הסרת כתמים בפנים | פאם קליניק
 
 

הסרת כתמים בפנים 

במהלך השנים, לעיתים בלי שאנחנו שמים לב, עור הפנים שלנו נהרס ומתמלא בכתמים שונים. כתמים אלו יכולים להיות תוצר של השפעות שונות, ואם אנחנו לא נטפל בהם בהקדם, יהיה לנו מאוד קשה להסיר אותם והם יכולים לשנות באופן ניכר את המראה האסתטי של הפנים שלנו.
 
הסרת כתמים בפנים, נחשב לאחד הטיפולים הפופולאריים ביותר כיום בעולם האסתטיקה בכלל ובטיפולי עור בפרט. זה נובע מכמה סיבות, ראשית, התפתחות ניכרת בתחום אשר הוביל לידי פתרונות איכותיים בכל הקשור להתמודדות עם כתמים מסוגים שונים, שנית, עצם העובדה שכולם, בין אם זה גברים ובין אם זה נשים, מוצאים את עצמם מתמודדים עם בעיה זו, שלוש, היום יותר מתמיד, אנחנו מתייחסים, כמעט בחרדת קודש, למראה האסתטי שלנו, וכל אפשרות שיש לנו להימנע מפגעים ובעיות שונות, אנחנו מטפלים בהם בהקדם.
 
לפני שנבין כיצד מתבצע טיפול הסרת כתמים בפנים, חשוב להבין למה וכיצד נוצרים כתמים על הפנים שלנו. למען האמת, מדובר בהליך די טבעי ולא הליך שאיננו אמור להיות צפוי. הסיבות העיקריות להופעת כתמים בפנים שלנו זה סוג העור אשר משפיע על כך, עור בהיר צובר הרבה יותר כתמים מאשר עור מסוג כהה יותר. אנחנו יכולים למצוא כתמי פנים אשר נוצרים כתוצאה מחשיפה ממושכת לשמש, כמו כן אנחנו יכולים למצוא כתמים אשר נוצרים כתוצאה מחשיפה לחומרים מסוימים, וכן אנשים שמעשנים או צורכים הרבה קפאין, יכולים אף הם להיות מושפעים מכך.
 
גורם נוסף שנחשב נפוץ מאוד להופעת כתמים בעור, הוא הגיל. אומנם כבר החל משנות העשרים אנחנו נתמודד עם כתמים בפנים, אך האמת היא, ככל שנזדקן זה יהיה הרבה יותר שכיח מצד אחד וקשה יותר להתמודד עם זה מצד שני. לכן חשוב לבצע טיפול הסרת כתמים בפנים, כבר בשלב מוקדם, ובכל פעם כשיש הזדמנות.
 
כיצד מבצעים טיפול הסרת כתמים בפנים
השלב הראשון הוא אבחון של הבעיה, לראות באילו כתמים מדובר וממה הם נוצרים. כל סוג כתם דורש טיפול אחר, בין אם מדובר בטיפול קצר או ארוך טווח.
 
בשלב השני, נשתמש בתכשירים שונים, תכשירים טבעיים שמכילים שמנים וצמחים אשר יכולים להסיר קמטים. במידה וזה לא יצליח, אז נוכל לעבור טיפול קצת יותר מורכבים, כמו טיפול IPL או טיפול בחנקן נוזלי, וכן טיפולים במכשירים אחרים אשר יכולים לטפל בבעיה. כמובן שכל פתרון יהיה מותאם לסוג הבעיה.
 
לסיום, אם אתם מתמודדים עם כתמים בפנים, אתם מוזמנים לפנות אלינו ולקבל הצעות מחיר אטרקטיביות עוד היום. אתם יכולים ליצור איתנו קשר דרך הטלפון או באינטרנט. הצוות של פאם-קליניק ישמח לעמוד לרשותכם בכל עת ולעזור להחליט איזה טיפול הכי מתאים עבורכם, כמובן שנשמח לטפל בכם עד שיוסרו כל הכתמים מהפנים שלכם.
 
 

איך להגיע אלינו?

טלפון: 1801-224-442
קניון רמת אביב,
רחוב אינשטיין 40


אודות "פאם-קליניק"

יש לנו צוות מעולה של עובדות מקצועיות בעלות ניסיון וידע רב!

פאם-קליניק - המרכז לקוסמטיקה מתקדמת

לתיאום פגישת ייעוץ עם דרמה-תרפיסטית מקצועית והתאמת טיפול מתאים עבורך

1801-224-442

או מלאי פרטיך וניצור קשר בהקדם

 

טלפון/ וואטסאפ

פאם קליניק בע"מ, ח.פ. 512500034 | ביטול עסקה בהתאם לחוק הגנת הצרכן (ביול עסקה), התשע"א -2010 וחוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981