הורדת צלוליט ושיזוף בהתזה לקיץ הקרוב! | פאם קליניק
 
 
הקיץ בפאם-קליניק הוא חטוב יותר, שזוף יותר ויפה יותר - כל מה שאתן צריכות בשביל לצלוח את הקיץ ואת עונת החתונות בשיא הסטייל!

צלוליט? לא תודה!
אם רצית לדעת מהו האויב הגדול של אישה נאה, מטופחת ומודעת לעצמה? ללא ספק זהו הצלוליט, כשל במערכת הלימפה היוצר בחלקים אסטרטגיים בגוף מראה המזכיר קליפת תפוז.

הטיפול בצלוליט במרכז פאם - קליניק מתבצע במספר טכניקות, אשר מעודדות בנייה של תאים ומיצוק הגוף, והכל בסביבה מקצועית חדשנית ועם 28 שנות ניסיון בתחום. בפאם -קליניק משלבים מספר טכניקות לטיפול בצלוליט, עור רפוי והצרת היקפים.

מטפלים עם מס' מכשירים חדשניים בו זמנית להשגת התוצאה המיוחלת. בין המכשירים מכשיר ה LPG ומיטה הנקראת ואקו - מד שר מבצעת פעולה של יניקה ודחיסה וגורמת לעיסוי לימפטי מדויק ללא מגע יד אדם.

מכשיר האולטרא סאונד וגלי הרדיו החדשני המטפל בצלוליט ובמיצוק העור. נעשות מדידות בתחילת הטיפולים וגם בסופם כך שהתוצאות ניכרות בשטח. השילוב של כל השיטות הללו יעזרו לכן לסלק את הצלוליט העקשן, להרזות ולהצר את ההיקפים. וכמובן הבחירה בפאם - קליניק היא גם בגלל התוצאות!

 

הורדת צלוליט ושיזוף בהתזה

 

איך להגיע אלינו?

טלפון: 1801-224-442
קניון רמת אביב,
רחוב אינשטיין 40


אודות "פאם-קליניק"

יש לנו צוות מעולה של עובדות מקצועיות בעלות ניסיון וידע רב!

פאם-קליניק - המרכז לקוסמטיקה מתקדמת

לתיאום פגישת ייעוץ עם דרמה-תרפיסטית מקצועית והתאמת טיפול מתאים עבורך

1801-224-442

או מלאי פרטיך וניצור קשר בהקדם

 

טלפון/ וואטסאפ

פאם קליניק בע"מ, ח.פ. 512500034 | ביטול עסקה בהתאם לחוק הגנת הצרכן (ביול עסקה), התשע"א -2010 וחוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981