הצלוליט - איך נפטרים ממנו? | פאם קליניק
 
 
צלוליט, או "עור תפוז" - איך שלא תקראו לו - אין כמעט אישה שלא מכירה את התופעה מקרוב (כ- 90% מאיתנו) ומנסה, נואשות, להילחם בה. הצלוליט מופיע בעיקר אצל נשים בוגרות, בנות כל העדות ובעלות מבני גוף שונים - רזות ושמנות כאחד. הוא נראה כריכוז של גבשושיות או גומות קטנות (ומכאן הדימוי לקליפת התפוז), והוא מופיע בדרך כלל על פני עור הירכיים, הבטן, הישבן והזרועות.

הגבשושיות הנראות על העור נוצרות כתוצאה מהיחלשות סיבי הקולגן והתרופפות רקמות העור, הגורמות לפגיעה בשכבת העור העליונה -  הדרמיס, ולהצטברות תאי שומן על גביה. למעשה, גושי שומן אלה מהווים פסולת טבעית של הגוף, אשר בעקבות הפגיעה בפעילות כלי הדם המזינים את הרקמות, "נתקעת" בין סיבי הרקמה התת-עורית, ולא מופרשת מהגוף. בצורתו הקשה יותר אך גם נדירה יותר - הצלוליט הקשה, הוא נראה אצל ספורטאים ורקדנים - אצלם הוא מופיע ממש על רקמות השרירים. הצלוליט הרך הוא הנפוץ יותר והוא נמצא על שטחי עור גדולים ומשווה להם מראה ספוגי ומדולדל.

הסיבה העיקרית להופעת הצלוליט, הינה שינויים הורמונאליים (ועל כן, שכיחותה בקרב נשים גבוהה משמעותית ביחס למידת הופעתה אצל גברים). גורמים נוספים הם: גנטיקה, חוסר פעילות גופנית, תזונה לא נכונה וצריכה לא מספקת של מים. לקבלת תוצאות משמעותיות וארוכות טווח יותר, יש צורך בטיפול מאסיבי על ידי קוסמטיקאית מקצועית במכון המיומן בטיפול בתופעה זו.

במרכז פאם-קליניק מטפלים בתופעה באמצעות מכשיר ה-L.P.G, הנחשב למכשיר יעיל לטיפול בצלוליט. המכשיר, הפועל בטכניקה ייחודית יוצר גירוי עמוק על האזורים בהם יש נטייה לצבירת שומן וכתוצאה מכך גורם לירידה בהיקפים ומשפר את מראה העור באופן ניכר.

בתחילת הטיפולים מתבצעת מדידת היקפים מדויקת של אזורי המותניים, הירכיים, הישבן והרגליים, ובמהלך הטיפולים נמדדים עוד כפעמיים. במרכז "פאם-קליניק" ניתן לראות תמונות נשים של לפני ואחרי טיפולים - השינוי הוא ללא הכר: השיפור הנראה לעין אינו מתבטא רק בהפחתת הצלוליט אלא גם בירידה ניכרת בהיקפים - בין 1 ס"מ ל 14 ס"מ.

הצלוליט - איך נפטרים ממנו?

 

איך להגיע אלינו?

טלפון: 1801-224-442
קניון רמת אביב,
רחוב אינשטיין 40


אודות "פאם-קליניק"

יש לנו צוות מעולה של עובדות מקצועיות בעלות ניסיון וידע רב!

פאם-קליניק - המרכז לקוסמטיקה מתקדמת

לתיאום פגישת ייעוץ עם דרמה-תרפיסטית מקצועית והתאמת טיפול מתאים עבורך

1801-224-442

או מלאי פרטיך וניצור קשר בהקדם

 

טלפון/ וואטסאפ

פאם קליניק בע"מ, ח.פ. 512500034 | ביטול עסקה בהתאם לחוק הגנת הצרכן (ביול עסקה), התשע"א -2010 וחוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981