טיפולי לייזר | פאם קליניק
 
 
כיצד מתבצע הטיפול?
הלייזר מבוסס על עקרון של התביתות קרן הלייזר על פיגמנט השערה באמצעות אנרגית חום. לאחר ספיגת אנרגיה זו שערה אשר היתה בשלב צמיחה לא תצמח יותר.
 
כמה טיפולים אצטרך לעבור?
לשערה יש שלושה שלבי צמיחה
א. צמיחה
ב. מנוחה
ג. נסיגה

שערה אשר נמצאת בשלב צמיחה ויש לה כלי דם שמזינים אותה מספיק לה טיפול אחד והיא לא תצמח יותר. הלייזר גרם להקרשה של כלי הדם וע"י כך לנתוק מקור התזונה של השערה, לעומת זאת שערות אשר בשלב מנוחה ונסיגה יצאו שוב ומפעם לפעם חלשות ודקות יותר. עד אשר השערות יעברו לשלב צמיחה ובשלב זה הם יגיעו להעלמתם הסופית. לכן אין אפשרות לדעת את מספר הטיפולים, מספר הטיפולים משתנה בהתאם לכמה פרמטרים:

א. מחזוריות צמיחת השיער (צמיחה, מנוחה ונסיגה).
ב. מהי השיטה אשר הלקוח/ה השתמש/ה לפני טיפול הלייזר (שעווה, גלוח וכ')
ג. מצב הורמונלי
ד. צפיפות השיער
ה. עובי השיער
ועוד גורמים נוספים.

לכן כל לקוח יצטרך מספר שונה של טיפולים בהתאם לפרמטרים השונים.

האם הטיפול בטוח מבחינה רפואית?
שורש שערה ממוקם כ-5 מ"מ מתחת לפני העור, כך שאין חשש לפגיעה בבלוטות או באיברים סביב האיזור המטופל, יחד עם זאת אין לעבור טיפולי לייזר בזמן הריון.
 
איזה אישורים קיימים למכשיר הלייזר?
מכשיר הלייזר שאתו אנו עובדים קיבל את כל האישורים הנדרשים ובכלל זה אישור אישור משרד הבריאות הישראלי, אישור משרד הבריאות האירופי ואישור ה-FDA האמריקאי.
 
מה זה לייזר בטכנולוגיית SHR (או לייזר מהדור החדש)?
לייזר מהדור החדש בטכנולוגית SHR מיושם אצלנו בפאם-קליניק בטיפולי הסרת שיער לצמיתות בלייזר. המכשיר עובד על הרבה הבזקים רצופים ומהירים של אור במקום הבזקי אור בודדים עם אנרגיה גבוהה יותר. טכנולוגיה זאת מאפשר טיפול על אזורים נרחבים יותר בגוף כמעט ללא כאב. מדווח כי 80% מהלקוחות אשר מטופלים במכשיר לייזר מהדור החדש נרדמים בטיפולים על אזורים נרחבים בגוף.
 
מה עלי לעשות בבית לאחר הטיפול?
עלי להשמר היטב מפני השמש. השמירה מפני השמש חשובה מאד כשלושה שבועות לפני הטיפול ושלשה שבועות לאחר הטיפול זה כדי למנוע פיגמנטציה שעלולה להווצר כתוצאה מחשיפה לשמש. כאשר עוברים טיפולי לייזר באיזורים חשופים לשמש יש למרוח כמות נדיבה של מסנן קרינה נטול שומן לפני החשיפה לשמש ולחזור על פעולה זו כל שעתיים לתשומת ליבכם קרם לחות אשר מכיל מסנן קרינה אינו מספיק דיו להגנה מפני השמש.
 

תשובות בנושא טיפולי לייזר


מהו טווח הזמן בין טיפולי הלייזר?
כאשר עוברים טיפולי לייזר בגוף יש להגיע לטיפול חוזר אחת לחודשיים, כאשר עוברים טיפולי לייזר בפנים יש להגיע לטיפול חוזר אחת לחודש.
 
איך עלי להגיע לטיפולי הלייזר? 
 1. לא שזוף/ה.
   
 2. אם הינך עוברת טיפולי לייזר במפשעות , בית שחי או רגליים, הינך מתבקשת לגלח את האיזור יום יומיים לפני הטיפול (החל מטיפול הלייזר השני). בטיפול הראשון יש להגיע לאחר צמיחה מלאה, קיצוץ השיער נעשה במרכז וזה כדי לצלם את האזור הטיפול.
   
 3. בשאר אזורי הגוף מלבד רגליים מפשעות ובית שחי , יש להגיע עם שער בשלב צמיחה מלאה לאחר כחודשיים מטיפול הלייזר הקודם.
   
 4. באזור הפנים יש להגיע אחת לחודש לטיפול לייזר.
   
 5. גברים מתבקשים לגלח כל אזור אשר הם עושים יומיים שלושה לפני הטיפול (החל מטיפול הלייזר השני) בטיפול הראשון יש להגיע לאחר צמיחה מלאה קיצוץ השיער נעשה במרכז, כדי לצלם את אזור הטיפול ולעקוב אחר ההתקדמות.
 6. כל לקוח/ה מקבל/ת ייעוץ ופתרון אישי בהתאם למצבו.
 

אורלי דור - מורה לאפילציה ובעלת פאם - קליניק

 

איך להגיע אלינו?

טלפון: 1801-224-442
קניון רמת אביב,
רחוב אינשטיין 40


אודות "פאם-קליניק"

יש לנו צוות מעולה של עובדות מקצועיות בעלות ניסיון וידע רב!

פאם-קליניק - המרכז לקוסמטיקה מתקדמת

לתיאום פגישת ייעוץ עם דרמה-תרפיסטית מקצועית והתאמת טיפול מתאים עבורך

1801-224-442

או מלאי פרטיך וניצור קשר בהקדם

 

טלפון/ וואטסאפ

פאם קליניק בע"מ, ח.פ. 512500034 | ביטול עסקה בהתאם לחוק הגנת הצרכן (ביול עסקה), התשע"א -2010 וחוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981