המסת צלולית | פאם קליניק
 
 

המסת צלולית

את הצלוליטיס (נקרא גם צלולית או צלוליט) אין צורך להציג בפניכם, למרבה הצער. המדובר הוא באחת הבעיות הקוסמטיות הנפוצות ביותר, בעיקר בקרב נשים אבל ממש לא ייחודית להן. המדובר הוא בהצטברות של שומן תת עורי באזור מסוים, מה שנגרם מבחינה פיזית עקב בעיות בזרימת הדם ובניקוז הרעלים באזורים אלה, ומבחינה מעשית עקב לא מעט גורמים אפשריים (גנטיקה, הריון, אורח חיים שאינו בריא וכיוצא באלה). במאמר הנוכחי נציג בפניכם את אחת הדרכים היעילות והפופולאריות לביצוע הסרת צלולית, והוא המסת צלולית.

האמצעים המשמשים להמסה של צלולית
המסת צלוליט, כשמה כן היא, מיועדת להמיס ובכך להעלים את אזורי השומן העודף המיותרים, ובעיקר הבלתי אסתטיים. כדי להגשים את המטרה הזו נעשה שימוש במגוון רחב של מכשירים ושל טכניקות אופציונליים. חלקם ייחודיים למקרים של הסרת צלוליטיס, בעוד אחרים יהיו מוכרים לכם משלל סוגים אחרים של טיפולים קוסמטיים או רפואיים.

המסת צלולית יכולה להתבצע, כצעד ראשון, באמצעות קרני לייזר. הסרת צלולית בדרך זו מתבצעת באמצעות שליחת קרני לייזר לאזורים ה"בעייתיים", וריסוק תאי השומן בהם באמצעות האנרגיה העצומה הנמצאת באותן קרניים. הקרניים חודרות היישר לשכבה התת עורית, ובכך למעשה מסייעות להמסת השומן העודף ולהצרת היקפים. היתרון המשמעותי כאן הוא שאחוזי ההצלחה של הטיפול גבוהים בכל קנה מידה, כאשר רואים תוצאות החל מהטיפול הראשון.

דרך נוספת לבצע המסת צלולית היא במסגרת טיפולי ליפותרפיה, בהם המסת השומן מבוצעת באמצעות החדרה של תערובת חומרים לתוך האזור הבעייתי. תערובת זו מביאה לפירוקם של תאי השומן, להוצאה שלהם למערכת הדם ולאחר מכן גם מהגוף, על ידי מערכת הלימפה. טיפולי מזותרפיה לצורך הסרת צלוליטיס מבוססים על אותו עיקרון, כשכאן החומרים שמוחדרים הם טבעיים בחלקם הגדול. כדי לקבל תוצאות מיטביות נדרש לחזור על הטיפול מספר פעמים, עם המתנה של כשבועיים בין טיפול לטיפול.

אז איך מתחילים?
המסת צלולית חייבת להתבצע על ידי מומחים מהשורה הראשונה בתחום, הבקיאים בכל הטכניקות, המכשירים והחידושים. החדשות הטובות הן שבקניון רמת אביב יש מומחים העונים על ההגדרה הזו בדיוק – המומחים של המרכז לקומסטיקה רפואית פאם-קליניק. המרכז פועל למעלה משלושים שנה ומציע פתרונות קוסמטיים ורפואיים המהווים את חוד החנית בעולם, לרבות כל הנוגע לבעיה הלא נעימה של צלוליט.
 
 

איך להגיע אלינו?

טלפון: 1801-224-442
קניון רמת אביב,
רחוב אינשטיין 40


אודות "פאם-קליניק"

יש לנו צוות מעולה של עובדות מקצועיות בעלות ניסיון וידע רב!

פאם-קליניק - המרכז לקוסמטיקה מתקדמת

לתיאום פגישת ייעוץ עם דרמה-תרפיסטית מקצועית והתאמת טיפול מתאים עבורך

1801-224-442

או מלאי פרטיך וניצור קשר בהקדם

 

טלפון/ וואטסאפ

פאם קליניק בע"מ, ח.פ. 512500034 | ביטול עסקה בהתאם לחוק הגנת הצרכן (ביול עסקה), התשע"א -2010 וחוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981