המסת צלוליט | פאם קליניק
ראשי אודותינו מאמרים כתבות המלצות מלקוחות תמונות לפני/אחרי nailstation צור קשר
    טלפון - 1801-224-442
 
     
   

 

המסת צלוליט


עור התפוז אשר מופיע לא אחת בעיקר אצל נשים, מהווה מטרד אסתטי, אשר עלול לפגוע במראה החיצוני ובביטחון העצמי. תופעת עור התפוז, אשר בשפה המקצועית מכונה צלוליט (ולא צלוליטיס כפי שרבים טועים), פוגעת בעיקר באזור הברכיים, הבטן, הישבן והירכיים. מהתופעה סובלות לא פחות מתשעים אחוז מהאוכלוסייה הנשית בארץ וברחבי העולם, ולא לשווא היא נחשבת לבעיה נשית. אמנם, הופעת צלוליט אינה סוף העולם, אך היא בהחלט מהווה מטרד מציק, אותו נראה להסיר במהרה. לצורך פתרון הבעיה, מבצעים המסת צלוליט במרכז קוסמטיקה מוכר ומקצועי. אך לפני הכול, עלינו להכיר קצת לעומק את החבר החדש שלנו, הלא הוא – הצלוליט.
 
מה זה צלוליט
צלוליט הינו מצב בו שומן מכוסה בעור מצטבר לכדי מראה גבשושי, בעוד זרימת הדם לרקמת מיקומו אינה טובה ומספקת דיה. מקור הצלוליט נובע במערכת לימפה לא אופטימלית, אשר אינה מסוגלת לתעל ולנקז את הפסולת המיותרת והנוזלים המצטברים סביב תאי השומן בגוף. בשפה העממית, נהוג לכנות את הצלוליט כקליפת תפוז או גבינת קוטג', בשל המראה השומני המשווה לעור. הצלוליט אינה קשורה דווקא להשמנה, והיא עשויה להופיע גם אצל נשים רזות, עקב נטייה גנטית כזו או אחרת. על אף כל זאת, לנשים בעלות אחוזי שומן גבוהים, בייחוד באזור הישבן והירכיים, סיכויים טובים יותר לסבול מתופעת הצלוליט. הריון, תזונה לקויה הכוללת סוגי מזון כגון: אלכוהול, קפאין, סוכרים ומטוגנים, כמו גם מחסור בנוזלים ופעילות גופנית עלולים אף הם לגרום להופעת הצלוליט.
 
הליך המסת הצלוליט
תפקיד המסת צלוליט, באופן לא מאוד מפתיע, הוא להמיס את עור התפוז, ובכך להעלים את המטרד הקוסמטי הלז. במטרה לערוך המסת צלוליט יעילה, נעשה שימוש במגוון מכשירים ואמצעים וטכניקות מתקדמות. אחת האפשרויות הפופולריות לביצוע המסת צלוליט היא שימוש בקרני לייזר. במסגרת שימוש זה, מטפלים מומחים ומנוסים ממכון קוסמטיקה צפויים לשלוח ולמקד את קרני הלייזר על האזורים השומניים, באופן כזה שהתאים השומניים עתידים להתרסק הודות לאנרגיה החזקה המצויה באותן קרני לייזר. לאפשרות טיפול זו אחוזי הצלחה גבוהים במיוחד, בייחוד בשעה שהטיפול נעשה על ידי מומחי קוסמטיקה כמו אלו המצויים במרכז הקוסמטיקה פאם קליניק. דרך נוספת אפשרית לביצוע המסת צלוליט נקראת טיפול ליפותרפיה, במסגרתן מוחדרים חומרים אפקטיביים לאזורים השומניים. כתוצאה מכך מתפרקים תאי השומן, ועם הזמן הם נעלמים מהגוף כלא היו.
 
מרכז קוסמטיקה
בנושאים קוסמטיים רפואיים אסור להתפשר על איכות הטיפול, ולכן יש לאתר את שירותי הקוסמטיקה הטובים ביותר בשוק. מרכז הקוסמטיקה פאם קליניק, מעסיק מטפלות להן עשרים ושמונה שמות ניסיון, כל החומרים והאמצעים בהם המרכז עושה שימוש נחשבים לטובים ולמתקדמים ביותר שיש לשוק הקוסמטיקה להציע כיום. כל לקוח שמגיע לפאם קליניק, עתיד לקבל ליווי אישי ומקצועי, וכמובן לצאת עם חיוך על השפתיים בגמר טיפול המסת הצלוליט. 
 
 


פאם קלניק - קניון רמת אביב , איינשטיין 40 רמת אביב - 1801-224-442
 

הסרת כתמי עור הסרת שיער בידיים הסרת שיער בכל הגוף טיפולי פיגמנטציה מכון להסרת שיער טיפול בכתמים בפנים טיפול בעור הפנים טיפול בעור יבש טיפולים קוסמטיים ניקוי פנים עמוק פדיקור מניקור בתל אביב קוסמטיקאיות בתל אביב מכון קוסמטיקה ת"א העלמת כתמים בפנים פילינג בינוני פגמנטציה הבהרת כתמי פיגמנטציה איפור קבוע לגבות איפור קבוע בגבות פילינג עמוק לפנים טיפול בפצעים בפנים איפור קבוע לגבות הבהרת כתמים בפנים צלוליטיס טיפול הורדת צלוליטיס המסת צלולית העלמת צלוליטיס טיפול לצלוליט צילוליט צלוליט בהריון צלוליטיס בישבן טיפולי פיגמנטציה הסרת שיער לנשים טיפול בצלוליטיס טיפול בכתמי עור הסרת שיער ברגליים טיפול בשחורים בפנים הסרת כתמים בפנים טיפול פילינג הבהרת פיגמנטציה הסרת שיער בגב הסרת כתמי שמש פדיקור ומניקור העלמת פיגמנטציה המסת צלוליט הסרת שיער באפילציה טיפול בפיגמנטציה בפנים מה זה צלוליטיס קרם חוה זינגבוים קרם Prophecy קרם חומצה הילארונית טיפוח עור הפנים חוה זינגבוים קרם חומצה היאלורונית חומצה היאלורונית קרם חצ'קונים הקרם של חוה זינגבוים אפילציה קרם עם חומצה היאלורונית prophecy cream מחיר קרם חומצה היאלורונית פרופסי קרם אקנה פיגמנטציה הרזיה צלוליט ליפטינג 

קידום אורגני | קידום אתרים