 רמת אביב - 1801-224-442
 

הסרת כתמי עור הסרת שיער בידיים הסרת שיער בכל הגוף טיפולי פיגמנטציה מכון להסרת שיער טיפול בכתמים בפנים טיפול בעור הפנים טיפול בעור יבש טיפולים קוסמטיים ניקוי פנים עמוק פדיקור מניקור בתל אביב קוסמטיקאיות בתל אביב מכון קוסמטיקה ת"א העלמת כתמים בפנים פילינג בינוני פגמנטציה הבהרת כתמי פיגמנטציה איפור קבוע לגבות איפור קבוע בגבות פילינג עמוק לפנים טיפול בפצעים בפנים איפור קבוע לגבות הבהרת כתמים בפנים צלוליטיס טיפול הורדת צלוליטיס המסת צלולית העלמת צלוליטיס טיפול לצלוליט צילוליט צלוליט בהריון צלוליטיס בישבן טיפולי פיגמנטציה הסרת שיער לנשים טיפול בצלוליטיס טיפול בכתמי עור הסרת שיער ברגליים טיפול בשחורים בפנים הסרת כתמים בפנים טיפול פילינג הבהרת פיגמנטציה הסרת שיער בגב הסרת כתמי שמש פדיקור ומניקור העלמת פיגמנטציה המסת צלוליט הסרת שיער באפילציה טיפול בפיגמנטציה בפנים מה זה צלוליטיס קרם חוה זינגבוים קרם Prophecy קרם חומצה הילארונית טיפוח עור הפנים חוה זינגבוים קרם חומצה היאלורונית חומצה היאלורונית קרם חצ'קונים הקרם של חוה זינגבוים אפילציה קרם עם חומצה היאלורונית prophecy cream מחיר קרם חומצה היאלורונית פרופסי קרם אקנה פיגמנטציה הרזיה צלוליט ליפטינג 

קידום אורגני | קידום אתרים