טיפולי היופי של האלף השלישי בפאם-קליניק | פאם קליניק
 
 
מנטה - שתי ידיים זריזות כבר לא מספיקות לה, לקוסמטיקאית
את כל איתני הטבע גייס המדע לעזרתה: קרני אור, גלי קול, חמצן, חשמל ושלל מכשירים מתוחכמים - רק כדי להבטיח לנו עוד כמה שנים של עור צעיר ובריא. האם זה עובד? זה בדיוק מה שיצאנו לבדוק. הכל על עשרת הגדולים של מכוני היופי.
 
צירוף הקסם "אנטי-אייג'ינג" כבש בסערה את שוק מוצרי הקוסמטיקה והוא עובר לחזית חדשה: טיפולי המכון. ההליך השגרתי המוכר של ניקוי-קילוף-הוצאת שחורים הוא מזמן רק ה"בקרוב" לדבר האמיתי. נשות האלף השלישי רוצות לעצור את הזמן, ומדעני היופי דואגים לספק את הסחורה. המטרה: לדחות את הקץ עד לניתוח הפלסטי ולעשות כל מה שאפשר עוד לפני המפגש עם הסכין.

עשרות מכשירים מתוחכמים (חלקם יסבו לכם יותר כאב מאשר עונג) פותחו לצורך כך, כולם מבטיחים להרים, להעלים, לטשטש ולשפץ את מה שהשנים, השמש, הגנטיקה והתזונה עוללו לעור הפנים. 
 
חלק גדול מהשיטות החדשות הוכח ונחשב מקובל על הממסד הרפואי. שיטות הטיפול באור נמצאו יעילות בהאטת תהליך הזדקנות העור ובהגברת ייצור הקולגן. המזותרפיה (שבארץ נמצאת עדיין בחיתוליה) כובשת בסערה את אירופה ומציגה תוצאות מרשימות. פילינג הקריסטלים, בניגוד לזה הידני, מצליח לקלף באופן אחיד את העור, ועוד.
 
"המכשירים האלה יכולים לשפר את מראה העור מבלי לגרום לתופעות לוואי הכרוכות לעיתים בפעולות כירורגיות עמוקות יותר. השימוש בהם גם לא מחייב שהייה והחלמה בבית, כך שאין צורך בהשבתת חיי היומיום", אומר ד"ר מיקי שוחט, מומחה לרפואת עור אסתטית מתל השומר, "אף אחד מהם לא ישיב לעור פניה של בת 50 את המראה של בת 15, אבל בסדרות של טיפולים בהחלט אפשר להאט בעזרתם את קצב הזדקנות העור".
 
איך תדעו איזה מהם באמת עובד ועל מי, איך זה מרגיש ומה מסתתר מאחורי ההבטחה הקורצת? נעזרנו במומחים שלנו לעשות קצת סדר בדברים ובחרנו את הטיפולים המובילים, החדשניים והמתקדמים ביותר.
 
 

טיפולי היופי של האלף השלישי בפאם-קליניק


ליפטינג והחדרת לחות
מהו הרעיון - טיפול באמצעות גלים חשמליים, המשלב החדרת לחות (הידרטרציה) וחיזוק שרירי הפנים.
 
איך זה עובד - המיצוק מתבצע בעזרת שתי ידיות (אלקטרודות) עם כדורי מתכת, שמגרים את העצב הגורם לכיווץ שרירי הפנים ובכך מחזקים אותם. הגירוי החשמלי מגביר את זרימת הדם בתאים וכך מנקה את מערכת הלימפה מרעלנים ומפסולת (ניקוז לימפטי).

בשלב השני משתמשים בתדר חשמלי נמוך שמאפשר הולכת חומרים מלחלחים משכבת העור העליונה (האפידרמיס) לאמצעית (הדרמיס). בשלב הזה הקוסמטיקאית עובדת על העור עם שתי אלקטרודות שבראשן גלגיליות, והמטופלת מחזיקה אלקטרודה נוספת, עטופה במטלית לחה, לסגירת המעגל החשמלי.
 

איך זה מרגיש
רונית מוזיקנט: מתחילים בפילינג וממשיכים בחדר כושר לפנים. כדורי המתכת והגלגיליות עוברים לאט על שרירי הצוואר, החיוך, הלעיסה, וכן השרירים הטבעתיים מסביב לעיניים.

התחושה היא של "טיקים" לא רצוניים, לא כואב או דוקר, אבל גם לא ממש נעים. בתוך כל זה יש הפוגות נעימות למריחת מסכות ועיסוי. בסיום העור קורן מלחות."
 
למי זה מתאים
לנשים (ולגברים) מעל גיל 30, כטיפול שיקומי וגם כטיפול מניעתי.

איפה ניסינו
במכון "פאם-קליניק" בקניון רמת-אביב, אצל קלרה.
 
 

איך להגיע אלינו?

טלפון: 1801-224-442
קניון רמת אביב,
רחוב אינשטיין 40


אודות "פאם-קליניק"

יש לנו צוות מעולה של עובדות מקצועיות בעלות ניסיון וידע רב!

פאם-קליניק - המרכז לקוסמטיקה מתקדמת

לתיאום פגישת ייעוץ עם דרמה-תרפיסטית מקצועית והתאמת טיפול מתאים עבורך

1801-224-442

או מלאי פרטיך וניצור קשר בהקדם

 

טלפון/ וואטסאפ

פאם קליניק בע"מ, ח.פ. 512500034 | ביטול עסקה בהתאם לחוק הגנת הצרכן (ביול עסקה), התשע"א -2010 וחוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981