העלמת צלוליטיס | פאם קליניק
 
 

העלמת צלוליטיס

כל מי שסובל מהבעיה הלא נעימה של צלוליטיס – ולמרבה הצער, כ-90% מהנשים וגם לא מעט גברים צפויים לסבול מכך במהלך חייהם – רוצה לדעת מה ניתן לעשות כדי להתמודד עם הבעיה, ולהחזיר את הפרופורציות הנכונות והאסתטיות לגוף.

אף על פי שמדובר בבעיה שהיא הכל חוץ מפשוטה, יש מקום לאופטימיות. הסיבה היא שמגוון האפשרויות של טיפול בצילוליט כיום הוא רחב במיוחד, עם אפשרות לטפל בבעיה במהירות ובפשטות יחסית. אז מה חשוב שתדעו על העלמת צלוליטיס, ואיזה מרכז לקוסמטיקה רפואית ישמח לקחת על עצמו את המשימה?

את הצלוליטיס ניתן להעלים בשלל דרכים
העלמת צלוליטיס, חשוב לציין כבר בנקודה הזו, תחייב אתכם בלא מעט מקרים להיות אקטיביים. תזונה נכונה ופעילות ספורטיבית יכולים לצמצם את ממדי הבעיה במצבים מסוימים, אבל ממש לא בכולם (ובטח לא להעלים אותה לחלוטין). טיפול בצלולוטיס, לכן, הוא מלאכה שתחייב אתכם לפנות למומחים הבקיאים בתחום ובדרכים המגוונות הקיימות כיום להתמודדות עם הבעיה. כמו שכבר הזכרנו, יש לא מעט דרכים כאלה.

את המשימה של העלמת צלוליטיס נהוג לבצע באמצעות שילוב של טיפולים שונים, שאמורים להשפיע על הגוף במספר דרכים: להמריץ את פעילות תאי השומן באזור, למצק את הגוף, לטהר ולחזק את השרירים ואת מערכות הגוף או הלימפה, להגביר את קצב חילוף החומרים ולבצע סילוק רעלים. בין המכשירים שעשויים לבצע את הפעולות הללו ואחרות ניתן למנות מכשיר Vacumed, מכשיר המבוסס על טכניקת LPG, מכשיר CRIO או מכשיר פרסותרפיה (סלימינג).

לצד זה ניתן להכניס לתמונה את "שחקני החיזוק": למשל, טיפול בצילוליט באמצעות קרני לייזר שמרסקות את תאי השומן ובכך ממיסות אותו ותורמות להצרת ההיקפים המבוקשת. דוגמאות נוספות הן טיפולי מזותרפיה או ליפותרפיה, שיכולים כידוע לשמש למטרות שונות ברפואה הכללית או האסתטית, ויעילים גם במקרה של העלמת צלוליטיס.

הפתרון המומלץ: פאם-קליניק
המרכז לקוסמטיקה רפואית פאם-קליניק נחשב לאחד המוסדות המובילים בישראל בתחום, כשגם במקרה של טיפול בצלולוטיס ניתן לסמוך על צוות המומחים שלו בעיניים עצומות. במקום ניתנים כל הטיפולים להתמודדות עם הבעיה, כאשר לכל לקוח או לקוחה נבנית תוכנית טיפולים אישית, עם ליווי של אנשי המרכז לכל אורך הדרך.
 
 

איך להגיע אלינו?

טלפון: 1801-224-442
קניון רמת אביב,
רחוב אינשטיין 40


אודות "פאם-קליניק"

יש לנו צוות מעולה של עובדות מקצועיות בעלות ניסיון וידע רב!

פאם-קליניק - המרכז לקוסמטיקה מתקדמת

לתיאום פגישת ייעוץ עם דרמה-תרפיסטית מקצועית והתאמת טיפול מתאים עבורך

1801-224-442

או מלאי פרטיך וניצור קשר בהקדם

 

טלפון/ וואטסאפ

פאם קליניק בע"מ, ח.פ. 512500034 | ביטול עסקה בהתאם לחוק הגנת הצרכן (ביול עסקה), התשע"א -2010 וחוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981