מבנה העור והטיפול בו | פאם קליניק
 
 
איך בנוי העור, איך הוא פועל ומהם התהליכים שהוא עובר
במהלך השנים, החל בגיל הבגרות ועד יומנו האחרון, מאבד העור מעוביו, גמישותו פוחתת, רקמותיו נחלשות והוא נוטה להתקמטות. אף אחד מאיתנו אינו חסין מפני ההזדקנות וסימניה, אך באמצעות הבנת מבנה העור וטיפל נכון בו, נוכל לפחות לעכב, במידת האפשר, את תהליך הזדקנות העור.
 
העור הינו האיבר הגדול ביותר בגוף - הוא מכסה את רוב שטחו ומהווה כ- 15% ממשקלו. עוביו של העור יכול להיות בין פחות מ- 1 מ"מ (באזור המצח, למשל) ועד 1 ס"מ (בכפות הרגליים). תפקידיו של העור מגוונים: הוא מווסת את חום הגוף, מגן על רקמותיו, מקנה לנו את התחושות של חום וקור, כאב ומגע, והוא מהווה חלק ממערכת החיסון הטבעית של הגוף.
 
העור, כידוע, בנוי משתי שכבות: האפידרמיס - שכבת העור החיצונית, והדרמיס - שכבת העור הפנימית. האפידרמיס מורכב ממספר שכבות ביניים, והוא מכיל, בין השאר, את תאי המונוציטים - התאים המקנים לעור את צבעו באמצעות פיגמנט המלנין. הדרמיס בנוי מ- 2 שכבות: השכבה העליונה מכילה את כלי הדם ומזינה את האפידרמיס, והשכבה התחתונה, הפנימית יותר, מכילה אף היא כלי דם, וכן -  את בלוטות החלב, את רקמת החיבור ובה סיבי הקולגן הבונים את העור, ואת שורשי השיער.
 

מבנה העור והטיפול בו

כאשר העור מזדקן, נחלשת רקמת החיבור בשכבת הדרמיס, העור הופך רגיש ופגיע יותר, וקמטים מתחילים להיווצר על פניו. היחלשות רקמת החיבור יוצרת קושי באספקת הדם והחומרים המזינים מהדרמיס להיפודרמיס. כתוצאה מכך, לעור קשה לתקן את עצמו, הוא מאבד את גמישותו והוא הופך לדק, יבש ומקומט.
 
הקוסמטיקה המודרנית פיתחה את תחום ה- Anti Aging - המלחמה בהזדקנות העור, על מנת למנוע הופעת קמטים וקמטוטים ולהפחית את סימני הגיל שכבר הופיעו. לשם כך יש לטפל ולטפח את העור לעומק השכבות הפנימיות. קרמים וסרומים ללחלוח העור וטיפול בקמטים, יעזרו לשמור מפני הידרדרות המצב ויגרמו לשיפור, אך על מנת למנוע היווצרות קמטים נוספים ולטפל לעומק בקמטים הקיימים, יש צורך בטיפולים מתקדמים יותר - טיפולי פילינג וטיפולים קוסמטיים להחלקת העור והעלמת קמטים.
 
היכנסו למרכז "פאם-קליניק", אשר בקניון רמת-אביב, או טלפנו: 03-6437228 ותאמו פגישת ייעוץ עם דרמה-תרפיסטית מקצועית בעלת 28 שנות ניסיון, אשר תאבחן את עורכם ותסייע לכם בבחירת טיפול האנטי-אייג'ינג המתאים לכם ולעורכם.
 
 

איך להגיע אלינו?

טלפון: 1801-224-442
קניון רמת אביב,
רחוב אינשטיין 40


אודות "פאם-קליניק"

יש לנו צוות מעולה של עובדות מקצועיות בעלות ניסיון וידע רב!

פאם-קליניק - המרכז לקוסמטיקה מתקדמת

לתיאום פגישת ייעוץ עם דרמה-תרפיסטית מקצועית והתאמת טיפול מתאים עבורך

1801-224-442

או מלאי פרטיך וניצור קשר בהקדם

 

טלפון/ וואטסאפ

פאם קליניק בע"מ, ח.פ. 512500034 | ביטול עסקה בהתאם לחוק הגנת הצרכן (ביול עסקה), התשע"א -2010 וחוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981