טיפול בקמטים - להחדיר במקום לחתוך | פאם קליניק
 
 
אורלי שושן
בחברה המערבית (ולא רק בה) כל אישה כמעט מגיעה בשלב מסוים בחייה להתלבטות האם להיכנע לטבע ולסכין המנתחים, "לשבור" תוכנית חיסכון ולבצע מתיחה פנים, עפעפיים, צוואר (או כולן יחד), או להשקיע את הכסף בחופשה טובה ולמצוא דרכים אלטרנטיביות לטיפול בקמטים הבלתי נמנעים. השיטות המוצעות כיום לטיפול שאינו כירורגי הן רבות וקצרה היריעה מלהכילן: מפורמולות ליישור והחלקת קמטים המגיעות בצורת סרום, קרם לחות או מסכה, דרך תוספי מזון להפחתת בקמטים ותכשירים למילוי קמטים ועד ערכות קוסמטיות לטיפול עצמי וטיפולים להחדרת מרכיבים פעילים המעדנים את הקמטים אשר נעשים על ידי קוסמטיקאיות.

בכתבה הבאה נסקור חלק משיטות אלה:
הפוטו-רג'וביניישן הינה שיטה המשתמשת בהקרנת קרני אור באורכי גל שונים אל העור, ומבוססת על טכנולוגיה חדשנית. השיטה מתאימה לריכוך קמטים וטשטוש קמטוטים, הבהרת כתמי עור והפחתת פיגמנטציה, שיפור מראם של נימי דם מורחבים ומרקם העור הכללי. הטיפול, המבוצע על ידי קוסמטיקאיות מקצועיות במספר מפגשים חודשיים (5 בממוצע), מחדש את העור, מקנה לעור גמישות ובהירות ומעניק לו מראה נקי וזוהר.

פילינג סופשבוע
פילינג סופשבוע הנו טיפול אשר פותח בישראל. הטיפול מבוסס על חומצות אלפא וביתא הידרוקסיות: חומצה סליצילית וחומצה רטינואית. הטיפול, האורך כשעה ונעשה על ידי קוסמטיקאיות מקצועיות ללא צורך בטשטוש או הרדמה, גורם לקילוף של העור תוך 48 שעות. הטיפול מיועד להעלמת צלקות אקנה, הבהרת כתמי פיגמנטציה וכתמי גיל, ומתאים לטיפול באזורי הפנים, הצוואר והחזה ולקמטים בעור הידיים. לאחר פעולת הקילוף נחשף עור עם מראה רענן וצעיר.
 

מבנה העור והטיפול בו

ERASER למילוי קמטים של TABERCO

ה-ERASER של חברת TABECO הינו תכשיר ממהפכני למילוי קמטים, ומהווה פטנט חדשני ביותר בעולם הקוסמטיקה. התכשיר, הנראה כשפתון לכל דבר, מיועד לשימוש עצמי על השפתיים ועל כל חלקי הפנים, ומעניק לעור מראה אחיד וחלק. ה- ERASER מכיל פורמולה ייחודית המשמשת למילוי קמטים וחריצים, הגברת ייצור הקולגן והאצת תהליך ההתחדשות של תאי העור. בפורמולה מרכיבים כגון: תמציות וניל, נבט חיטה, קמומיל, חוחובה, אלוורה ושמן מנטה, נוגדי חמצון וחומרים מזינים המלחלחים את העור. המוצר מיועד לטיפול יומיומי ומראה תוצאות מוכחות כבר לאחר שימוש של שבועיים ימים.

 את הטיפולים והמוצרים המפורטים כאן, וכן - טיפולים ומוצרי איכות רבים נוספים ניתן למצוא בפאם-קליניק - המרכז לקוסמטיקה רפואית בקניון רמת-אביב.
 
 

איך להגיע אלינו?

טלפון: 1801-224-442
קניון רמת אביב,
רחוב אינשטיין 40


אודות "פאם-קליניק"

יש לנו צוות מעולה של עובדות מקצועיות בעלות ניסיון וידע רב!

פאם-קליניק - המרכז לקוסמטיקה מתקדמת

לתיאום פגישת ייעוץ עם דרמה-תרפיסטית מקצועית והתאמת טיפול מתאים עבורך

1801-224-442

או מלאי פרטיך וניצור קשר בהקדם

 

טלפון/ וואטסאפ

פאם קליניק בע"מ, ח.פ. 512500034 | ביטול עסקה בהתאם לחוק הגנת הצרכן (ביול עסקה), התשע"א -2010 וחוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981