המסת צלולית | פאם קליניק
ראשי אודותינו מאמרים כתבות המלצות מלקוחות תמונות לפני/אחרי nailstation צור קשר
    טלפון - 1801-224-442
 
     
   

 

המסת צלולית


את הצלוליטיס (נקרא גם צלולית או צלוליט) אין צורך להציג בפניכם, למרבה הצער. המדובר הוא באחת הבעיות הקוסמטיות הנפוצות ביותר, בעיקר בקרב נשים אבל ממש לא ייחודית להן. המדובר הוא בהצטברות של שומן תת עורי באזור מסוים, מה שנגרם מבחינה פיזית עקב בעיות בזרימת הדם ובניקוז הרעלים באזורים אלה, ומבחינה מעשית עקב לא מעט גורמים אפשריים (גנטיקה, הריון, אורח חיים שאינו בריא וכיוצא באלה).

במאמר הנוכחי נציג בפניכם את אחת הדרכים היעילות והפופולאריות לביצוע הסרת צלולית, והוא המסת צלולית.

האמצעים המשמשים להמסה של צלולית
המסת צלוליט, כשמה כן היא, מיועדת להמיס ובכך להעלים את אזורי השומן העודף המיותרים, ובעיקר הבלתי אסתטיים. כדי להגשים את המטרה הזו נעשה שימוש במגוון רחב של מכשירים ושל טכניקות אופציונליים. חלקם ייחודיים למקרים של הסרת צלוליטיס, בעוד אחרים יהיו מוכרים לכם משלל סוגים אחרים של טיפולים קוסמטיים או רפואיים.
המסת צלולית יכולה להתבצע, כצעד ראשון, באמצעות קרני לייזר. הסרת צלולית בדרך זו מתבצעת באמצעות שליחת קרני לייזר לאזורים ה"בעייתיים", וריסוק תאי השומן בהם באמצעות האנרגיה העצומה הנמצאת באותן קרניים. הקרניים חודרות היישר לשכבה התת עורית, ובכך למעשה מסייעות להמסת השומן העודף ולהצרת היקפים. היתרון המשמעותי כאן הוא שאחוזי ההצלחה של הטיפול גבוהים בכל קנה מידה, כאשר רואים תוצאות החל מהטיפול הראשון.
דרך נוספת לבצע המסת צלולית היא במסגרת טיפולי ליפותרפיה, בהם המסת השומן מבוצעת באמצעות החדרה של תערובת חומרים לתוך האזור הבעייתי. תערובת זו מביאה לפירוקם של תאי השומן, להוצאה שלהם למערכת הדם ולאחר מכן גם מהגוף, על ידי מערכת הלימפה. טיפולי מזותרפיה לצורך הסרת צלוליטיס מבוססים על אותו עיקרון, כשכאן החומרים שמוחדרים הם טבעיים בחלקם הגדול. כדי לקבל תוצאות מיטביות נדרש לחזור על הטיפול מספר פעמים, עם המתנה של כשבועיים בין טיפול לטיפול.

אז איך מתחילים?
המסת צלולית חייבת להתבצע על ידי מומחים מהשורה הראשונה בתחום, הבקיאים בכל הטכניקות, המכשירים והחידושים. החדשות הטובות הן שבקניון רמת אביב יש מומחים העונים על ההגדרה הזו בדיוק – המומחים של המרכז לקומסטיקה רפואית פאם קליניק. המרכז פועל למעלה משלושים שנה ומציע פתרונות קוסמטיים ורפואיים המהווים את חוד החנית בעולם, לרבות כל הנוגע לבעיה הלא נעימה של צלוליט.

פאם קלניק - קניון רמת אביב , איינשטיין 40 רמת אביב - 1801-224-442
 

הסרת כתמי עור הסרת שיער בידיים הסרת שיער בכל הגוף טיפולי פיגמנטציה מכון להסרת שיער טיפול בכתמים בפנים טיפול בעור הפנים טיפול בעור יבש טיפולים קוסמטיים ניקוי פנים עמוק פדיקור מניקור בתל אביב קוסמטיקאיות בתל אביב מכון קוסמטיקה ת"א העלמת כתמים בפנים פילינג בינוני פגמנטציה הבהרת כתמי פיגמנטציה איפור קבוע לגבות איפור קבוע בגבות פילינג עמוק לפנים טיפול בפצעים בפנים איפור קבוע לגבות הבהרת כתמים בפנים צלוליטיס טיפול הורדת צלוליטיס המסת צלולית העלמת צלוליטיס טיפול לצלוליט צילוליט צלוליט בהריון צלוליטיס בישבן טיפולי פיגמנטציה הסרת שיער לנשים טיפול בצלוליטיס טיפול בכתמי עור הסרת שיער ברגליים טיפול בשחורים בפנים הסרת כתמים בפנים טיפול פילינג הבהרת פיגמנטציה הסרת שיער בגב הסרת כתמי שמש פדיקור ומניקור העלמת פיגמנטציה המסת צלוליט הסרת שיער באפילציה טיפול בפיגמנטציה בפנים מה זה צלוליטיס קרם חוה זינגבוים קרם Prophecy קרם חומצה הילארונית טיפוח עור הפנים חוה זינגבוים קרם חומצה היאלורונית חומצה היאלורונית קרם חצ'קונים הקרם של חוה זינגבוים אפילציה קרם עם חומצה היאלורונית prophecy cream מחיר קרם חומצה היאלורונית פרופסי קרם אקנה פיגמנטציה הרזיה צלוליט ליפטינג 

קידום אורגני | קידום אתרים