טיפול בפיגמנטציה ואקנה | פאם קליניק
 
 
חברות הקוסמטיקה ברחבי העולם מנסות כבר שנים לפעול לפתרון בעיות העור כמו פיגמנטציה ואקנה. אם גם את יודעת שזה לא הכרח המציאות שתמשיכי לסבול את מה שמטריד אותך, אל תתני לשיטות הטיפול שניסית בעבר לייאש אותך. בפאם- קליניק יתאימו בדיוק בשבילך את סוג הטיפול, את משך הטיפול ואת השיטה המסוימת המתאימה במיוחד לבעיית העור שלך, וכל זה אחרי אבחון מקצועי של הדרמטרפיסטית גאולה רוזנברג, בעלת ניסיון של 28 שנה בתחום, מקצועיות וניסיון שמניב תוצאות ברורות בשטח.

זה בדיוק כמו שתבחרי לרכוש שמלה בבוטיק שבו יתפרו לך את הבגד על פי מידותייך ולא על פי מידותיה של מישהי אחרת. כי בפאם-קליניק את יודעת שאת בידיים הכי טובות והכי מקצועיות שיש, אז אם את רוצה לראות תוצאות בשטח במינימום זמן ומינימום טיפולים.כל הטיפולים ו/או מתן התכשירים מתועדים עם תמונות של לפני ואחרי.אל תרשי לעצמך להסתפק בפחות.

פיגמנטציה וחידוש עור הפנים
את רוצה שהעור יראה צעיר יותר ויפה יותר? כתמי השמש בהחלט לא יעזרו לך. כתמי שמש נגרמים עקב חשיפה לשמש וגם כתוצאה משינויים הורמונאליים, ומדובר על אחת הבעיות הקשות לסילוק. באמצעות טכנולוגיה חדשה מבית פאם-קליניק ובאמצעות שילוב של תכשירים תוכלו לטפל בפיגמנטציה בקלות ובמהירות, כבר לאחר כשבועיים של טיפול. לעתים תצטרכו שילוב של טכנולוגיה מתקדמת או רק תכשירים.בהתאם לאבחון האישי שתעברו בתחילת הטיפול: מה עומק הפיגמנטציה ומה הסיבה שבגינה היא נגרמה. רק בפאם קליניק תוכלי להגיע למקסימום תוצאות ניכרות לעין בזמן קצר יחסית.

טיפול בפיגמנטציה ואקנה

אקנה
גוף האישה חווה לא מעט שינויים במהלך השנים – הריון, לידה, נטילת גלולות למניעת היריון, גיל המעבר ועוד שינויים כאלה ואחרים המשפיעים על המאזן ההורמונלי של הגוף, אבל הבשורות הן שאת לא צריכה להשלים עם זה.

במכון פאם קליניק יתנו לך את המענה המקצועי ביותר לבעיית האקנה ופצעונים.בטיפול משלבים לייזר רך וחומרים פעילים, תלוי ברמת הפצעים.

גם אם את רואה שהבת המתבגרת שלך נמצאת בתחילתו של מסע ייסורים מפרך - אתן לא צריכות להתחיל בטיפול תרופתי מזיק, אלא פשוט להגיע לפאם-קליניק ולהיפטר מזה אחת ולתמיד.

באמצעות הטכניקה החדשנית של פאם-קליניק תוכלו לטפל באקנה תוך זמן קצר בשילוב אבחון מקצועי תוכלי להגיע לתוצאות מקסימאליות תוך מספר מועט של טיפולים או בשמוש תכשירים.
 

פאם קליניק - Love yourself

השמש נעלמה, החורף בפתח ואת יודעת שאין זמן טוב מזה להתחיל לטפל בעצמך:
בפאם -קליניק תוכלי למצוא עכשיו בחורף את הפתרונות המהירים והיעילים לבעיות העור המטרידות ולדעת שאת בידיים טובות

 

איך להגיע אלינו?

טלפון: 1801-224-442
קניון רמת אביב,
רחוב אינשטיין 40


אודות "פאם-קליניק"

יש לנו צוות מעולה של עובדות מקצועיות בעלות ניסיון וידע רב!

פאם-קליניק - המרכז לקוסמטיקה מתקדמת

לתיאום פגישת ייעוץ עם דרמה-תרפיסטית מקצועית והתאמת טיפול מתאים עבורך

1801-224-442

או מלאי פרטיך וניצור קשר בהקדם

 

טלפון/ וואטסאפ

פאם קליניק בע"מ, ח.פ. 512500034 | ביטול עסקה בהתאם לחוק הגנת הצרכן (ביול עסקה), התשע"א -2010 וחוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981