טיפול בצלוליטיס | פאם קליניק
 
 
צלוליט זה מאגרים של שומן המתאכסנים בנקודות שונות בגוף ,כמו :ירכיים,ישבן,מותניים ובברכיים. הירכיים והישבן של נשים נוטים לאחסן יותר שומן, מאשר במקומות אחרים בגוף. לפי המחקרים, 90 אחוז מהנשים לאחר גיל ההתבגרות סובלות מבעיה זו, ואצל 95% מהנשים מעל גיל 30 מתפתח צלוליט.

צלוליט מצטבר בשכבות תת עוריות של שומן מתחת לעור שלנו ,שכבות שומן תת עוריות אצל אישה מצטברות לתאי שומן ומאפשרות  לאחסן אותם,כך מתקבל מראה הגומות,השקעים בעור. הסיבה העיקרית להיווצרות צלוליט זו זרימת דם לא תקינה, שבגללה המערכת הלימפטית לא מתפקדת ואין ניקוז חומרי הפסולת מהתאים בחזרה אל מחזור הדם. צלוליט זה בעיקר בעיה אצל נשים,בשל בעלי אחוז גבוה של שומן בגוף,הנשים נוטות לצבור שומן יותר מאשר גברים. היום אנו יודעים לחלוטין שאין קשר בין צלוליט למשקל עודף. הצלוליט מופיע גם אצל נשים רזות במיוחד וגם בנשים עם משקל ממוצע. אצל נשים עם משקל עודף יש יותר סיכוי להיווצר צלוליט בגלל כמויות השומן שבגופן.

כאשר סיבי הקולגן האמורים לחבר את הרקמה לעור ,נמתחים או נשברים , מאגרי השומן נשארים במקום אחד ונצברים ,מה שגורם למראה של הצלוליט. הגבשושיות הנראות על העור נוצרות כתוצאה מהיחלשות סיבי הקולגן והתרופפות רקמות העור, הגורמות לפגיעה בשכבת העור העליונה -  הדרמיס, ולהצטברות תאי שומן על גביה. למעשה, גושי שומן אלה מהווים פסולת טבעית של הגוף, אשר בעקבות הפגיעה בפעילות כלי הדם המזינים את הרקמות, "נתקעת" בין סיבי הרקמה התת-עורית, ולא מופרשת מהגוף.

כיצד ניתן להעלים את הצלוליט?
לקבלת תוצאות משמעותיות וארוכות טווח יותר, יש צורך בטיפול מאסיבי על ידי קוסמטיקאית מקצועית במכון המיומן בטיפול בתופעה זו. בפאם-קליניק , קליניקה לקוסמטיקה רפואית עם 34 שנות ניסיון, אנו משלבים 6 מכשירים חדשניים לסילוק הצלוליט, להמסתו ולהצרת היקפים ,הלקוחה מקבלת תוכנית טיפולים המותאמת אישית לך,בהתאם למידותייך ומשקלך.

לטיפול בצלוליט בפאם-קליניק עובדים עם כמה מכשירים אשר בונים מחדש את רקמת החיבור ,גורמים להמרצת מחזור הדם והלימפה בצורה תקינה  ומסייעים לסילוק רעלנים ולצמצום בנפח תאי השומן. אחד המכשירים אשר אנו עובדים איתו נקרא מכשיר הואקו-מד, זו מיטת טיפולים שפותחה יחד עם נאס"א המבוססת על טכנולגיית חלל,מכשיר הוואקומד מאפשר זרימת דם ולימפה בצורה תקינה לאסטרונאוטים במצב של חוסר משקל. בפאם-קליניק משתמשים גם במכשיר ה-LPG המכשיר היעיל לטיפול בצלוליט. בטכניקה ייחודית מפעיל המכשיר גירוי עמוק ועושה פעולה של עיסוי על אזורים בעלי נטייה לצבירת שומן וצלוליט. הטיפולים אשר אנו משלבים במרכז פאם-קליניק מטפלים ב-צלוליט,הצרת היקפים,הורדה במשקל,עור רפוי ,מיצוק העור וזירוז חילוף החומרים.

הטיפול בצלוליט משולב עם דיאטנית קלינית שעוזרות לא רק להגיע אל התוצאות הרצויות אלא גם לשמור עליהם. בפאם-קליניק , אנו מטפלים בבעיית הצלוליט בהצלחה רבה כבר כ-20 שנה. פאם-קליניק אחד המרכזים הוותיקים לטיפול בבעיות הצלוליט עם מכשור וטכנולוגיה המתפתחת ביותר.
 

טיפול בצלוליטיס

 

איך להגיע אלינו?

טלפון: 1801-224-442
קניון רמת אביב,
רחוב אינשטיין 40


אודות "פאם-קליניק"

יש לנו צוות מעולה של עובדות מקצועיות בעלות ניסיון וידע רב!

פאם-קליניק - המרכז לקוסמטיקה מתקדמת

לתיאום פגישת ייעוץ עם דרמה-תרפיסטית מקצועית והתאמת טיפול מתאים עבורך

1801-224-442

או מלאי פרטיך וניצור קשר בהקדם

 

טלפון/ וואטסאפ

פאם קליניק בע"מ, ח.פ. 512500034 | ביטול עסקה בהתאם לחוק הגנת הצרכן (ביול עסקה), התשע"א -2010 וחוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981