הסרת שיער לנשים | פאם קליניק
ראשי אודותינו מאמרים כתבות המלצות מלקוחות תמונות לפני/אחרי nailstation צור קשר
    טלפון - 1801-224-442
 
     
   

 

הסרת שיער לנשים


עד לפני שלושים שנה בערך, נשים אשר רצו להסיר שיער מהגוף, בין אם זה ברגליים, בית שחי, פנים או מפשעה, היו צריכות להשתמש בתכשירים וכלים שגרמו הרבה יותר כאב מתועלת. נשים רבות יכולות לספר כיצד שימוש בשעווה או בחוט, גרם להן לצרוח בזמן הטיפול ולא תמיד יצר את התוצאה האופטימאלית עבורם.
 
למזלן, עם השנים המצב השתנה, וכיום הן יכולות ליהנות מאופציות הסרת שיער הרבה יותר פשוטות וקלות. הכוונה כמובן להסרת שיער בלייזר או במכשירי IPL ואינפרא אדום. טיפולי הסרת שיער מסוג זה, פופולאריים לא רק אצל נשים כידוע, אף על פי שהן בוחרות לעבור טיפול זה הרבה יותר מאשר גברים, מן הסתם. ניתן למצוא כיום, לא מעט מרפאות ומרכזים בהם מבוצעים טיפולי הסרת שיער לנשים, טיפולים אשר מאפשרים להן להסיר שיער מאזורים שונים בגוף ולצמיתות.
 
חשוב להבהיר, טיפול הסרת שיער לנשים, הן באמצעות לייזר והן באמצעות מכשירים אחרים שציינו, הוא טיפול שנמשך מספר מפגשים, במהלכו המכשיר שורף את שורש השיער מתחת לעור ובכך מונע ממנו לגדול. זו הסיבה שמדובר בטיפול הסרת שיער אשר מונע את צמיחתו בעתיד ולמעשה מסיר אותו לצמיתות.
 
לפני שנסביר כיצד נערך הטיפול וכיצד בוחרים היכן לערוך אותו, חשוב להדגיש, טיפול הסרת שיער לנשים יכול להתבצע במקרים מסוימים ולא בכל מצב. נשים עם שיער בהיר, לא יוכלו לעבור, ברוב המקרים, טיפול שכזה, בגלל צבע השיער והעור, שכן המכשיר עלול לגרום להן לכוויות, כמו כן, ההמלצה היא לא לעבור את הטיפול לפני גיל 18. מה שכן, ניתן לבצע את הטיפול באזורים שונים בגוף על פי הצורך, ובכך למנוע כל אפשרות שיצמח שיער באזורים אלו.
 
כיצד נערך טיפול הסרת שיער לנשים
הטיפול מתבצע באופן הבא, הרופא מאבחן את האזור בו צריך לבצע את הטיפול, הוא מסמן אותו ואז הוא מתחיל לטפל בו. הטיפול יכלול מספר מפגשים, אך כל מפגש יהיה קצר מאוד. אחרי המפגש תקבל המטופלת הוראות כיצד לנהוג, מה מותר ומה אסור לה לעשות.
 
בדרך כלל, אחרי טיפול הסרת שיער, מוטב לא להיחשף לשמש ולא למרוח חומרים מסוימים שלא יגרו את האזור. הסכנה הגדולה בטיפול הסרת שיער זו אדמומיות באזור, שיכולה להיעלם עם תכשירים שונים שאמורים להגן על העור.
 
נשים שמעוניינות לבחור מקום לטיפול הסרת שיער, יעשו זאת על פי המלצות וחוות דעת חיוביות אך גם על פי התרשמות אישית. יש להיפגש עם הרופא במקום ולבחון האם מדובר באיש אמין שמציע תוכנית טיפול איכותית ומסודרת.
 
אנחנו בפאם קליניק מציעים למטופלות שלנו טיפול הסרת שיער ברמה הגבוהה ביותר שיש. אנחנו מזמינים את הנשים לבצע את הטיפול בתנאים אטרקטיביים וכמובן אנחנו מציעים להם מסלולי תשלום נוחים. אתן מוזמנות לפנות אלינו עוד היום לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית. 
 
 


פאם קלניק - קניון רמת אביב , איינשטיין 40 רמת אביב - 1801-224-442
 

הסרת כתמי עור הסרת שיער בידיים הסרת שיער בכל הגוף טיפולי פיגמנטציה מכון להסרת שיער טיפול בכתמים בפנים טיפול בעור הפנים טיפול בעור יבש טיפולים קוסמטיים ניקוי פנים עמוק פדיקור מניקור בתל אביב קוסמטיקאיות בתל אביב מכון קוסמטיקה ת"א העלמת כתמים בפנים פילינג בינוני פגמנטציה הבהרת כתמי פיגמנטציה איפור קבוע לגבות איפור קבוע בגבות פילינג עמוק לפנים טיפול בפצעים בפנים איפור קבוע לגבות הבהרת כתמים בפנים צלוליטיס טיפול הורדת צלוליטיס המסת צלולית העלמת צלוליטיס טיפול לצלוליט צילוליט צלוליט בהריון צלוליטיס בישבן טיפולי פיגמנטציה הסרת שיער לנשים טיפול בצלוליטיס טיפול בכתמי עור הסרת שיער ברגליים טיפול בשחורים בפנים הסרת כתמים בפנים טיפול פילינג הבהרת פיגמנטציה הסרת שיער בגב הסרת כתמי שמש פדיקור ומניקור העלמת פיגמנטציה המסת צלוליט הסרת שיער באפילציה טיפול בפיגמנטציה בפנים מה זה צלוליטיס קרם חוה זינגבוים קרם Prophecy קרם חומצה הילארונית טיפוח עור הפנים חוה זינגבוים קרם חומצה היאלורונית חומצה היאלורונית קרם חצ'קונים הקרם של חוה זינגבוים אפילציה קרם עם חומצה היאלורונית prophecy cream מחיר קרם חומצה היאלורונית פרופסי קרם אקנה פיגמנטציה הרזיה צלוליט ליפטינג 

קידום אורגני | קידום אתרים