טיפולי פיגמנטציה | פאם קליניק
 
 

טיפולי פיגמנטציה

נשים וכן גברים רבים, עוברים בשנים האחרונות טיפולי פיגמנטציה. טיפולים אשר מטרת לנקות את העור מפני כתמים וסימנים אשר מופיעים בעקבות שינויים מסוימים בעור ומסיבות אחרות, סימנים אשר יכולים לגרום אי נוחות ולפגוע במראה האסתטי של הפנים.
 
בעבר, טיפולים אלו היו בעיקר נחלתן של נשים, ולרוב הם היו מתבצעים בבית באופן אישי, כל אחת לעצמה עם ערכות מתאימות, או לחילופין אצל קוסמטיקאית באמצעות תכשירים מסוימים. עם השנים התחום השתנה והתפתח. אנחנו יכולים לראות בו שני שינויים עיקריים, הראשון, לא רק נשים עוברות טיפולי פיגמנטציה אלא גם גברים, בעיקר לפני אירועים גדולים, למשל חתונות, השינוי השני הוא, אנחנו יכולים למצוא הרבה כלים שעוזרים לבצע את הטיפולים בצורה פרקטית. הכוונה לא רק לתכשירים קוסמטיים אלא מעבר לכך.
 
לפני שנסביר כיצד עוברים טיפולי פיגמנטציה חשוב להבין, היכן עוברים אותם ומדוע בכלל צריך לעבור טיפולים אלו. בחלק הבא של המאמר נעסוק בשתי נקודות אלו.
 
היכן עוברים טיפולי פיגמנטציה ומדוע צריך לעבור אותם
ברוב מקרים, טיפולים אלו מתבצעים בפנים. מאחר ומדובר באזור שחשוף לתנאי מזג אוויר באופן ניכר יותר מאשר אזורים אחרים בגוף, הרי שהוא גם מושפע יותר משמש, לחות, קור או חום, כמו כן, מדובר על אזורים בו העור בנוי מעט שונה מאזורים אחרים, ולכן אנחנו עלולים לגלות עליו, לא פעם, כתמים, קמטים, דברים שגם גורמים אי נוחות אסתטית אך גם יכולים להשפיע במובן מסוים על ההתפתחות של העור.
 
זו הסיבה שצריך לעבור טיפולים שכאלה באופן עקבי, העור חייב להיות מתוחזק היטב על מנת שיהיה ניתן לטפל בו בצורה נכונה וליהנות ממנו. הוא חייב להיות בלי כתמים שחורים, בלי פצעונים ובלי שום דבר שימנע ממנו להיות חלק ונעים.
 
כיצד עוברים טיפולי פיגמנטציה
כפי שציינו קודם לכן, הטיפולים מתבצעים בשילוב של שני כלים, הכלי הראשון, אנחנו יכולים למצוא חומרים ותכשירים קוסמטיים, תכשירי פילינג מסוגים שונים, אשר מנקים את העור, נכנסים אל תוך הנקבוביות שלו, מוצאים ממנו את כל הלכלוך.
 
הכלי השני הם מכשירים אשר מאפשרים לחדור עמוק אל תוך העור, ולבצע ניקיון יסודי ומהיר, באופן שתכשירים מסוימים לא יכולים להגיע. מדובר על מכשירים שמחממים את העור ומסירים ממנו דברים מבלי לגרום נזק לנקודה בה הם מטפלים וכן לעור מסביב. מדובר בעיקר על מכשירים שעובדים על קרני לייזר שמצליחים לחדור עמוק אל תוך העור.
 
אם אתם מחפשים טיפולי פיגמנטציה ברמה גבוהה, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר. אצלנו בחברת פאם-קליניק תוכלו למצוא את כל מה שאתם מחפשים בתחום, טיפולים לנשים ולגברים, טיפולים עם תכשירים ומכשירים מתקדמים, טיפול מסור ויסודי. אתם מוזמנים לפנות אלינו במייל או בטלפון ולקבל הצעות מחיר אטרקטיביות עוד היום.
 
 

איך להגיע אלינו?

טלפון: 1801-224-442
קניון רמת אביב,
רחוב אינשטיין 40


אודות "פאם-קליניק"

יש לנו צוות מעולה של עובדות מקצועיות בעלות ניסיון וידע רב!

פאם-קליניק - המרכז לקוסמטיקה מתקדמת

לתיאום פגישת ייעוץ עם דרמה-תרפיסטית מקצועית והתאמת טיפול מתאים עבורך

1801-224-442

או מלאי פרטיך וניצור קשר בהקדם

 

טלפון/ וואטסאפ

פאם קליניק בע"מ, ח.פ. 512500034 | ביטול עסקה בהתאם לחוק הגנת הצרכן (ביול עסקה), התשע"א -2010 וחוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981