הרחקת שיער בלייזר | פאם קליניק
 
 

הרחקת שיער בלייזר

הסרת שיער בלייזר LASER מתבצעת עם מכשיר מיוחד חדשני מהדור השלישי אשר עובד על רוב סוגי השיער עם הצלחה מירבית בהרחקת שיער לצמיתות. המכשיר עובר על העור ושולח הבזקים של קרן לייזר אשר מותאמת להסרת שיער.

קרן הלייזר "מתבייתת" על הפיגמנט שבשערה, מובילה את החום לזקיק השערה וגורמת להקרשה של כלי הדם אשר מזינים את השערה. שערה אשר נמצאת בשלב "אנאגן" (שלב הצמיחה) לא תצמח יותר ושערות אחרות אשר היו בשלב מנוחה או נסיגה יצמחו חלשות יותר, דקיקות ודלילות יותר. מטיפול לטיפול השיער ידלל. כדי להגיע להעלמה סופית של 100% מהשיער אנו משלבים מספר שיטות ומספר מכשירים מתקדמים.

מרכז פאם-קליניק מציע התאמה של טיפולים להסרת שיער לצמיתות בכל השיטות היעילות. אנו מתעסקים בתחום ההרחקת שיער לצמיתות כבר מעל ל-34 שנה וקיימות עשרות אלפי לקוחות אשר סיימו לצמיתות את צמיחת השיער, כולל מאיזור הפנים.

טיפולי הסרת השיער בלייזר LASER וב SHR LAZER במרכז פאם-קליניק מתבצעים עם המכשיר המתקדם שיש, על ידי טכנאיות LASER שעברו הכשרה מעמיקה ובעלות נסיון רב.

במרכז תקבל/י ייעוץ אישי איזה מכל השיטות הקיימות או שילובן יתאימו לך עד לקבלת התוצאות המירביות,  עם יחס אישי ומקצועי ו-34 שנות נסיון.
 

נושאים נוספים

"שר פיטנס"  - מטופלת פאם-קליניק

 

איך להגיע אלינו?

טלפון: 1801-224-442
קניון רמת אביב,
רחוב אינשטיין 40


אודות "פאם-קליניק"

יש לנו צוות מעולה של עובדות מקצועיות בעלות ניסיון וידע רב!

פאם-קליניק - המרכז לקוסמטיקה מתקדמת

לתיאום פגישת ייעוץ עם דרמה-תרפיסטית מקצועית והתאמת טיפול מתאים עבורך

1801-224-442

או מלאי פרטיך וניצור קשר בהקדם

 

טלפון/ וואטסאפ

פאם קליניק בע"מ, ח.פ. 512500034 | ביטול עסקה בהתאם לחוק הגנת הצרכן (ביול עסקה), התשע"א -2010 וחוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981