טיפול בפיגמנטציה בפנים | פאם קליניק
ראשי אודותינו מאמרים כתבות המלצות מלקוחות תמונות לפני/אחרי nailstation צור קשר
    טלפון - 1801-224-442
 
     
   

 

טיפול בפיגמנטציה בפנים


מאז ומעולם היו פנים חלקות, צעירות ורעננות משאת נפשם של נשים רבות ואף גברים לא מעטים, וגם כיום המצב לא השתנה. עור הפנים קובע במקרים רבים את התדמית החיצונית של האדם, הרושם הראשוני אשר נוצר ממנו, גילו המשוער של האדם ועוד. בנוסף, מחקרים מראים כי נשים בעלות עור פנים חלק ובריא נוטות להיות שמחות ומאושרות, בהשוואה לנשים אשר כתמים מופיעים בעורם. המשימה על שמירת עור הפנים כנקי ורענן, אמונה על כל אחת ואחד מאתנו – עלינו להיזהר מחשיפה יתרה לשמש, ובשעת הצורך למרוח קרם הגנה; תפריט בריא ומזין המכיל ירקות פירות ומעט סוכרים מסייע אף הוא למשימה זו; מצבי לחץ נוטים לגרום לכתמים ולפיכך רצוי להימנע מהם והמגוון עוד רחב. אחת מבעיות עור הפנים הנפוצות והמטרידות ביותר, היא הופעת כתמי שמש ופיגמנטציה בעור הפנים. הכתמים הללו מופיעים ללא התראה מוקדמת, ופוגעים הן במראה החיצוני של האדם והן בביטחון העצמי שלו. על מנת להחזיר את המצב לקדמותו, ולהשוות לעור הפנים מראה צעיר ורענן בשנית, יש לבצע טיפול בפיגמנטציה בפנים.
 
גורמים ודרכי טיפול בפיגמנטציה
רבים נוטים לחשוב שהופעת כתמי שמש ופיגמנטציה בעור הפנים נגרמת אך ורק בשל גיל וזקנה. הנחה זו אינה משוללת כל יסוד, ואכן ישנם כתמים לא מעטים כאלו, אולם הגורם המרכזי והעיקרי להופעת כתמים ופיגמנטציה הוא חשיפה יתרה לשמש. חשיפה מוגברת לשמש גורמת להתגברות כמות פיגמנט המלנין אשר בגוף, אשר אמון על קביעת גוון עור הגוף ככלל ועור הפנים בפרט. כאשר כמות המלנין גבוהה מעל הרגיל, הוא מופרש כלפי חוץ, וכך נוצרים כתמי שמש ופיגמנטציה. לשם הסרת והעלמת הכתמים הללו, יש לבצע כאמור טיפול בפיגמנטציה בפנים. הטיפול נעשה על ידי קילוף שכבות חיצוניות של עור הפנים במקום הנבחר, והחדרת חומר הבהרה לאזור המקולף. ביכולת חומרי ההברה לעכב ולהאט את ייצור המלנין, ובכך צפוי הטיפול בפיגמנטציה בפנים לעבור בהצלחה. ככלל, את הטיפול מומלץ לערוך במרכז קוסמטיקה מוכר ובעל מוניטין, אשר עתיד לבצע את הטיפול על הצד הטוב ביותר.
 
בחירת מרכז קוסמטיקה
אנחנו לא מסוגלים להרשות לעצמנו על טיפול פחות ממצוין בכל הקשור לגוף שלנו, ומכיוון שטיפול פיגמנטציה נעשה בעור הפנים, אנו חייבים לאתר את מרכז הקוסמטיקה אשר מגיש את הטיפול היעיל, האיכותי והמקצועי ביותר שקיים כיום בענף הקוסמטיקה. אחד ממרכזי הקוסמטיקה המקצועיים ביותר בקנה מדיה ארצי, הוא פאם קליניק. מרכז הקוסמטיקה פאם קליניק מורכב ממטפלות מומחות, להן ניסיון של קרוב לשלושים שנה בטיפולי עור פנים ושאר טיפולי קוסמטיקה. הציוד בו משתמש המרכז נחשב למתקדם ביותר ואפקטיבי במיוחד, לקוחות המרכז תמיד יוצאים מרוצים עם חיוך על הפנים לאחר הביקור בו, ליווי מקצועי ואישי מוענק לכל לקוח של המרכז ועוד מגוון רחב של יתרונות וסיבות לקביעת תור בפאם קליניק. 
 
 


פאם קלניק - קניון רמת אביב , איינשטיין 40 רמת אביב - 1801-224-442
 

הסרת כתמי עור הסרת שיער בידיים הסרת שיער בכל הגוף טיפולי פיגמנטציה מכון להסרת שיער טיפול בכתמים בפנים טיפול בעור הפנים טיפול בעור יבש טיפולים קוסמטיים ניקוי פנים עמוק פדיקור מניקור בתל אביב קוסמטיקאיות בתל אביב מכון קוסמטיקה ת"א העלמת כתמים בפנים פילינג בינוני פגמנטציה הבהרת כתמי פיגמנטציה איפור קבוע לגבות איפור קבוע בגבות פילינג עמוק לפנים טיפול בפצעים בפנים איפור קבוע לגבות הבהרת כתמים בפנים צלוליטיס טיפול הורדת צלוליטיס המסת צלולית העלמת צלוליטיס טיפול לצלוליט צילוליט צלוליט בהריון צלוליטיס בישבן טיפולי פיגמנטציה הסרת שיער לנשים טיפול בצלוליטיס טיפול בכתמי עור הסרת שיער ברגליים טיפול בשחורים בפנים הסרת כתמים בפנים טיפול פילינג הבהרת פיגמנטציה הסרת שיער בגב הסרת כתמי שמש פדיקור ומניקור העלמת פיגמנטציה המסת צלוליט הסרת שיער באפילציה טיפול בפיגמנטציה בפנים מה זה צלוליטיס קרם חוה זינגבוים קרם Prophecy קרם חומצה הילארונית טיפוח עור הפנים חוה זינגבוים קרם חומצה היאלורונית חומצה היאלורונית קרם חצ'קונים הקרם של חוה זינגבוים אפילציה קרם עם חומצה היאלורונית prophecy cream מחיר קרם חומצה היאלורונית פרופסי קרם אקנה פיגמנטציה הרזיה צלוליט ליפטינג 

קידום אורגני | קידום אתרים