טיפוח עור הפנים | פאם קליניק
 
 

טיפוח עור הפנים

הפנים הם חלון הראווה של בני האדם, כאשר הרושם הראשוני על האדם נקבע בראש ובראשונה בהתאם למראה הפנים, ובייחוד עור הפנים. כאשר עור הפנים חלק, ללא קמטים ואי – אלו פצעונים, לאדם נוצר מראה צעיר, אשר לעיתים עשוי אף להשוות לו גיל הצעיר בשנים רבות מגילו האמיתי. לא לשווא אדם אשר התגלח למשעי לאחר זמן רב בו גידל זקן ייראה צעיר במיוחד. למעשה, מאז ומעולם נשים וגברים בכל רחבי תבל שיוועו למראה עור פנים חלק, אשר מקרין רעננות וחיוניות.

נוסף על כך, מחקרים מראים כי נשים בעלות עור פנים חלק ונקי, ללא כתמים וקמטים נוטות להיות שמחות ומאושרות בהרבה בהשוואה לנשים אשר עור הפנים שלהן איננו מטופח. לצורך השגת עור פנים נקי ורענן, יש לבצע את טיפוח עור הפנים בצורה מקצועית ויעילה באמצעות מרכז קוסמטיקה מקצועי, אשר יוביל לתוצאות חיוביות וניכרות לעין, אשר עתידות להישאר לטווח הרחוק.
 
איך לשמור על עור פנים נקי?
השמירה על מראה עור פנים חלק ונקי, וכן טיפוח עור הפנים מופקדת באופן אישי על כל גבר וכל אישה בארץ ובעולם, בהתאם לשמירה על מספר קריטריונים חיוניים:
 • שתיית מים
  שתיית מים היא אחד הגורמים לחיות עור הגוף. שתייה של שבע כוסות מים בממוצע צפויה להוות כמות מספקת, כאשר אי שתייה עלולה לגרום להתייבשות וכתוצאה ישירה מכך יצירת יובש וקמטים בעור הפנים.
   
 • היגיינת עור הפנים
  שטיפת עור הפנים מדי ערב ובוקר, בעזרת סבונים טבעיים ויעילים, עתידה לסתום את הנקבוביות המצויות בעור וכך למנוע פצעים מיותרים. מומלץ לפנות למרכז קוסמטיקה מקצועי לקבלת סיוע בנושא. עם סיום השטיפה רצוי לנגב את עור הפנים במגבת.
   
 • הימנעות מעישון
  עישון הינו אחד הגורמים המרכזיים להיצרות של כלי הדם בגוף. כאשר כלי הדם אינם בשיא כושרם בעור הגוף בכלל ועור הפנים בפרט, נוצרים קמטים ופצעים בעור הפנים, וכך נפגע טיפוח עור הפנים.
   
 • שימוש בקרם הגנה
  שימוש בקרם הגנה אשר מסייע להגן מפני קרני השמש, עשוי להקטין את הסיכוי להופעת קמטים ואי אלו פצעים בעור הפנים. רצוי לפנות למרכז קוסמטיקה מוכר לקבלת קרם מומלץ.
   
 • תזונה נכונה
  שמירה על תזונה נכונה, הכוללת אכילת ירקות ופירות, שתיית מים כאמור, והימנעות מאכילת סוכרים מיותרים, עשויה לשמור על מראה חלק של עור הפנים. נוסף על כך, שינה מספקת מחדשת בצורה אופטימלית את תאי הגוף, ואלו מסייעים לשמירה על מראה חלק ורענן.
טיפוח מקצועי של עור הפנים
אחת הדרכים הנפוצות והיעילות לשמירה על מראה פנים חלק, היא פנייה למרכז קוסמטיקה מוכר ובעל ניסיון, אשר יבצע טיפוח עור הפנים באופן מקצועי, בעזרת שימוש בחומרים מוכרים ובדוקים. פאם קליניק הינו מרכז קוסמטיקה מוכר ומנוסה בקנה מידה ארצי, המסייע במשימת טיפוח עור הפנים זה שנים רבות, בעזרת שימוש בחומרים האיכותיים ביותר הקיימים בשוק. 
 
 

איך להגיע אלינו?

טלפון: 1801-224-442
קניון רמת אביב,
רחוב אינשטיין 40


אודות "פאם-קליניק"

יש לנו צוות מעולה של עובדות מקצועיות בעלות ניסיון וידע רב!

פאם-קליניק - המרכז לקוסמטיקה מתקדמת

לתיאום פגישת ייעוץ עם דרמה-תרפיסטית מקצועית והתאמת טיפול מתאים עבורך

1801-224-442

או מלאי פרטיך וניצור קשר בהקדם

 

טלפון/ וואטסאפ

פאם קליניק בע"מ, ח.פ. 512500034 | ביטול עסקה בהתאם לחוק הגנת הצרכן (ביול עסקה), התשע"א -2010 וחוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981