העלמת פיגמנטציה | פאם קליניק
 
 

העלמת פיגמנטציה

מי לא מעוניין בעור חסר כתמים?
עור חלק אשר מאציל מראה נהדר וצעיר? לא אחת, מופיעים כתמי עור בפנים, בצבעים חומים כהים ובהירים, ובעיקר פוגעים במראה האסתטי של העור, וכתוצאה מכך גם במראה החיצוני כולו. הכתמים הללו, נגרמים על ידי עודף בפיגמנט המכונה מלנין. פיגמנט זה מופקד על קביעת גוון העור של האדם, וכאשר כמות המלנין גבוהה יתר על המידה, עודף המלנין יוצא בצורה חיצונית של כתמי שמש ופיגמנטים בעור. ככלל אצבע, הסיבה העיקרית להופעת הכתמים הללו, היא חשיפה יתרה לקרני שמש, ורק אחריה מגיעים פצעי הגיל המופיעים כתוצאה מהתבגרות האדם. במטרה להעלים את הכתמים הללו, עורכים טיפול העלמת פיגמנטציה אשר ניתן על ידי מרכז קוסמטיקה.

לשם העלמת פיגמנטציה, מקולפת קלות שכבת העור העליונה באזור הכתמים הרצויים, ובכך ניתנת אפשרות להחדיר חומרים של הבהרה אקטיביים, אשר גורמים להאטה בקצב הייצור של המלנין. המלנין כאמור, אמון על גוון העור, והשבתו למצב נורמלי ותקין תסייע בהעלמת פיגמנטציה וכתמי שמש שונים. 
 
העלמת פיגמנטציה – היכן?
את העלמת הפיגמנטציה מומלץ ואף רצוי לבצע במכון קוסמטיקה רפואי. ידוע כי אסור להתפשר בכל מה שקשור לתחומים רפואיים הנוגעים בגוף שלנו או של הסובבים אותנו. מכיוון שהעלמת הפיגמנטציה כוללת אלמנטים רפואיים, חשוב לאתר את מרכז הקוסמטיקה האיכותי והמקצועי ביותר. בשל פופולריות ענף הקוסמטיקה, קיים כיום מגוון רחב של מכונים המספקים פתרונות קוסמטיקה עבור מאות אלפי נשים וגברים ברחבי הארץ.

מתוך מגוון זה, עלולים לא מעט מרכזי קוסמטיקה מתחילים וחסרי ניסיון לפתות אתכן ואתכם בהצעות מחיר נמוכות עבור טיפול להסרת כתמי שמש ופיגמנטציה. המחירים הנמוכים מעידים לרוב על איכות ומקצועיות ירודה, כאשר חוסר הניסיון של המטפלים עלול לבוא בעוכריכם. על כל פנים, ההמלצה שלנו היא להתחיל את הליך העלמת הפיגמנטציה בגיל כמה שיותר צעיר באזור שנות השלושים לחיי המטופל, על מנת להרגיל את הגוף לטיפול בעודו צעיר יחסית. 
 
מרכז הקוסמטיקה פאם-קליניק
חשוב שלא לבחור מרכז קוסמטיקה בצורה רנדומלית, אלא לערוך סקר שוק, על מנת לבדוק את רמת המקצועיות של המכון הנבחר, תחומי ההתמחות של מטפלי המרכז והניסיון שצברו במהלך השנים, טווחי המחירים ומידת שביעות הרצון של מטופלים קבועים. כמו כן, אנו ממליצים לקרוא ביקורות שנכתבו באתרי האינטרנט השונים על מרכז הקוסמטיקה, אשר יעידו על טיב ואיכות השירות. אצלנו, מרכז הקוסמטיקה פאם-קליניק, כל לקוח מקבל את השירות האיכותי והמקצועי ביותר.

אנו מתחשבים בכל לקוח ולקוחה המגיעים לקבל טיפול העלמת פיגמנטציה ושאר טיפולי קוסמטיקה, מציגים מחירים נוחים והוגנים ומעניקים לכל אחד ליווי אישי ומקצועי משך כל הליך הטיפול. מאות ביקורות חיוביות של לקוחות מרוצים נכתבו בבלוגים השונים באינטרנט על השירות שאנו מעניקים. לצוות המטפלים שלנו ניסיון של קרוב לשלושים שנה, אשר מסייע להעלות חיוך על הפנים של לקוחותינו. 
 
 

איך להגיע אלינו?

טלפון: 1801-224-442
קניון רמת אביב,
רחוב אינשטיין 40


אודות "פאם-קליניק"

יש לנו צוות מעולה של עובדות מקצועיות בעלות ניסיון וידע רב!

פאם-קליניק - המרכז לקוסמטיקה מתקדמת

לתיאום פגישת ייעוץ עם דרמה-תרפיסטית מקצועית והתאמת טיפול מתאים עבורך

1801-224-442

או מלאי פרטיך וניצור קשר בהקדם

 

טלפון/ וואטסאפ

פאם קליניק בע"מ, ח.פ. 512500034 | ביטול עסקה בהתאם לחוק הגנת הצרכן (ביול עסקה), התשע"א -2010 וחוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981