טיפול בכתמים בפנים | פאם קליניק
 
 

טיפול בכתמים בפנים

מה חשוב לדעת על טיפול בכתמים בפנים? מה הן הסיבות העיקריות לכל אותם כתמי פנים? האם טיפול בכתמי הפנים נחשב לטיפול מסוכן? אילו עוד טיפולים ניתן למצוא בקליניקה של פאם-קליניק?

בוקר אחד אתם מתעוררים ומגלים כי נולד לו כתם חדש על הפנים. עבור רבים וטובים הכתמים בפנים הם עניין שבשגרה ומגלים בכל פעם שינוי גוון כזה או אחר על פניהם. תופעה מוכרת זו הינה תופעה אשר מעיקה ומציקה בעיקר בשל העובדה כי הפנים הם כרטיס הביקור של כל אחד ואחת. עם זאת חשוב לדעת כי את אותם כתמי פנים ניתן להעלים לצמיתות, כל מה שנותר הוא לפנות אל פאם-קליניק לקבל את ההסבר המפורט ביותר להתמודדות עם הבעיה.

טיפול בכתמים בפנים נכון כאמור הן למבוגרים וכמו כן גם לגילאים הצעירים יותר. תופעה זו יכולה להתרחש בפניהם של צעירים אשר נוהגים לבלות זמן רב מידי אל מול השמש הקופחת או להבדיל לחשוף את פניהם למזג אוויר קר או לח. כתמי פנים יופיעו במקרים בהם אורח החיים אינו בריא וכולל עישון, מחסור במנוחה ובשעות שינה, תזונה לא נכונה ולא בריאה ועוד. כמו כן טיפול בכתמים בפנים יידרש גם בשל סוג עור בעייתי הנובע מגנטיקה, בעיות הורמונאליות, הריונות וכולי.

פאם-קליניק פיתחה מגוון סוגי תכשירים וכמו כן עושה שימוש בטכניקות שונות כמו כפילינג עמוק על מנת להסיר ולהעלים את כל אותו כתמי פנים. בפאם-קליניק טיפול בכתמי פנים מקצועי ואחראי.

טיפול בכתמי שמש? מאילו עוד טיפולים ניתן ליהנות בפאם-קליניק?
כאמור טיפול בכתמי שמש הוא רק אחד מיני טיפולים רבים ואיכותיים וביניהם טיפולי באקנה, טיפולי פנים, הסרות שיער בשיטות שונות, שיזוף ובהתזה ועוד.

הסרת כתמים בפנים? למה לבחור בצוות של פאם-קליניק?
כאמור בכל הנוגע לעור הפנים וכמו כן הסרת כתמים בפנים מצריך הרבה מאוד ידע וכאמור הרבה מאוד ניסיון. הידע והניסיון המצטבר של פאם-קליניק הוא למעלה מעשרים וחמש שנים של עשייה וטיפול במטופלים רבים מכל המינים. בפאם-קליניק לא מוותרים על רמת שירות גבוהה במיוחד.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
טיפול בעור הפנים
 

איך להגיע אלינו?

טלפון: 1801-224-442
קניון רמת אביב,
רחוב אינשטיין 40


אודות "פאם-קליניק"

יש לנו צוות מעולה של עובדות מקצועיות בעלות ניסיון וידע רב!

פאם-קליניק - המרכז לקוסמטיקה מתקדמת

לתיאום פגישת ייעוץ עם דרמה-תרפיסטית מקצועית והתאמת טיפול מתאים עבורך

1801-224-442

או מלאי פרטיך וניצור קשר בהקדם

 

טלפון/ וואטסאפ

פאם קליניק בע"מ, ח.פ. 512500034 | ביטול עסקה בהתאם לחוק הגנת הצרכן (ביול עסקה), התשע"א -2010 וחוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981