טיפולי פנים והסרת שיער - RENEWABLE WITH THE WINTER | פאם קליניק
 
 
פאם-קליניק, החוגגת בימים אלה 34 שנות פעילות, מזמין אתכם לחגוג עם מבצעים ולמצוא את המענה המקצועי לכל פגמי הפנים והגוף שאתם כבר לא רוצים לחיות איתם, ובדיוק עכשיו זה הזמן: סוף הקיץ זו התקופה המושלמת לטפל ביסודיות בכל הנזקים שהשמש השאירה.
 
זה הזמן לתחזק את העור
אקנה, צלקות וכתמי שמש הן תופעות נפוצות. התופעה מטרידה, משבשת את שגרת היום-יום ופוגעת בדימוי העצמי. רוב השיטות עד היום לא סיפקו פתרון הולם, אבל הבשורה היא שאתם כבר לא חייבים להמשיך לסבול. גאולה, אורלי ועופרה, הנשים שמאחורי מרכז הקוסמטיקה פאם-קליניק בקניון רמת אביב, איגדו את כל הידע והמקצוענות שצברו במשך 34 שנות פעילות, ובעזרת מכשור מתקדם מצליחות להגיע לתוצאות מדהימות וכמעט מיידיות:

טיפול בכתמי שמש
במרכז הקוסמטיקה פאם-קליניק עוברים ייעוץ ואבחון של גאולה רוזנברג, דרמה-תרפיסטית מוסמכת המתאימה את הטיפול לפי אזור הכתמים (כף יד, פנים, שפם, אזור הצוואר) באמצעות לייזר רך ללא כאב וחומרים פעילים. תוך חודש תקבלו תוצאות מדהימות נראות לעין.
 
אקנה
בטיפול באקנה משלבים לייזר רך וחומרים פעילים, תלוי ברמת הפצעים. אתם לא צריכים להתחיל בטיפול תרופתי מזיק, אלא פשוט להגיע לפאם-קליניק ולהיפטר מזה אחת ולתמיד.
 
צלקות
באמצעות מכשיר חדשני מתקדם, המותאם למבנה עור הפנים ולתהליכים הפיזיולוגיים שלו, שיטת הטיפול החדשה שתקבלו בפאם-קליניק היא בגדר מהפכה בתחום הרפואה האסתטית. הטיפול מעניק פתרון לצלקות הנגרמות מאקנה, כתמים ושינויים הורמונאלים, ומאםשר לכם להגיע לתוצאות הטובות ביותר גם אם הצלקות עמוקות יחסית ולא הצליחו להיעלם לחלוטין, תראו טשטוש ושינוי משמעותי.
 

טיפולי פנים והסרת שיער - RENEWABLE WITH THE WINTER

שיער מיותר בפנים ובגוף? לא אצלי!
כמעט כל אישה התלבטה לפחות פעם אחת - להסיר את השיער המיותר לצמיתות או להמשיך לחיות איתו?
אבל ככל שהולכות וחולפות השנים ואיתן הטכנולוגיה שמתקדמת ומתפתחת, הדילמה הולכת והופכת פשוטה הרבה יותר: בפאם-קליניק משתמשים במכשור לייזר חדשני ללא כאב וזה לא שכואב רק קצת, או שאם תמרחו משחה מאלחשת כמעט ולא תרגישו כלום - מדובר בתהליך המתבצע ללא כאב בכלל אותו מכשיר גם ביטל את המגבלה של עור שזוף ושיער פלומתי, כך שבעזרת שילוב שיטות (כמו אפילציה באזור הפנים) שאותן מתאימים לכל מטופל באופן אישי לפי מצב השיער, הצפיפות ועוד, בזמן קצר יחסית תוכלו להיפטר מהשיער לצמיתות.
הגיע הזמן, לא?

 

איך להגיע אלינו?

טלפון: 1801-224-442
קניון רמת אביב,
רחוב אינשטיין 40


אודות "פאם-קליניק"

יש לנו צוות מעולה של עובדות מקצועיות בעלות ניסיון וידע רב!

פאם-קליניק - המרכז לקוסמטיקה מתקדמת

לתיאום פגישת ייעוץ עם דרמה-תרפיסטית מקצועית והתאמת טיפול מתאים עבורך

1801-224-442

או מלאי פרטיך וניצור קשר בהקדם

 

טלפון/ וואטסאפ

פאם קליניק בע"מ, ח.פ. 512500034 | ביטול עסקה בהתאם לחוק הגנת הצרכן (ביול עסקה), התשע"א -2010 וחוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981