טיפול בפצעים בפנים | פאם קליניק
ראשי אודותינו מאמרים כתבות המלצות מלקוחות תמונות לפני/אחרי nailstation צור קשר
    טלפון - 1801-224-442
 
     
   

 

טיפול בפצעים בפנים


הופעה של פצעים בפנים איננה תופעה שולית או בעלת היקף קטן. אנשים רבים, במגוון גילאים, סובלים מפצעים או מפצעונים שהם תוצאה של פעילות הורמונלית, של הזעה מוגברת, של שימוש בתכשירים שאינם מתאימים לעור ואפילו של שימוש בסבונים או בשמפו שאינם תואמים את סוג העור ואת רמת השומניות שלו. למרבה המזל, יש פתרון – טיפול בפצעים בפנים יכול לשים סוף לסבל. ניתן לשפר את האפקט אם משלבים גם טיפולים איכותיים לצורך הסרת כתמים בפנים. נדגיש שאת הטיפולים הללו יש לקבל אך ורק בקליניקה מקצועית לטיפולים אסתטיים.

בבית האסתטיקה והיופי פאם קליניק ניתן ליהנות מתוצאות מצוינות וממגוון טיפולים: טיפול בפצעים בפנים, הבהרת כתמים וסילוקם, העלמת קמטים, הזנה ולחות, טיפול נגד נזקי שמש וגיל ועוד. יש אפשרות לטיפולי לייזר ולטיפולים פרא רפואיים באיכות גבוהה שנשענת על ניסיון בתחום היופי של קרוב לשלושים שנה.

המענה הנכון לאקנה
ישנם כאלה שאצלם תופעת האקנה איננה תוקפת במלוא עוזה. אצל אחרים, לעומת זאת, האקנה תוקף בעוצמה רבה – בגיל הנעורים ואפילו בגילאים מאוחרים יותר. התופעה נוצרת בשל סיבות כמו חסימה של בלוטות החלב ודלקת באזור זקיקי השערה. באמצעות טיפול בפצעים בפנים ניתן לא רק להתגבר על הבעיה האסתטית אלא גם למנוע החמרה שלה, וכן למנוע הופעת צלקות ופצעונים דלקתיים נוספים. אפשר לשלב את הטיפול עם הסרת כתמי שמש או להתמקד בבעיית האקנה והצלקות בלבד.

בקליניקת פאם קליניק מתאימים טיפול בפצעים בפנים לכל לקוחה על פי מאפייני הבעיה, לפי סוגי הפצעים ובהתאם לדרגת השומניות של העור ולרגישות האפשרית לתכשירים שונים. באמצעות מגוון רחב של תכשירים ושל שיטות, הצוות במקום מגיע לתוצאות ברמות הגבוהות ביותר – הן בהתמודדות עם פצעים, הן בהתמודדות עם צלקות והן בתהליכים מתקדמים של הסרת כתמים בפנים.

פנים חלקות ומראה יפה
פנים חלקות יותר נחשבות להרבה יותר יפות ואסתטיות. משום כך, בקליניקה פאם קליניק ניתן למצוא סוגי טיפולים בהתאמה אישית כדי שכל מטופלת תוכל ליהנות משיפור ניכר ומפנים חלקות. נמאס לך מכתמי השמש המרובים? הסרת כתמי שמש תשים סוף לבעיה. הפצעים אינם עוברים? שילוב של תכשירים ושל אבחון סבלני יעזור מאוד. כך גם טיפולי פילינג, ואם צריך – גם שימוש במכשירי לייזר רך. 
 
מוזמנים לקרוא בנוסף:
איפור קבוע לגבות

פאם קלניק - קניון רמת אביב , איינשטיין 40 רמת אביב - 1801-224-442
 

הסרת כתמי עור הסרת שיער בידיים הסרת שיער בכל הגוף טיפולי פיגמנטציה מכון להסרת שיער טיפול בכתמים בפנים טיפול בעור הפנים טיפול בעור יבש טיפולים קוסמטיים ניקוי פנים עמוק פדיקור מניקור בתל אביב קוסמטיקאיות בתל אביב מכון קוסמטיקה ת"א העלמת כתמים בפנים פילינג בינוני פגמנטציה הבהרת כתמי פיגמנטציה איפור קבוע לגבות איפור קבוע בגבות פילינג עמוק לפנים טיפול בפצעים בפנים איפור קבוע לגבות הבהרת כתמים בפנים צלוליטיס טיפול הורדת צלוליטיס המסת צלולית העלמת צלוליטיס טיפול לצלוליט צילוליט צלוליט בהריון צלוליטיס בישבן טיפולי פיגמנטציה הסרת שיער לנשים טיפול בצלוליטיס טיפול בכתמי עור הסרת שיער ברגליים טיפול בשחורים בפנים הסרת כתמים בפנים טיפול פילינג הבהרת פיגמנטציה הסרת שיער בגב הסרת כתמי שמש פדיקור ומניקור העלמת פיגמנטציה המסת צלוליט הסרת שיער באפילציה טיפול בפיגמנטציה בפנים מה זה צלוליטיס קרם חוה זינגבוים קרם Prophecy קרם חומצה הילארונית טיפוח עור הפנים חוה זינגבוים קרם חומצה היאלורונית חומצה היאלורונית קרם חצ'קונים הקרם של חוה זינגבוים אפילציה קרם עם חומצה היאלורונית prophecy cream מחיר קרם חומצה היאלורונית פרופסי קרם אקנה פיגמנטציה הרזיה צלוליט ליפטינג 

קידום אורגני | קידום אתרים