הסרת שיער ברגליים | פאם קליניק
 
 

הסרת שיער ברגליים

בעבר, היה נהוג לחשוב שטיפול הסרת שיער ברגליים הוא אך ורק טיפול שמיועד לנשים. הן היו נוהגות להגיע אל קוסמטיקאיות ולעבור טיפול שכזה, בין אם בשעווה ובין אם בדרכים אחרות. עם השנים, בפרט מזה עשרים או שלושים שנה, אנחנו רואים שגם גברים רבים עוברים טיפול הסרת שיער באזור זה, בין אם מסיבות אסתטיות ובין אם מסיבות מקצועיות.
 
קיים הבדל בנסיבות שמובילות נשים וגברים לעבור טיפול הסרת שיער ברגליים, ומתי כל אחד מהם עובר את הטיפול. בדבר אחד לא קיים הבדל וזה אופן הטיפול. כיום שני המינים עוברים את הטיפול בצורה דומה, באמצעות מכשירי לייזר אשר מאפשרים להם לעבור טיפול מהיר, מקיף ויסודי, כל זה ועוד כשמדובר בטיפול הסרת שיער לצמיתות, כלומר הם לא צריכים לחזור על הטיפול שוב ושוב, כפי שנהוג עם שעווה או עם מכשיר גילוח, אלא הם עוברים את הטיפול פעם אחת (במספר מפגשים) ומספיק.
 
לפני שנציג את ההבדלים בין המינים, חשוב להדגיש, לא כל אחד או אחת יכולים לעבור את הטיפול. מי שיש לו עור בהיר ושיער בהיר, לא תמיד יוכל לעבור את הטיפול, שכן מכשיר הלייזר עלול לגרום לכוויות קשות ולגרום נזק לעור. לכן לפני שניגשים לטיפול הסרת שיער ברגליים, יש לעבור אבחון אצל רופא עור אשר צריך לקבוע האם ניתן לבצע את הטיפול. מן הסתם, הוא צריך להיות רופא מקצועי אשר ייתן תשובה אמינה ומנומקת.
 
ההבדל בין גברים לנשים בטיפולי הסרת שיער
כאמור, שני המינים כיום עוברים טיפולי הסרת שיער ברגליים, אך אנחנו יכולים לראות שקיים הבדל בנסיבות שמובילות לכך ולעיתים גם בזמני הטיפול.
 
נשים עוברות בדרך כלל טיפול הסרת שיער, מסיבות אסתטיות, מאחר וזה לא נחשב "נשי" שיש שיער ברגליים. לכן הן יעברו טיפולי הסרת שיער ברגליים באופן כללי הרבה יותר מאשר גברים, ואם הן ירצו לעבור טיפול לייזר, הן יבקשו לעשות אותו לפני שמתחילה עונת הרחצה, כך הן יוכלו ללכת לים ללא חשש.
 
גברים לעומת זאת, עוברים טיפולי הסרת שיער מסיבות מקצועיות לרוב. מדובר על ספורטאים (שחיינים, רצים, רוכבי אופניים) וכן אמנים, אשר זקוקים לרגליים חלקות, גם בשביל שיוכלו לטפל בהן טוב יותר במקרה של פציעות כאלה ואחרות, וגם בשביל שיוכלו ללבוש בגדים מסוימים בצורה נוחה. יש כמובן גם גברים שעוברים את הטיפול מסיבות אסתטיות שונות, אך זה הרבה פחות שכיח.
 
אם אתם או אתן, רוצים לעבור טיפול הסרת שיער ברגליים, אנחנו המקום בשביל זה. אצלנו בפאם קליניק, תוכלו ליהנות מטיפולי הסרת שיער ברמה הגבוהה ביותר שיש. ניתן ליצור איתנו קשר עוד היום והמטפלים שלנו ישמח לקבוע איתכם פגישה, כמו כן תוכלו לקבל מאיתנו תוכנית עבודה מלאה עם הצעת מחיר אטרקטיבית. 
 
 

איך להגיע אלינו?

טלפון: 1801-224-442
קניון רמת אביב,
רחוב אינשטיין 40


אודות "פאם-קליניק"

יש לנו צוות מעולה של עובדות מקצועיות בעלות ניסיון וידע רב!

פאם-קליניק - המרכז לקוסמטיקה מתקדמת

לתיאום פגישת ייעוץ עם דרמה-תרפיסטית מקצועית והתאמת טיפול מתאים עבורך

1801-224-442

או מלאי פרטיך וניצור קשר בהקדם

 

טלפון/ וואטסאפ

פאם קליניק בע"מ, ח.פ. 512500034 | ביטול עסקה בהתאם לחוק הגנת הצרכן (ביול עסקה), התשע"א -2010 וחוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981