הסרת כתמי עור | פאם קליניק
 
 

הסרת כתמי עור

מה היא החשיבות של הסרת כתמי עור? מדוע נוצרים כתמי עור? למי עשוי להתאים טיפול זה? אילו עוד טיפולים ניתן למצוא בפאם-קליניק? מי יטפל בכם בפאם-קליניק?

מסתבר כי כתמי עור ובעיות פיגמנטציה כאלה ואחרות אינן גזרת גורל. רבים וטובים אשר סובלים ממראה עור לא יפה ולא אסתטי מגלים כי עם טיפול נכון ויעיל ניתן בהחלט להעלים את המראה העייף והמותש ולהתהדר במראה עור צעיר, רענן ומרשים למדי. כעת כל מה שנותר הוא להגיע אל פאם-קליניק על מנת לקבל את הייעוץ וההכוונה המדויקת ביותר לטיפול במראה העור.

לרוב אזורי העור אשר נפגעים יותר הם אותם אזורי עור אשר חשופים. החשיפה למזג אוויר משתנה הכולל מצבים של קור קיצוני בימי החורף או מנגד לחשיפת יתר לקרני השמש בימי בקיץ גורמים לאורך זמן לנזקי עור מסוגים שונים. אנו מכירים בכך כי במקרה הקיצוני ביותר נגרמות מחלות עור שונות וקשות אף יותר כתוצאה מאי שמירה ותחזוקה של העור.

כמו כן ישנם עוד סיבות רבות אחרות אשר גורמות לאותם כתמי עור. הסרת כתמי עור נדרשת כאמור גם בשל בעיות גנטיות שונות, אורח חיים לא בריא, עישון, מחלות ובעיות הורמונאליות, הריונות וכיוצא בזה. הסרת כתמי עור ניתן לבצע במספר שיטות ועל כן חשוב מאוד להיבדק על ידי מומחה לעניין בכדי לבחור את הטיפול הנכון והמומלץ ביותר בהתאם לסוג העור שלכם.

הבהרת כתמי פיגמנטציה? למה לבחור דווקא בשירות של פאם-קליניק?
בפאם-קליניק שמים את הלקוח בראש סדר העדיפויות. בראש ובראשונה חשוב לצוות המומחים של פאם-קליניק כי כל מטופל ומטופלת יקבלו את השירות האישי ביותר ועם זאת המקצועי ביותר. אווירה אינטימית ומיוחדת במינה תקדם את פניכם בפאם-קליניק. הבהרת כתמי פיגמנטציה באחריות מלאה ובמחירים מעולים.

העלמת כתמי עור? ממה עוד ניתן ליהנות בפאם-קליניק?
ניסיון של עשרים ושמונה שנים בתחום הקוסמטיקה הביאו אל פאם-קליניק הרבה מאוד מטופלות ומטופלים למגוון טיפולים. העלמת כתמי עור, טיפול בבעיות אקנה, הסרת שיער בלייזר, הסרת שיער בשעווה, טיפולי פנים ועוד. 
 
 

איך להגיע אלינו?

טלפון: 1801-224-442
קניון רמת אביב,
רחוב אינשטיין 40


אודות "פאם-קליניק"

יש לנו צוות מעולה של עובדות מקצועיות בעלות ניסיון וידע רב!

פאם-קליניק - המרכז לקוסמטיקה מתקדמת

לתיאום פגישת ייעוץ עם דרמה-תרפיסטית מקצועית והתאמת טיפול מתאים עבורך

1801-224-442

או מלאי פרטיך וניצור קשר בהקדם

 

טלפון/ וואטסאפ

פאם קליניק בע"מ, ח.פ. 512500034 | ביטול עסקה בהתאם לחוק הגנת הצרכן (ביול עסקה), התשע"א -2010 וחוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981