טיפול פילינג | פאם קליניק
 
 

טיפול פילינג

בשנות התשעים, תחילת שנות האלפיים, כאשר החלו טיפולים אסתטיים להיחשב לא רק לטיפולים רפואיים אלא גם לטיפולים מפנקים, אז למדנו שגם טיפולי פילינג לפנים, הם לא רק טיפולים אסתטיים שמיועדים לשנות את מראה הפנים ולהפוך אותם להרבה יותר נעימים ויפים, אלא מדובר בפינוק של ממש, אשר לא מעט נשים נהנות לעבור אותם, בין אם זה במרפאות ומרכזים אסתטיים ובין אם זה במסגרת ימי כיף ופינוק בספא.
 
טיפולי פילינג יכולים להתבצע בדרכים שונות, בין אם זה באמצעות תכשירים שונים ובין אם זה באמצעות מכשירים שחודרים עמוק אל תוך העור, מנקים אותו, מסירים ממנו כתמים ופצעים, ובכך מחדשים את מראה הפנים, מחדשים את העור וגורמים לו להיראות הרבה יותר צעיר ורענן.
 
טיפולים אלו, חשוב לומר, יכולים להתבצע הן בבית באופן עצמי והן במרכזים רפואיים ואסתטיים כאמור. בבית, מן הסתם, טיפולי פילינג נעשים בעיקר באמצעות מסכות ותכשירים שונים שכוללים מגוון רחב של חומרים, טבעיים לרוב, מדובר על מסכות שהאישה מכינה ושמה על הפנים במשך זמן מסוים. חשוב לומר, שמדובר כאן בטיפול שטחי לרוב, שפועל על הפנים אך לא חודר עמוק פנימה. לעומת זאת, טיפולים שמתבצעים במרכזים אסתטיים ורפואיים, נעשים בדרכים הרבה יותר מתקדמות, בין היתר באמצעות שימוש ב-IPL וכן באינפרא אדום או לייזר. הרעיון הוא שהקרן מחדירה את החומרים עמוק פנימה ומאפשרת להם להשפיע על מה שקורה מתחת לעור.
 
דברים שחשוב לדעת על פילינג
ראשית, הדבר הראשון שחשוב מאוד לדעת ולזכור, נכון לבצע את הטיפול אך ורק במקום מוכר, מקום בו עובדים רופאי עור ומטפלים מורשים. לא כל מקום שמציע טיפולי פילינג כחלק מטיפול פנים מתמחה בכך. טיפול לא נכון יכול לגרום נזק משמעותי לפנים. לכן חשוב לדעת כיצד מבצעים אותו.
 
שנית, טיפולי פילינג הוא טיפול שמתבצע ברמות שונות, בין היתר, הוא כולל רמה של קילוף העור, ובכך למעשה מצעירים אותו, שכן מחדשים את העור על ידי זה שמסירים את העור הישן ובמקום וצר עור חדש נטול כתמים ויובש. זה אומר שבמשך זמן מסוים אחרי הטיפול, צריכים להיות מוכנים לאיסורים מסוימים שמיועדים לשמור על העור החדש.
 
שלוש, טיפול פילינג לא יכול להתאים לכל אחד, רצוי לבדוק למי הוא יכול להתאים, זאת אפשר לדעת על פי אבחון של העור כפי שהוא מתבצע על ידי הרופא במקום. במידה והעור איננו מתאים לטיפול פילינג, יש לבחון כיצד ניתן לטפל בו.
 
אם אתם רוצים לעבור טיפול פילינג, אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום. אנחנו בפאם קיליניק נשמח לספק לכם את כל המידע בנושא. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בהקדם, כך נוכל לספק לכם את המידע העדכני ביותר בתחום, נזמין אתכם לפגישה ונבחן תוכנית טיפול מתאימה עבורכם. 
 

איך להגיע אלינו?

טלפון: 1801-224-442
קניון רמת אביב,
רחוב אינשטיין 40


אודות "פאם-קליניק"

יש לנו צוות מעולה של עובדות מקצועיות בעלות ניסיון וידע רב!

פאם-קליניק - המרכז לקוסמטיקה מתקדמת

לתיאום פגישת ייעוץ עם דרמה-תרפיסטית מקצועית והתאמת טיפול מתאים עבורך

1801-224-442

או מלאי פרטיך וניצור קשר בהקדם

 

טלפון/ וואטסאפ

פאם קליניק בע"מ, ח.פ. 512500034 | ביטול עסקה בהתאם לחוק הגנת הצרכן (ביול עסקה), התשע"א -2010 וחוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981