פאם קליניק - טיפולים - הסרת שיער
 
הסרת שיער בשיטת פאם- קליניק
 
 
לייזר? לייזר + SHR? קרן אור? אפילציה? 
עם ייעוץ מקצועי בפאם-קליניק תקבל/י את התשובה מהי השיטה או שילוב השיטות המתאימים לך עד להסרת השיער בצורה מוחלטת.
 
30 שנות מקצועיות וניסיון מיצבו את פאם-קליניק כמרכז הקוסמטיקה היחידי בארץ אשר משלב את כל השיטות היעילות להרחקת שיער לצמיתות תחת קורת גג אחד:
- לייזר
- לייזר + SHR
- קרן אור
- אינפרא אדום
- אפילציה
 
כל לקוח מקבל ייעוץ מקצועי וטסט ללא תשלום. נעשית התאמה אישית לסוג הטיפול המתאים במינימום טיפולים ומקסימום תוצאות.
 
 
הטיפולים מיועדים לגברים ונשים. ניתן לבצעם בכל האזורים בגוף פרט לנקודות חן וקעקועים. לדוגמא: פנים, גבות, בין הגבות, עורף, צוואר, חזה, בין החזה, בית שחי, רגליים, מפשעות, גב, בטן ועוד.. 
 
 
אלפי לקוחות מרוצים יעידו עלינו ועל המכון שלנו כמקום מקצועי בטוח ואוהב, וימליצו לכם גם להוריד שיער בפאם-קליניק. 
 
 
 
השיער מיותר לך בפנים ובגוף? תפטרי ממנו
שיער מיותר הוא אולי האלמנט המציק ביותר בתחום טיפוח גוף האישה: זה לא משנה עד כמה תהיה הופעתך מושקעת ומתוקתקת, ברגע שבו השיער המיותר מבצבץ ואת צריכה להתחיל להתעסק איתו פעמיים בשבוע – איכות החיים שלך יורדת.
 
 
אבל במיוחד בשביל נשים שלא אוהבות לוותר בקלות, מציעים בפאם-קליניק את כל השיטות היעילות והמוכחות להסרת שיער לצמיתות, מה שאומר – תגידי לו שלום לתמיד: ותוכלי לעשות  זאת עכשיו בקיץ ללא תופעות לוואי.
 
בפאם-קליניק מבצעים :לייזר, לייזר  בשילוב SHR (ללא כאב), קרן אור ואפילציה. 
 
ואיך תדעי איזו שיטה מתאימה לך יותר מכולן – זה פשוט: כל מטופלת עוברת טרם התחלת הטיפול אבחון מקצועי והתאמה אישית ע"י אורלי דור מורה לאיפלציה בעלת ניסיון של 30 שנה, מהו סוג הטיפול המתאים לך ביותר ולפעמים זה שלוב של מספר שיטות. אל תשכחי שאבחון נכון ומקצועי יכול לקצר משמעותית את משך הטיפול ומונע סבל מיותר.
 
בפאם-קליניק מתחייבים לפנים נקיות משיער לצמיתות, כך שאת יכולה להתכונן לסמן וי הקיץ הזה על המשבצת המאוסה הזאת, ולדעת שמעתה כל עניין השיער המיותר -  בפנים והגוף מאחורייך.

מחלקת נערות - 

בפאם-קליניק תקבל/י את התשובה מהי השיטה המתאימה להסרת שיער לילדים!
 
30 שנות מקצועיות וניסיון מיצבו את פאם-קליניק כמרכז הקוסמטיקה היחידי בארץ אשר משלב את כל השיטות היעילות להרחקת שיער לצמיתות תחת קורת גג אחד: לייזר, לייזר SHR + קרן אור, אינפרא אדום ואפילציה - הכל בהתאמה לילדים.