הבהרת פיגמנטציה | פאם קליניק
 
 

הבהרת פיגמנטציה

לא מעט נשים מתמודדות עם כתמים כהים אשר מופיעים באזורים שונים של הגוף. בדרך כלל מדובר על כתמים שמופיעים בפנים, בצוואר, בקו המחשוף ובחלקים נוספים. כתמים אלו יכולים להיווצר כתוצאה מחשיפה מוגברת לשמש, חשיפה ושימוש בחומרים מסוימים, חשיפה לניקוטין, וכן כתוצאה מהשפעות של הגיל.
 
על מנת להתמודד עם הבעיה, ניתן לפנות לטיפול של הסרת כתמים, אך לא תמיד זה עוזר, לכן פתרון אחר שמוצע לכל מי שמתמודדת עם בעיה זו, הוא טיפול הבהרת פיגמנטציה. הרעיון הוא להבהיר את הכתמים, כך שהם יהיו בצבע הגוף. באופן כזה קשה להבחין שמדובר בכתמים והשפעה שלהם על העור תהיה קטנה.
 
צריך להסביר, מדובר בכתמים אשר לרוב השפעתם היא אסתטית בלבד, לכן כל מה שצריך לעשות, מבחינת הטיפול בהם זה להתמודד איתם בצורה ישירה מבחינה אסתטית, והפתרון של הבהרת כתמים יכול להיות אידיאלי במובן זה. מדובר בטיפול פשוט, לא פולשני ולא ממושך, טיפול שמאפשר לשמור על איכות העור, לנקות אותו ולהסיר ממנו כתמים לא רצויים.
 
טיפול הבהרת פיגמנטציה מתבצע במרפאות אסתטיות וכן במרכזים רפואיים שמעניקים טיפולי עור שונים. הטיפול מתבצע אחרי תהליך של אבחון העור וכן הכתמים, אחרי שמבררים מהיכן נוצרים הכתמים וכיצד, אז נקבע כיצד ניתן לטפל בהם. הכתמים ניתנים לטיפול בדרכים שונות, אך בשביל לעשות זאת בצורה הנכונה ביותר, יש לסקור את הבעיה היטב ואז אפשר לדעת באילו אמצעים ניתן להשתמש.
 
כיצד מתבצע טיפול פיגמנטציה
לפני שנתחיל להסביר, חשוב לומר, ניתן למצוא תכשירים שונים לטיפול ביתי, בין אם מדובר בתכשירי לחות או צבע. העניין הוא, שהרבה פעמים תכשירים אלו אינם מספיקים או שתוצאות הטיפול שלהם הוא לזמן קצר מאוד. לכן עדיף לא להסתפק בטיפול ביתי אלא לעשות טיפול הרבה יותר ממושך, כך ניתן לטפל בבעיה לעומק ולקבל תוצאה לטווח זמן גדול יותר.
 
אחרי תהליך אבחון, יחליט הרופא האם להשתמש אך ורק בתכשירים שמא יבצע פילינג עמוק של קילוף העור על מנת להסיר את הכתם או להשתמש במכשירי לייזר ומכשירים אחרים אשר יכולים להבהיר את העור בצורה פשוטה וקלה. ברוב המקרים, הטיפול יתבצע במפגש אחד, במידה ויהיה צורך הוא יתבצע לאורך מספר מפגשים, עד שהכתם יעלם או שהוא יהיה בגוון של צבע העור, ואז לא יהיה ניתן להבחין בו. לרוב אחרי שמטפלים בבעיה, היא נעלמת לצמיתות.
 
אם אתן רוצות לדעת עוד על טיפולי הבהרת פיגמנטציה, אתן מוזמנות ליצור איתנו קשר. צוות פאם-קליניק ישמח לעמוד לרשותכן בכל עת ובכל שעה. צרו איתנו קשר עוד היום וקבלו הצעות מחיר אטרקטיביות בתחום. אנחנו נשמח לספק עבורכן את כל המידע בנושא. פנו אלינו עוד בטלפון או דרך אתר האינטרנט ונקבע איתכן פגישה. 
 

איך להגיע אלינו?

טלפון: 1801-224-442
קניון רמת אביב,
רחוב אינשטיין 40


אודות "פאם-קליניק"

יש לנו צוות מעולה של עובדות מקצועיות בעלות ניסיון וידע רב!

פאם-קליניק - המרכז לקוסמטיקה מתקדמת

לתיאום פגישת ייעוץ עם דרמה-תרפיסטית מקצועית והתאמת טיפול מתאים עבורך

1801-224-442

או מלאי פרטיך וניצור קשר בהקדם

 

טלפון/ וואטסאפ

פאם קליניק בע"מ, ח.פ. 512500034 | ביטול עסקה בהתאם לחוק הגנת הצרכן (ביול עסקה), התשע"א -2010 וחוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981