הורדת צלוליטיס | פאם קליניק
 
 

הורדת צלוליטיס

כל אישה הסובלת מצלוליטיס – וגם לא מעט גברים – סובלים מפגיעה משמעותית במראה החיצוני שלהם ובביטחון העצמי שלהם גם יחד, כתוצאה מהבעיה. סביר מאד להניח שהם ירצו לדעת מה הם יוכלו לעשות כדי להימנע מעודפי העור המיותרים, ולהשיב לגוף שלהם את המראה האטרקטיבי. אנחנו כאן כדי לבשר לכם שיש חדשות טובות מאד: המלאכה של הורדת צלוליטיס יכולה להתבצע כיום בלא מעט דרכים, כשהאתגר הוא למצוא את השיטה האידיאלית עבורכם, ובעיקר את הגורם אליו תוכלו לפנות לצורך הורדת צלולייט.

מגוון רחב של טיפולים
הורדת צלוליטיס יכולה, כאמור, להתבצע כיום בלא מעט דרכים. ברמה הכללית, יש מספר מטרות שאמורות להגשים יחדיו את המשימה של הורדת צלולייט, ובכלל זה ניקוז לימפטי של הגוף, המרצת תאי השומן, מיצוק הגוף, טיהור וחיזוק השרירים ומערכות הגוף השונות, שיפור קצב חילוף החומרים בגוף וכיוצא באלה.

כאשר נכנסים לעובי הקורה, רואים שאת המטרות הללו ניתן להגשים באמצעות טכניקות ומכשירים שונים של הורדת צלוליטיס. בין היתר נדבר כאן על המסת צלוליט ושומן באמצעות לייזר, על שימוש במכשירי אולטרה סאונד או בגלי רדיו RF וכן על מכשירים ייעודיים אחרים: מכשיר LPG לגירוי אזורים שנוטים לצבור שומן, מכשיר Vacumed שמשפר את הזרמת הדם לאזורים הבעייתיים, מכשיר CRIO שמסלק את תאי השומן ה"סוררים" ועוד.

חשוב לשים דגש על התאמה של הטיפול למאפייני האדם שמקבל אותו, לאזור בו מופיע הצלוליטיס, לחומרת הבעיה וכן הלאה. התוצאה היא שלכל אדם נבנית תוכנית טיפולים אחרת לצורך הורדת צלוליטיס, כשטקטיקה נפוצה – ואולי אפילו מובנת מאליה – היא לשלב בין מגוון טכניקות ומכשירים, תוך יצירת שלם הגדול מסך החלקים שלו וניצול היתרונות של כל שיטה כשלעצמה.

הפתרון שלכם: פאם-קליניק
רוצים ללמוד עוד על ההתמודדות עם הצלוליטיס? מחפשים שיטות מתקדמות של המסת צלוליט? המרכז לקוסמטיקה רפואית פאם-קליניק, הממוקם בקניון רמת אביב, הוא המקום אליו עליכם להגיע. המרכז הוקם לפני כשלושה עשורים, והפך מאז לאחד המובילים בישראל בהתמודדות עם בעיות קוסמטיות ורפואיות שונות, לרבות צלוליט. אחוזי ההצלחה של הטיפולים הניתנים דרך המרכז גבוהים במיוחד, וכך גם שביעות הרצון של לקוחותיו.
 
 

איך להגיע אלינו?

טלפון: 1801-224-442
קניון רמת אביב,
רחוב אינשטיין 40


אודות "פאם-קליניק"

יש לנו צוות מעולה של עובדות מקצועיות בעלות ניסיון וידע רב!

פאם-קליניק - המרכז לקוסמטיקה מתקדמת

לתיאום פגישת ייעוץ עם דרמה-תרפיסטית מקצועית והתאמת טיפול מתאים עבורך

1801-224-442

או מלאי פרטיך וניצור קשר בהקדם

 

טלפון/ וואטסאפ

פאם קליניק בע"מ, ח.פ. 512500034 | ביטול עסקה בהתאם לחוק הגנת הצרכן (ביול עסקה), התשע"א -2010 וחוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981