להחדיר את הלחות לעור בטיפול פנים בהא הידיעה | פאם קליניק
 
 

להחדיר את הלחות לעור בטיפול פנים בה"א הידיעה

טיפול החדרת לחות לעור - פאם קליניק
דמיינו לעצמכם יום שגרתי. שגרת הפקקים בבוקר, שגרת העבודה, ושגרת הערב. דמיינו לעצמכם שגרה וחשבו כמה טוב היה לו יכולתן לקחת פסק זמן בלי מאמץ מיוחד. בלי לטוס או להתרחק, בלי אפילו להתאמץ. סתם ללכת אחר הצהריים לקניון ומשם לדוגמא להמשיך לטיפול פנים מפנק.
 
עוד יום שגרתי עמד לו בפתח. מירוץ החיים קרא לי להטביע את חותמי. העבודה, הבוס, סלט הצהריים ושורה של דברים לא שגרתיים בעליל ובלתי צפויים שקרו (לסגור את מפתחות ברכב הנעול, כדי שיהיה יותר מעניין להשאיר את האור ברכב דולק, לפרוץ לרכב, כמעט להתקע עם הרכב ולהיות ערב פרידה מהחבר).

סחוטה, מזיעה ובעיקר עצבנית הגעתי לתור שקבעתי ב-"פאם קליניק", שנמצא בקומה השניה של קניון רמת אביב. בכבדות נשכבתי על מיטת הטיפולים, מוכנה להפקיד את פני בידיה של הקוסמטיקאית. מה כבר יכול להשתבש ביום שכזה חשבתי? דמיינו לעצכמם שעה של טפול פנים, מהמפנקים שקבלתי, בשילוב חומרים טבעיים עם שמות מסובכים במיוחד, מסאז' פנים וצוואר, מסיכה מיוחדת לידיים ופינוקים שגורמים לך לצאת חצי חדשה אל המשך חייך.
 
פאם קליניק שוכן בקומה השניה של קניון רמת אביב. מבעד לחנויות עמוסות הבגדים והמותגים נחבא לו מרכז שכל כולו על טהרת הרוגע והיופי. מרכז שמתמחה בטיפולי פנים אבל לא רק. טיפולי קמטים, מחלקת גוף וספא ואפילו הרחקת שיער.
 
הטיפול שאני עברתי נקרא טיפול פנים להחדרת לחות. מדובר בטיפול יסודי לעור כזה שמעניק זוהר, גמישות וניקוי עמוק של העור, טיפול השורש של טיפולי הפנים.
 
בתחילת הטיפול עוד הייתי קשובה, שאלתי שאלות לגבי מגוון החומרים הרב שהועמסו על פני, מסכה כזאת וניקוי כזה, פילינג כזה וכו' וכו'. אבל ככל שעברו הדקות, כך נתקתי את עצמי, מתמסרת למגע הרך והמפנק של החומרים ולידיה המיומנות של הקוסמטיקאית.
 
הטיפול נעשה בכללותו על טהרת חומרים שפותחו במיוחד עבור פאם קליניק אחרי שנים של עבודה. "החומרים", הסבירה לי הקוסמטיקאית, "מכילים מרכיבים פעילים בריכוז גבוה של רטינול, חומצה אלפא הידרוקסית וחומצה סלצילית, בשילוב חומרים מעדנים ומרגיעים כמו קמומיל ותמצית תה ירוק". נשמע לכם סינית? גם לי. אבל מה זה משנה . לא צריך להבין מה מכילים החומרים צריך פשוט להתמסר לתענוג, להנות והכי חשוב לצאת זוהרת ורעננה.
 
אז מה היה לנו שם? 
תחילה ניקוי פנים ראשוני ובסיסי, כזה שאתן בוודאי מכירות. שנית פילינג שגורם להסרת תאים מתים ומעניק מעטה שוועתי השומר על העור מפני רדילקים חופשיים. אחרי זה הגיע ניקוי עמוק של הוצאת קומדונים.
 
אחרי שניקינו והסרנו הגיע התור של החדרת הלחות: וכאן מחכה ההפתעה. כדי שלחות וכל החומרים יחדרו באמת לעור הפנים החדרתם נעשית בלא פחות אמשר שלושה סוגי מכשירים: מכשיר גלווני עוזר בניקוי העור ומחדיר את החומרים הפעילים, מכשיר תדר גבוה עוזר להחדרת חמצן והענקת זוהר וגלגליות לאיזור העיניים מסייעות בהחלקת קמטים בזוויות העיניים ובהבהרת סימני כהות.
 
אחרי שעברתי את שלב המכונות והמכשירים בשלום ואפילו לא כאב לי, הגיע איך לא, תורו של המסאג' הצרפתי. 20 דקות של מסאז' מקצועי עם שמנים ארומטיים ותמציות צמחים שונות. וחכו זה עוד לא הכל. מיד אחרי המסאג' הגיע גם מסכה שהותאמה לי לפי סוג העור, אחריה הגיעה מסכת אצות- כזאת שמתקשה ומתקלפת וכמובן שעשירה בויטמינים, מינרלים ולחות. ההפתעה של הטיפול היה פינוק לידיים שמתבצע באמצעות פילינג ואמבט פרפין חמים בהן טובלים את הידיים. הפרפין מתקשה, כפות הידיים נעטפות המגבת ויוצאות משם חלקות ונעימות למגע.
 
יתרונות הטיפול:
הטיפול יעיל לכל סוגי העור. הוא מעניק לחות, ממלא קמטי יובש ומשקם את העור. לבעלי עור שמן הטיפול מנקה ביסודיות, מהדק נקבוביות, מבהיר כתמים, מונע הצטברות מרובה של נקודות שחורות ומוע עור מבריק. בקיצור 60 דקות של נחת שבסיומה אתן ממריצות את גימשות העור, מחיות אותו ובעיקר את נפשכן! 
 
 

איך להגיע אלינו?

טלפון: 1801-224-442
קניון רמת אביב,
רחוב אינשטיין 40


אודות "פאם-קליניק"

יש לנו צוות מעולה של עובדות מקצועיות בעלות ניסיון וידע רב!

פאם-קליניק - המרכז לקוסמטיקה מתקדמת

לתיאום פגישת ייעוץ עם דרמה-תרפיסטית מקצועית והתאמת טיפול מתאים עבורך

1801-224-442

או מלאי פרטיך וניצור קשר בהקדם

 

טלפון/ וואטסאפ

פאם קליניק בע"מ, ח.פ. 512500034 | ביטול עסקה בהתאם לחוק הגנת הצרכן (ביול עסקה), התשע"א -2010 וחוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981