המסת צלוליט | פאם קליניק
 
 

המסת צלוליט

עור התפוז אשר מופיע לא אחת בעיקר אצל נשים
מהווה מטרד אסתטי, אשר עלול לפגוע במראה החיצוני ובביטחון העצמי. תופעת עור התפוז, אשר בשפה המקצועית מכונה צלוליט (ולא צלוליטיס כפי שרבים טועים), פוגעת בעיקר באזור הברכיים, הבטן, הישבן והירכיים. מהתופעה סובלות לא פחות מתשעים אחוז מהאוכלוסייה הנשית בארץ וברחבי העולם, ולא לשווא היא נחשבת לבעיה נשית. אמנם, הופעת צלוליט אינה סוף העולם, אך היא בהחלט מהווה מטרד מציק, אותו נראה להסיר במהרה. לצורך פתרון הבעיה, מבצעים המסת צלוליט במרכז קוסמטיקה מוכר ומקצועי. אך לפני הכול, עלינו להכיר קצת לעומק את החבר החדש שלנו, הלא הוא – הצלוליט.
 
מה זה צלוליט
צלוליט הינו מצב בו שומן מכוסה בעור מצטבר לכדי מראה גבשושי, בעוד זרימת הדם לרקמת מיקומו אינה טובה ומספקת דיה. מקור הצלוליט נובע במערכת לימפה לא אופטימלית, אשר אינה מסוגלת לתעל ולנקז את הפסולת המיותרת והנוזלים המצטברים סביב תאי השומן בגוף. בשפה העממית, נהוג לכנות את הצלוליט כקליפת תפוז או גבינת קוטג', בשל המראה השומני המשווה לעור.

הצלוליט אינה קשורה דווקא להשמנה, והיא עשויה להופיע גם אצל נשים רזות, עקב נטייה גנטית כזו או אחרת. על אף כל זאת, לנשים בעלות אחוזי שומן גבוהים, בייחוד באזור הישבן והירכיים, סיכויים טובים יותר לסבול מתופעת הצלוליט. הריון, תזונה לקויה הכוללת סוגי מזון כגון: אלכוהול, קפאין, סוכרים ומטוגנים, כמו גם מחסור בנוזלים ופעילות גופנית עלולים אף הם לגרום להופעת הצלוליט.
 
הליך המסת הצלוליט
תפקיד המסת צלוליט, באופן לא מאוד מפתיע, הוא להמיס את עור התפוז, ובכך להעלים את המטרד הקוסמטי הלז. במטרה לערוך המסת צלוליט יעילה, נעשה שימוש במגוון מכשירים ואמצעים וטכניקות מתקדמות. אחת האפשרויות הפופולריות לביצוע המסת צלוליט היא שימוש בקרני לייזר. במסגרת שימוש זה, מטפלים מומחים ומנוסים ממכון קוסמטיקה צפויים לשלוח ולמקד את קרני הלייזר על האזורים השומניים, באופן כזה שהתאים השומניים עתידים להתרסק הודות לאנרגיה החזקה המצויה באותן קרני לייזר.

לאפשרות טיפול זו אחוזי הצלחה גבוהים במיוחד, בייחוד בשעה שהטיפול נעשה על ידי מומחי קוסמטיקה כמו אלו המצויים במרכז הקוסמטיקה פאם קליניק. דרך נוספת אפשרית לביצוע המסת צלוליט נקראת טיפול ליפותרפיה, במסגרתן מוחדרים חומרים אפקטיביים לאזורים השומניים. כתוצאה מכך מתפרקים תאי השומן, ועם הזמן הם נעלמים מהגוף כלא היו.
 
מרכז קוסמטיקה
בנושאים קוסמטיים רפואיים אסור להתפשר על איכות הטיפול, ולכן יש לאתר את שירותי הקוסמטיקה הטובים ביותר בשוק. מרכז הקוסמטיקה פאם קליניק, מעסיק מטפלות להן עשרים ושמונה שמות ניסיון, כל החומרים והאמצעים בהם המרכז עושה שימוש נחשבים לטובים ולמתקדמים ביותר שיש לשוק הקוסמטיקה להציע כיום. כל לקוח שמגיע לפאם קליניק, עתיד לקבל ליווי אישי ומקצועי, וכמובן לצאת עם חיוך על השפתיים בגמר טיפול המסת הצלוליט. 
 

איך להגיע אלינו?

טלפון: 1801-224-442
קניון רמת אביב,
רחוב אינשטיין 40


אודות "פאם-קליניק"

יש לנו צוות מעולה של עובדות מקצועיות בעלות ניסיון וידע רב!

פאם-קליניק - המרכז לקוסמטיקה מתקדמת

לתיאום פגישת ייעוץ עם דרמה-תרפיסטית מקצועית והתאמת טיפול מתאים עבורך

1801-224-442

או מלאי פרטיך וניצור קשר בהקדם

 

טלפון/ וואטסאפ

פאם קליניק בע"מ, ח.פ. 512500034 | ביטול עסקה בהתאם לחוק הגנת הצרכן (ביול עסקה), התשע"א -2010 וחוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981