טיפול לצלוליט | פאם קליניק
 
 

טיפול לצלוליט

אין צורך להיות מומחה ברפואה או באסתטיקה גופנית כדי לדעת מה זה צלוליטיס (או ליתר דיוק – צלוליט), גם מכיוון שהעובדות מראות שכ-90% מהנשים וגם לא מעט גברים יסבלו מכך במהלך חייהם. למי שבכל זאת רוצה הגדרה, המדובר הוא במצב בו ישנה הצטברות תת עורית של שומן, שמביאה לגבשושיות ולמראה גוף פחות מרשים.

מה שחשוב יותר שתדעו הוא שגם אם אתם סובלים מן הבעיה, בהחלט אין זה סוף פסוק. יש כיום אפשרויות מגוונות של טיפול לצלוליט, כשרמת היעילות של אחוז ניכר מהם היא גבוהה במיוחד. כפי שתראו מיד, המפתח שלכם להצלחת ההתמודדות עם הבעיה היא פניה למרכז לקוסמטיקה רפואית המהווה את חוד החנית בתחום.

אפשרויות הטיפול המגוונות בצלוליטיס
קצרה היריעה מלפרט כאן באריכות על השיטות המגוונות שמוצעות כיום לצורך טיפול לצלוליט. חשוב להדגיש, יחד עם זאת, שני דברים: ראשית, איננו מדברים כאן על טיפול צלוליטיס אחד, אלא לרוב על שילוב של מספר טיפולים שונים. בדרך זו אפשר להתבסס על היתרונות של כל אחת מהשיטות, שמשלימות זו את זו, למעשה. אגב, המלצה מועילה היא בכל מקרה לשלב את הטיפולים עם תזונה בריאה ועם אורח חיים פעיל וספורטיבי, גם אם הצלוליטיס אינו נגרם בהכרח בגלל בעיות הקשורות לאורח החיים (יש להדגיש שפעמים רבות קשה להצביע על הסיבה הספציפית שגורמת לבעיה להתרחש).

הנקודה השניה שחשוב להדגיש היא שיש לעשות טיפול צלוליט באמצעות מומחים בלבד. אף על פי שיש אי אילו מכשירים המיועדים לשימוש ביתי למטרות טיפול לצלוליט, היעילות שלהם רחוקה מלהיות מספקת, בטח בהשוואה למכשירים ולטכניקות המתקדמים של המרכזים המקצועיים. אנשי מרכז לקוסמטיקה רפואית יוכלו, בהמשך לכך, להתאים לכל אדם את תוכנית הטיפולים שלו, על פי דפוסי הבעיה ומאפייני הגוף שלו, התאמות שקשה עד בלתי אפשרי לבצע ללא הייעוץ המקצועי שלהם.

כשבוחרים מומחים לצורך טיפול לצלוליט, או כשפשוט רוצים לדעת מה זה צלוליטיס, מומלץ לפנות לצוות המומחים של פאם-קליניק – המרכז לקוסמטיקה רפואית. עם ניסיון של כשלושה עשורים, ידע חסר תקדים בתחום ושימוש בטכניקות ובמכשירים המובילים בעולם, יוכלו אנשי פאם-קליניק לספק לכם את הפתרון האופטימלי.
 
 

איך להגיע אלינו?

טלפון: 1801-224-442
קניון רמת אביב,
רחוב אינשטיין 40


אודות "פאם-קליניק"

יש לנו צוות מעולה של עובדות מקצועיות בעלות ניסיון וידע רב!

פאם-קליניק - המרכז לקוסמטיקה מתקדמת

לתיאום פגישת ייעוץ עם דרמה-תרפיסטית מקצועית והתאמת טיפול מתאים עבורך

1801-224-442

או מלאי פרטיך וניצור קשר בהקדם

 

טלפון/ וואטסאפ

פאם קליניק בע"מ, ח.פ. 512500034 | ביטול עסקה בהתאם לחוק הגנת הצרכן (ביול עסקה), התשע"א -2010 וחוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981