טיפול בכתמי עור | פאם קליניק
 
 

טיפול בכתמי עור

במהלך השנים, לעיתים בלי לשים לב, אנחנו מוצאים את עצמנו מתמודדים עם כתמי עור שונים, כתמים אלו יכולים להופיע בפנים שלנו, המקום בו הכי קל לזהות אותם, אך גם במקומות אחרים בגוף, למשל ברגליים, ידיים, גב, חזה ועוד.
 
כתמי עור אלו, משנים במובנים רבים את המראה האסתטי שלנו, גורמים לנו אי נוחות ומשפיעים לא פעם על האופן בו אנחנו מתנהלים בסביבה. מרביתנו מחפשים דרכים שונות כיצד להתמודד עם הבעיה, בין עם זה תרופות סבתא ובין עם זה תכשירים ותרופות אחרות. אך האמת היא שהדרך הטובה ביותר לבצע טיפול בכתמי עור, היא באמצעות פנייה אל אנשי מקצוע, קרי רופאי עור, קוסמטיקאיות ואנשים אחרים שמתמחים בנושא זה.
 
כתמי עור יכולים להופיע על פנינו ובכלל על הגוף שלנו מסיבות שונות. הסיבה העיקרית היא חשיפה לשמש. אנחנו נחשפים לשמש במשך שעות רבות בשבוע, במיוחד בישראל מדינה בה גם בחורף השמש יכולה להיות מאוד חזקה (בזמן שהחורף גם ככה קצר), חשיפה זו יוצרת כתמים שונים ומשנה את הפיגמנטים של העור. מלבדה, הרי שאנחנו חשופים גם לחומרים שונים, בין אם באופן טבעי ובין אם באופן שאנחנו לא מודעים לו. בשני המקרים, ההשפעה יכולה להיות מאוד עצומה על העור, חשיפה זו יכולה לגרום לכתמים בסדרי גודל שונים.
 
לכן, עלינו למצוא דרכים אפקטיביות להתמודד עם המצב, ולחפש טיפול בכתמי עור שיכול להעלים לפחות לטשטש אותם כך שהם לא ישפיעו עלינו בשום צורה שהיא. בחלק הבא נלמד מה הם הדרכים הטובות ביותר לעשות זאת.
 
טיפול בכתמי עור – כיצד עושים את זה נכון
כאמור, ישנן את הדרכים הישנות והטובות, אנחנו יכולים לטפל בכתמי עור באמצעות פילינג, ותכשירים שונים שעוזרים לטשטש או להעלים את הכתמים מעל פני השטח. הבעיה היא, ברוב המקרים מדובר על עבודה שנעשית על פני השטח ולא בתוך העור עצמו ולכן אנחנו עלולים למצוא את עצמנו נלחמים בכתמים שוב ושוב. אופציה דומה לכך היא שימוש בתכשירים טבעיים כמו אלוורה או צמחים שונים שיכולים לעזור גם בטשטוש והעלמת הכתמים.
 
אופציה הרבה יותר מתקדמת ואפקטיבית היא טיפול בכתמי עור באמצעות מכשירים כמו לייזר או אינפרא אדום, כלים שמאפשרים לנו לחדור אל תוך העור באופן לא כירורגי, מבלי לגרום כאבים, ולטפל במה שמתרחש בתוך העור פנימה. זה אומנם נשמע יותר מסובך, אך זה הרבה יותר אפקטיבי ונכון.
 
אם אתם רוצים לדעת עוד פרטים על טיפול בכתמי עור, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר. פאם-קליניק מציעים לכם מגוון רחב של טיפולי עור, כולל טיפולים בכתמים מסוגים שונים. אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום ולקבל הצעות מחיר אטרקטיביות וכן תוכניות טיפול יסודיות. פנו אלינו עוד היום וקבלו הצעת מחיר מטובי המומחים שלנו.
 
 

איך להגיע אלינו?

טלפון: 1801-224-442
קניון רמת אביב,
רחוב אינשטיין 40


אודות "פאם-קליניק"

יש לנו צוות מעולה של עובדות מקצועיות בעלות ניסיון וידע רב!

פאם-קליניק - המרכז לקוסמטיקה מתקדמת

לתיאום פגישת ייעוץ עם דרמה-תרפיסטית מקצועית והתאמת טיפול מתאים עבורך

1801-224-442

או מלאי פרטיך וניצור קשר בהקדם

 

טלפון/ וואטסאפ

פאם קליניק בע"מ, ח.פ. 512500034 | ביטול עסקה בהתאם לחוק הגנת הצרכן (ביול עסקה), התשע"א -2010 וחוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981