טיפול פילינג | פאם קליניק
ראשי אודותינו מאמרים כתבות המלצות מלקוחות תמונות לפני/אחרי nailstation צור קשר
    טלפון - 1801-224-442
 
     
   

 

טיפול פילינג


בשנות התשעים, תחילת שנות האלפיים, כאשר החלו טיפולים אסתטיים להיחשב לא רק לטיפולים רפואיים אלא גם לטיפולים מפנקים, אז למדנו שגם טיפולי פילינג לפנים, הם לא רק טיפולים אסתטיים שמיועדים לשנות את מראה הפנים ולהפוך אותם להרבה יותר נעימים ויפים, אלא מדובר בפינוק של ממש, אשר לא מעט נשים נהנות לעבור אותם, בין אם זה במרפאות ומרכזים אסתטיים ובין אם זה במסגרת ימי כיף ופינוק בספא.
 
טיפולי פילינג יכולים להתבצע בדרכים שונות, בין אם זה באמצעות תכשירים שונים ובין אם זה באמצעות מכשירים שחודרים עמוק אל תוך העור, מנקים אותו, מסירים ממנו כתמים ופצעים, ובכך מחדשים את מראה הפנים, מחדשים את העור וגורמים לו להיראות הרבה יותר צעיר ורענן.
 
טיפולים אלו, חשוב לומר, יכולים להתבצע הן בבית באופן עצמי והן במרכזים רפואיים ואסתטיים כאמור. בבית, מן הסתם, טיפולי פילינג נעשים בעיקר באמצעות מסכות ותכשירים שונים שכוללים מגוון רחב של חומרים, טבעיים לרוב, מדובר על מסכות שהאישה מכינה ושמה על הפנים במשך זמן מסוים. חשוב לומר, שמדובר כאן בטיפול שטחי לרוב, שפועל על הפנים אך לא חודר עמוק פנימה. לעומת זאת, טיפולים שמתבצעים במרכזים אסתטיים ורפואיים, נעשים בדרכים הרבה יותר מתקדמות, בין היתר באמצעות שימוש ב-IPL וכן באינפרא אדום או לייזר. הרעיון הוא שהקרן מחדירה את החומרים עמוק פנימה ומאפשרת להם להשפיע על מה שקורה מתחת לעור.
 
דברים שחשוב לדעת על פילינג
ראשית, הדבר הראשון שחשוב מאוד לדעת ולזכור, נכון לבצע את הטיפול אך ורק במקום מוכר, מקום בו עובדים רופאי עור ומטפלים מורשים. לא כל מקום שמציע טיפולי פילינג כחלק מטיפול פנים מתמחה בכך. טיפול לא נכון יכול לגרום נזק משמעותי לפנים. לכן חשוב לדעת כיצד מבצעים אותו.
 
שנית, טיפולי פילינג הוא טיפול שמתבצע ברמות שונות, בין היתר, הוא כולל רמה של קילוף העור, ובכך למעשה מצעירים אותו, שכן מחדשים את העור על ידי זה שמסירים את העור הישן ובמקום וצר עור חדש נטול כתמים ויובש. זה אומר שבמשך זמן מסוים אחרי הטיפול, צריכים להיות מוכנים לאיסורים מסוימים שמיועדים לשמור על העור החדש.
 
שלוש, טיפול פילינג לא יכול להתאים לכל אחד, רצוי לבדוק למי הוא יכול להתאים, זאת אפשר לדעת על פי אבחון של העור כפי שהוא מתבצע על ידי הרופא במקום. במידה והעור איננו מתאים לטיפול פילינג, יש לבחון כיצד ניתן לטפל בו.
 
אם אתם רוצים לעבור טיפול פילינג, אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום. אנחנו בפאם קיליניק נשמח לספק לכם את כל המידע בנושא. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בהקדם, כך נוכל לספק לכם את המידע העדכני ביותר בתחום, נזמין אתכם לפגישה ונבחן תוכנית טיפול מתאימה עבורכם. 
 
 

פאם קלניק - קניון רמת אביב , איינשטיין 40 רמת אביב - 1801-224-442
 

הסרת כתמי עור הסרת שיער בידיים הסרת שיער בכל הגוף טיפולי פיגמנטציה מכון להסרת שיער טיפול בכתמים בפנים טיפול בעור הפנים טיפול בעור יבש טיפולים קוסמטיים ניקוי פנים עמוק פדיקור מניקור בתל אביב קוסמטיקאיות בתל אביב מכון קוסמטיקה ת"א העלמת כתמים בפנים פילינג בינוני פגמנטציה הבהרת כתמי פיגמנטציה איפור קבוע לגבות איפור קבוע בגבות פילינג עמוק לפנים טיפול בפצעים בפנים איפור קבוע לגבות הבהרת כתמים בפנים צלוליטיס טיפול הורדת צלוליטיס המסת צלולית העלמת צלוליטיס טיפול לצלוליט צילוליט צלוליט בהריון צלוליטיס בישבן טיפולי פיגמנטציה הסרת שיער לנשים טיפול בצלוליטיס טיפול בכתמי עור הסרת שיער ברגליים טיפול בשחורים בפנים הסרת כתמים בפנים טיפול פילינג הבהרת פיגמנטציה הסרת שיער בגב הסרת כתמי שמש פדיקור ומניקור העלמת פיגמנטציה המסת צלוליט הסרת שיער באפילציה טיפול בפיגמנטציה בפנים מה זה צלוליטיס קרם חוה זינגבוים קרם Prophecy קרם חומצה הילארונית טיפוח עור הפנים חוה זינגבוים קרם חומצה היאלורונית חומצה היאלורונית קרם חצ'קונים הקרם של חוה זינגבוים אפילציה קרם עם חומצה היאלורונית prophecy cream מחיר קרם חומצה היאלורונית פרופסי קרם אקנה פיגמנטציה הרזיה צלוליט ליפטינג 

קידום אורגני | קידום אתרים