טיפול בפצעים בפנים | פאם קליניק
 
 

טיפול בפצעים בפנים

הופעה של פצעים בפנים איננה תופעה שולית או בעלת היקף קטן. אנשים רבים, במגוון גילאים, סובלים מפצעים או מפצעונים שהם תוצאה של פעילות הורמונלית, של הזעה מוגברת, של שימוש בתכשירים שאינם מתאימים לעור ואפילו של שימוש בסבונים או בשמפו שאינם תואמים את סוג העור ואת רמת השומניות שלו. למרבה המזל, יש פתרון – טיפול בפצעים בפנים יכול לשים סוף לסבל. ניתן לשפר את האפקט אם משלבים גם טיפולים איכותיים לצורך הסרת כתמים בפנים. נדגיש שאת הטיפולים הללו יש לקבל אך ורק בקליניקה מקצועית לטיפולים אסתטיים.

בבית האסתטיקה והיופי פאם-קליניק ניתן ליהנות מתוצאות מצוינות וממגוון טיפולים: טיפול בפצעים בפנים, הבהרת כתמים וסילוקם, העלמת קמטים, הזנה ולחות, טיפול נגד נזקי שמש וגיל ועוד. יש אפשרות לטיפולי לייזר ולטיפולים פרא רפואיים באיכות גבוהה שנשענת על ניסיון בתחום היופי של קרוב לשלושים שנה.

המענה הנכון לאקנה
ישנם כאלה שאצלם תופעת האקנה איננה תוקפת במלוא עוזה. אצל אחרים, לעומת זאת, האקנה תוקף בעוצמה רבה – בגיל הנעורים ואפילו בגילאים מאוחרים יותר. התופעה נוצרת בשל סיבות כמו חסימה של בלוטות החלב ודלקת באזור זקיקי השערה. באמצעות טיפול בפצעים בפנים ניתן לא רק להתגבר על הבעיה האסתטית אלא גם למנוע החמרה שלה, וכן למנוע הופעת צלקות ופצעונים דלקתיים נוספים. אפשר לשלב את הטיפול עם הסרת כתמי שמש או להתמקד בבעיית האקנה והצלקות בלבד.

בקליניקת פאם-קליניק מתאימים טיפול בפצעים בפנים לכל לקוחה על פי מאפייני הבעיה, לפי סוגי הפצעים ובהתאם לדרגת השומניות של העור ולרגישות האפשרית לתכשירים שונים. באמצעות מגוון רחב של תכשירים ושל שיטות, הצוות במקום מגיע לתוצאות ברמות הגבוהות ביותר – הן בהתמודדות עם פצעים, הן בהתמודדות עם צלקות והן בתהליכים מתקדמים של הסרת כתמים בפנים.

פנים חלקות ומראה יפה
פנים חלקות יותר נחשבות להרבה יותר יפות ואסתטיות. משום כך, בקליניקה פאם-קליניק ניתן למצוא סוגי טיפולים בהתאמה אישית כדי שכל מטופלת תוכל ליהנות משיפור ניכר ומפנים חלקות. נמאס לך מכתמי השמש המרובים? הסרת כתמי שמש תשים סוף לבעיה. הפצעים אינם עוברים? שילוב של תכשירים ושל אבחון סבלני יעזור מאוד. כך גם טיפולי פילינג, ואם צריך – גם שימוש במכשירי לייזר רך. 
 
מוזמנים לקרוא בנוסף:
איפור קבוע לגבות
 
 

איך להגיע אלינו?

טלפון: 1801-224-442
קניון רמת אביב,
רחוב אינשטיין 40


אודות "פאם-קליניק"

יש לנו צוות מעולה של עובדות מקצועיות בעלות ניסיון וידע רב!

פאם-קליניק - המרכז לקוסמטיקה מתקדמת

לתיאום פגישת ייעוץ עם דרמה-תרפיסטית מקצועית והתאמת טיפול מתאים עבורך

1801-224-442

או מלאי פרטיך וניצור קשר בהקדם

 

טלפון/ וואטסאפ

פאם קליניק בע"מ, ח.פ. 512500034 | ביטול עסקה בהתאם לחוק הגנת הצרכן (ביול עסקה), התשע"א -2010 וחוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981