הרחקת שיער - מתחילים את הקיץ חלק בפאם-קליניק | פאם קליניק
 
 

הרחקת שיער - מתחילים את הקיץ חלק בפאם-קליניק

רוח האביב כבר כאן, בגד הים החדש כבר מת לצאת מהארון ואתם מבינים שהעונה החמה עומדת להיות לוהטת. רגע לפני שהקיץ כבר כאן קבלו את המדריך המלא מבית פאם-קליניק - איך להתחיל את הקיץ ברגל חלקה.האביב כבר פה, חופשת פסח עוד רגע מתחילה, הקיץ דופק על הדלת ועונת הרחצה כבר קוראת לנו ללבוש בגד ים. אבל אופס, מסתבר שלשיער המיותר יש תוכניות אחרות עבורנו, הוא השתלט על כל האזורים הכי חשובים, ועכשיו - נסו להיפטר ממנו. עוד פעם גילוח? שעווה - למי יש כוח? החוט כבר נקרע מזמן והשערה החודרנית המציקה כבר חדרה לך לנשמה.
אז מה עושים?
איך מתנהלים בעונת הרחצה בלי תסכולים ועם הרבה ים ומעט ביקיני? במרכז הקוסמטיקה פאם-קליניק הכינו עבור אלה שלא מוכנים לוותר על החופש ועל הים, את הפתרון האולטימטיבי לשיער המיותר: קבלו את השילוש הקדוש: שלוש השיטות המנצחות להסרת שיער לצמיתות – לייזר, קרן אור ואפילציה. אז שנתחיל?

לייזר    
הטיפול בלייזר נותן תוצאות טובות יותר פי חמישה מקרן האור. המכשיר אינו גורם לרגישות יתר, ולראשונה קם מכשיר מתחרה לאפילציה שצמצם בהרבה את זמן הטיפול. המכשיר, שעובד על עוצמה גבוהה יותר מקרן האור, מפחית את הטיפול למינימום זמן ומינימום כאב.

במרכז פאם-קליניק גם התקינו לאחרונה מערכת קירור מתקדמת שמקררת תוך כדי הטיפול את המקום עד שכמעט ולא מרגישים כאב במהלכו.

אורלי דור מבית פאם-קליניק, מורה לאפילציה ומומחית בתחום 22 שנה, מספרת: "המכשיר מזרז את תהליך הרחקת השיער בצורה משמעותית. הוא נותן תוצאות יפות ומהירות, מקצר את התהליך ומיועד לאזורים גדולים וקטנים כאחד. השיטה החדשה "מצילה" מעבדות נשים, נערות וגם גברים, שסובלים מחוסר ביטחון ומאי נעימות בשל שיעור יתר. 
 
קרן אור  
פאם-קליניק הוא המרכז הראשון עם חמש שנות ניסיון בשיטת הקרן אור. לאחרונה נכנס מכשיר חדשני של קרן אור, אשר התוצאות שהתקבלו מהשימוש בו היו מדהימות. המכשיר פועל על ספקטרום רחב של קרני אור שעובד אל אלמנט של אור וחם, מזהה את הפיגמנט של השערה – ומשמיד אותה.

לכן זה ניתן לביצוע רק על שיער כהה כי המכשיר אינו מזהה שיער בהיר או שיער שיבה. השערה מובילה את החום פנימה והפעולה דומה לפעולת האפילציה רק על שטח גדול יותר ובזמן מהיר יותר.

אפילציה     
האפילציה היא השיטה היחידה שנותנת תוצאות של 100 אחוז, והיחידה שמתאימה לכל סוגי השיער. לשיער בלונדיני או שיער שיבה לא יעזור כלום חוץ מאפילציה, (בניגוד לקרן אור ולייזר שעובדים על שערה עם פיגמנט כהה), החיסרון העיקרי של השיטה לעומת שיטות אחרות שמוצעות בשוק, הוא ששיטה זו היא איטית, יחסית, משום שמטפלים בכל שערה ושערה בנפרד, והדבר עלול לגרור שעות רבות של טיפול.

בפאם-קליניק משתמשים במגוון שיטות, עד לקבלת גוף חלק ללא שערה אחת מיותרת. חשוב להדגיש שאף שיטה להסרת שיער לצמיתות אינה נותנת 100 אחוז של תוצאות, מלבד האפילציה, ולכן חשוב לשלבה בפיניש של טיפול בקרן אור וגם בלייזר.
 
איזו שיטה היא הנכונה   
בפאם-קליניק אתם מקבלים ייעוץ איזו מבין שלוש השיטות אכן מתאימה לכם. אבחון מקצועי זה יחסוך לכם טיפולים מיותרים וכסף רב.

כמה חזק המין החזק?     
לגבר המטרוסקסואל החדש יש הרבה מה להגיד: גם לו נמאס להסתובב עם קילוגרמים של שערות על הכתפיים והגב, וטונות של בושה, גם לו כבר כבדה הרעמה שעל החזה, וגם לו חשובה האסתטיקה: היום, 30 אחוז מלקוחות פאם-קליניק הם גברים. המודעות לטיפוח וליופי חלחלה, לשמחת כולנו, גם לעולם הגברי, עולם שהתאפיין עד כה בכרס ובשיער על החזה. גברים רבים מגיעים עם הגילוח מעל עצמות הלחיים ועד אזור העיניים, או סוחבים השפלות מבית הספר היסודי על ה"חד-גבה" שנתברכו בה. כל אלה הבינו מזמן, שאפשר לדלל או לעצב את השיער שכבר יש, וכך ליצור שינוי אסתטי נעים לעין. חשוב להדגיש שלכל הטיפולים להסרת שיער לצמיתות אין להגיע עם עור שזוף מאוד, אתם בהחלט יכולים לחגוג על שפת הים בין טיפול לטיפול, אבל חובה למרוח מסנן קרינה.
 
שלוש האחיות המנהלות את המרכז המקצועי והמפנק של פאם-קליניק – אורלי, עופרה וגאולה, עם ניסיון של 23 שנות מקצועיות בתחום הרחקת שיער לצמיתות ואסתטיקה, נותנות ייעוץ מקצועי ואישי, ומוצאות את השיטה המתאימה לכל אחת ואחד, עם מינימום טיפולים ומקסימום תוצאות. ובחיים, כמו בחיי, לימדו אותנו שכדאי לנו להיפטר מכל מה שמיותר, לא כך?
 
 

איך להגיע אלינו?

טלפון: 1801-224-442
קניון רמת אביב,
רחוב אינשטיין 40


אודות "פאם-קליניק"

יש לנו צוות מעולה של עובדות מקצועיות בעלות ניסיון וידע רב!

פאם-קליניק - המרכז לקוסמטיקה מתקדמת

לתיאום פגישת ייעוץ עם דרמה-תרפיסטית מקצועית והתאמת טיפול מתאים עבורך

1801-224-442

או מלאי פרטיך וניצור קשר בהקדם

 

טלפון/ וואטסאפ

פאם קליניק בע"מ, ח.פ. 512500034 | ביטול עסקה בהתאם לחוק הגנת הצרכן (ביול עסקה), התשע"א -2010 וחוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981