טיפול בכתמי עור | פאם קליניק
 
 
כולנו מודעות מראש למרבית התופעות המתלוות לתקופת ההיריון: עלייה במשקל, בחילות, תשוקה לצירופי מזונות משונים וכו', ו"מכינות" עצמנו באופן נפשי לקראת תופעות אלה. אך לא כל תופעות הלוואי של ההיריון מוכרות לכולנו. אם גם את מצפה לביקור החסידה, ייתכן שתופתעי מתופעה נוספת: הופעתם של כתמים כהים על עור פנייך.אם מעולם לא סבלת מפיגמנטציה של העור, ייתכן כי כתמים אלה הינם תסמינים של בעיית עור האופיינית לתקופת ההיריון ונקראת:"מלזמה", או "קולואזמה", ובשפת העם: "מסכת היריון". המלזמה מופיעה בצורת כתמי עור חומים הנראים בעיקר באזורי המצח והלחיים.

אומנם, המלזמה אינה, בהכרח, תופעה המופיעה רק אצל נשים הרות, והיא יכולה להופיע גם על פניהן של נשים שאינן בהיריון ואפילו אצל גברים, אך, נשים הרות ונשים הנוטלות גלולות למניעת היריון, סובלות ממנה יותר, יחסית לשאר האוכלוסייה. הסיבה העיקרית לכך היא הורמונאלית - השינויים ההורמונאליים המתחוללים בגופה של האישה ההרה, או כתוצאה מנטילת גלולות, בצירוף החשיפה לקרינת קרני השמש, גורמים לעורנו ליצור את אותם כתמי עור המופיעים על הפנים.ורמים נוספים (אך נדירים) העלולים לתרום ליצירת כתמי המלזמה, הם: תגובה אלרגית.

הדרך הפשוטה ביותר להתמודדות עם המלזמה הינה מריחת עור הפנים במסנני קרינה להגנה מפני קרינת השמש - לפני כל יציאה מהבית, ובכל ימות השנה. רכישת נוהג זה כהרגל על בסיס יומיומי, יסייע לך לבלום את התפשטות כתמי העור וימנע את החרפת המלזמה.לטיפול בכתמי העור הקיימים ולהעלמתם, יש צורך בטיפול קוסמטי יעיל המבוצע באמצעות קרמים פעילים, קילוף עור (פילינג) ותכשירים להבהרת העור.

טיפול בכתמי עור - מסכת כתמי עור על הפנים

הקוסמטיקה הרפואית נותנת מענה אמיתי לבעיות אסתטיות אלה: במרכז "פאם-קליניק", אשר בקניון רמת-אביב, תוכלו לקבל טיפול הבהרה מגוונים העונים למגוון בעיות חלקם מבוססים על קילוף קל של העור באזור המטופל, המסיר את שכבה העור העליונה וחושף שכבת תאים צעירה ורעננה.

הטיפול מאפשר לחומרי הבהרה פעילים לחדור לשכבות העור הפנימיות ביעילות, וגורם להאטת קצב ייצור המלנין - הפיגמנט האחראי על צבע העור.  בעקבות הטיפול, תיראה הבהרה ברורה של הכתמים, העור ייראה רענן ו"חדש" ויקבל מראה בוהק וזוהר.

קיימות מספר שיטות לטיפול בכתמים אך רק אחרי ייעוץ מדוייק ייקבע איזה שיטה יעילה לטיפול בבעיה הקיימת.
 

איך להגיע אלינו?

טלפון: 1801-224-442
קניון רמת אביב,
רחוב אינשטיין 40


אודות "פאם-קליניק"

יש לנו צוות מעולה של עובדות מקצועיות בעלות ניסיון וידע רב!

פאם-קליניק - המרכז לקוסמטיקה מתקדמת

לתיאום פגישת ייעוץ עם דרמה-תרפיסטית מקצועית והתאמת טיפול מתאים עבורך

1801-224-442

או מלאי פרטיך וניצור קשר בהקדם

 

טלפון/ וואטסאפ

פאם קליניק בע"מ, ח.פ. 512500034 | ביטול עסקה בהתאם לחוק הגנת הצרכן (ביול עסקה), התשע"א -2010 וחוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981