טיפולי פיגמנטציה | פאם קליניק
 
 

טיפולי פיגמנטציה

איך ניתן לטפל בצורה המקצועית ביותר בבעיות פיגמנטציה? איך בוחרים את סוג הטיפול בבעיות פיגמנטציה? איך תעזור הקוסמטיקה הפרא רפואית לבעיות פיגמנטציה? למה לבחור דווקא בשירותי פאם-קליניק?

ישנם מחלות שונות ותופעות שונות אשר ניתן לחיות איתן עד מאה ועשרים. אולם אין ספק כי הן מעיקות ומציקות ובעיקר פוגעות במראה האסתטי והיפה של העור. עור יפה הוא זה שאנו חושפים בחוף הים או על שפת הבריכה. כמו כן בחירת הלבוש תלויה לא פעם באזורי העור היפים אותם נרצה לחשוף. טיפולי פיגמנטציה יכולים בהחלט לעזור לכל אחד ואחת ליהנות מעור יפה בעל גוון אחיד.

טיפולי פיגמנטציה הן כאמור מסוג הטיפולים הדורשים הרבה מאוד ידע ומקצוענות. ישנם שיטות רבות על מנת לטפל באותן בעיות פיגמנטציה ועל כן עוד לפני בחירת סוג הטיפול הנכון ביותר יש להיוועץ עם הרופא המומחה של פאם-קליניק בכדי להתאים את טיפולי פיגמנטציה לסוג העור או לבעיה הספציפית.

ניתן כאמור להבהיר את אותם כתמים על העור וכמו כן ניתן להסירם בדרכים ובצורות שונות ומגוונות. בפאם-קליניק עושים שימוש אך ורק בחומרים המורשים והאיכותיים ביותר לטובת כל סוגי בעיות העור. לאחר בחינה והיכרות עם סוג העור יוחלט על סוג הטיפול הנכון ביותר עבור כל מטופל או מטופלת. כאמור טיפולי בעיות פיגמנטציה נעשות בהשגחה מלאה וכמו כן במעקב צמוד ואישי גם לאחר גם הטיפול.

הבהרת פיגמנטציה? למה לבחור בשירותי פאם-קליניק?
אין ספק כי לא ניתן להתפשר על פחות מהטובים ביותר בתחום ייחודי זה. הבהרת פיגמנטציה או סוגים שונים של טיפולים נעשים כאמור על ידי צוות פאם-קליניק אשר רכשו ידע רב בלימודי קוסמטיקה פרא רפואית מתקדמת וכמו כן נרכש ניסיון של למעלה מעשרים ושמונה שנות עשייה בתחום זה.

הסרת פיגמנטציה? אילו שירותים ניתן למצוא בפאם-קליניק?
לאורך השנים נוספו עוד ועוד תחומים ושירותים לטובת כלל המטופלים. בין השאר ניתן ליהנות ממחירים מעולים ותנאים איכותיים ביותר. הסרת פיגמנטציה, הסרת שיער בלייזר והשעווה, טיפולי פנים, טיפולים כנגד אקנה ועוד. אחריות, אדיבות ומסירות. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
מכון להסרת שיער
 
 

איך להגיע אלינו?

טלפון: 1801-224-442
קניון רמת אביב,
רחוב אינשטיין 40


אודות "פאם-קליניק"

יש לנו צוות מעולה של עובדות מקצועיות בעלות ניסיון וידע רב!

פאם-קליניק - המרכז לקוסמטיקה מתקדמת

לתיאום פגישת ייעוץ עם דרמה-תרפיסטית מקצועית והתאמת טיפול מתאים עבורך

1801-224-442

או מלאי פרטיך וניצור קשר בהקדם

 

טלפון/ וואטסאפ

פאם קליניק בע"מ, ח.פ. 512500034 | ביטול עסקה בהתאם לחוק הגנת הצרכן (ביול עסקה), התשע"א -2010 וחוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981