טיפול ב RF | פאם קליניק
 
 
כמעט כולנו מכירות את הצלוליט היכרות אישית
 זה לא חשוב אם את שמנה או רזה, אם את עוסקת בפעילות גופנית או ששריפת קלוריות נשמעת לך כמו סינית עתיקה. הצלוליט, במוקדם או במאוחר, יגיע לכשמונים אחוז מהנשים, ואף יעדיף להשתכן במקומות החביבים עליו: הירכיים, הישבן והזרועות. את יכולה לנסות לעשות פעילות גופנית, שבוודאי תעשה לך טוב, אבל לצלוליט שלך היא לא תזיז. את יכולה לנסות לעשות דיאטה, שבוודאי לא תזיק, אבל הצלוליט העקשן שלך יסרב להתפנות. ישנן הרבה טכנולוגיות חדשות להמסת צלוליט, המבטיחות להעלים את הצלוליט בדרך בטוחה ולא פולשנית ללא כל התערבות כירורגית –אחד המכשירים הוא ה- LPG המיוצר בטכנולוגיה מתקדמת, שהפך בשנים האחרונות ללהיט גדול בקרב נשים בכל רחבי העולם. 
 
אז מה זה בעצם צלוליט?
 צלוליט בצרפתית זה שומן. פשוט וקל. זוהי בעיקר בעיה אסתטית, התוקפת נשים באשר הן נשים – צעירות ומבוגרות, רזות ושמנות, ספורטאיות ועצלניות. את הצלוליט אפשר לזהות בקלות: הוא נראה כקליפת תפוז והעור מקבל גבשושיות בולטות. גורמים רבים משפיעים על הופעת הצלוליט, וביניהם גנטיקה, חוסר בפעילות גופנית, שינויים הורמונאליים, תזונה בלתי מאוזנת ומחסור במים. מרגע הופעתו, שום דרך מלבד מכשיר ה- LPG לא תצליח למגר אותו אחת ולתמיד מגופך.

מלבד סילוק הצלוליט, למכשיר הlpg  יתרון משמעותי נוסף - הצרת היקפים. המטופלת נמדדת בטיפול הראשון, בטיפול השביעי ובסיום הסדרה, והתוצאות מעידות על הצרה משמעותית בהיקפים, בין 2 ס"מ ל- 12 ס"מ. חשוב לציין שברגע שהסתיימה סדרת הטיפולים והצלוליט נעלם, יש לתחזק את הגוף בעזרת טיפול קבוע פעם בחודש. הטיפול במכשיר מניב עור חלק ומעודן יותר, נטול צלוליטיס, וכל זאת במקצועיות ובאחריות רבה של צוות המטפלות של "פאם-קליניק". 

איך מתבצע הטיפול?
 הלקוחה שוכבת כשחליפה מיוחדת לגופה, והמטפלת עוברת על האזורים הדורשים טיפול בעזרת מכשיר שבראשו שתי גלגיליות הנעות על גבי העור ומושכות את מצבורי הצלוליטיס. התחושה מאוד נעימה, והיא קרובה מאוד לתחושה של מסאז'.  ב"פאם-קליניק" חשבו על כל הפרטים הקטנים במיוחד בשבילך: בזמן הטיפול, הלקוחה יכולה להתרווח ולנוח, או לשמוע מוזיקת רקע נעימה באוזניות המוצמדות לראשה. גם ללא שילוב של דיאטה אפשר להגיע לתוצאות טובות.

להשלמת הנוסחה, מציגה בפאם-קליניק תכשירים המיועדים לשילוב עם פעולת המכשיר, אך אינם באים להחליף אותו. שימוש בתכשירים במהלך הטיפולים, והמשך השימוש בבית, יפעלו בצורה הטובה ביותר ויתנו תוצאות מושלמות של מיצוק, החלקה, חיטוב וניקוז.
 
 

טיפול ב-RF

 

איך להגיע אלינו?

טלפון: 1801-224-442
קניון רמת אביב,
רחוב אינשטיין 40


אודות "פאם-קליניק"

יש לנו צוות מעולה של עובדות מקצועיות בעלות ניסיון וידע רב!

פאם-קליניק - המרכז לקוסמטיקה מתקדמת

לתיאום פגישת ייעוץ עם דרמה-תרפיסטית מקצועית והתאמת טיפול מתאים עבורך

1801-224-442

או מלאי פרטיך וניצור קשר בהקדם

 

טלפון/ וואטסאפ

פאם קליניק בע"מ, ח.פ. 512500034 | ביטול עסקה בהתאם לחוק הגנת הצרכן (ביול עסקה), התשע"א -2010 וחוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981