מה זה צלוליטיס | פאם קליניק
 
 

מה זה צלוליטיס

המושג צלוליטיס נשמע מוכר ללא מעטים מאתנו, כאשר אנו שומעים וקוראים עליו חדשות לבקרים דרך אתרי האינטרנט וערוצי תקשורת שונים. באופן מעט מפתיע, רבים לא יודעים מה זה צלוליטיס באופן מדויק. למעשה, צלוליטיס היא דלקת תת עורית, אשר נגרמת כתוצאה מחיידקים. בעגה הרפואית, התשובה לשאלה מה זה צלוליטיס היא דלקת של הרקמות התת עוריות בגוף. האזורים השכיחים בהם מופיעה הדלקת הם פנים, ידיים ורגליים, כאשר המחלה תוקפת לא אחת ילדים מתחת גיל שלוש. הדלקת תלווה לפי רוב בעור אדמדם ומגרד, ומעבר למטרד האסתטי, מדובר בדלקת שיכולה להתפתח ללא טיפול מתאים לזיהומים חיידקיים.
 
מה זה צלוליטיס – כל התסמינים
לצלוליטיס מגוון רחב של תסמינים, בין היתר:
 • נפיחות
  עור נפוח מהווה אחד הסימנים לשאלת מה זה צלוליטיס.
   
 • עור אדמדם
  במקומות בהם מופיעה הדלקת, העור מקבל גוון אדמדם.
   
 • כאבים מקומיים
  הדלקת עלולה לכלול כאבים מקומיים באזורים הנגועים.
   
 • עור נמתח
  העור עלול להיות מתוח ומעט קשיח באזורי הדלקת.
   
 • רגישות
  המגע באזור הנגוע עלול להיות לא הכי נעים ולעיתים אף מדגדג.
נוסף על כך, צלוליטיס עלולה להיות מלווה בכאבי ראש, התקפי ראש חדים, בחילות ועוד. כאמור, ידיים, רגליים ופנים הם האזורים בהם הצלוליטיס מופיעה לרוב.
 
טיפול בצלוליטיס
בהופעת הצלוליטיס בידיים או ברגליים, יש לבצע הגבהה בעזרת סד כאשר היא מופיעה ביד, ואילו את הרגל אפשר להגביה באמצעות שכיבה או ישיבה. ההגבהה לא נועדה ליצירת תמיכה בלבד, אלא לצורך עצירת הגורמים המזיקים אשר יוצרים את הדלקת. יש לחזור על פעולת ההגבהה מדי יום במקרים בהם הצלוליטיס מופיעה ברגל, ולהסתייע בסד באופן יומי באם הצלוליטיס מופיע ברגל. ככלל, מקרי צלוליטיס קלים ניתן לטפל במרפאות מקומיות, ורק כאשר הדלקת מתפשטת בצורה מהירה ואיתה מתפתח זיהום מסוכן יש לפנות לאשפוז בבית חולים.   
 
צלוליט אינה צלוליטיס
רבים טועים ומכנים את עור התפוז הנפוץ אצל מרבית אוכלוסיית הנשים כצלוליטיס. למעשה, תופעת גושי השומן המופיעה בעיקר באזור הירכיים, הישבן, הבטן והברכיים מכונה צלוליט. הצלוליט מהווה מטרד אסתטי, אותו ניתן ולעיתים רצוי להסיר באמצעות פנייה למרכז קוסמטיקה מוכר ומנוסה. מומחי הקוסמטיקה עתידים להשתמש בקרני לייזר ייחודיים, אשר צפויים להיות מוקרנים על האזורים השומניים, ואלו בתגובה צפויים להתרסק בשל האנרגיה העצומה המופעלת עליהן.

על מנת לוודא את יעילות והצלחת המסת הצלוליט, יש לאתר מרכז קוסמטיקה מוכר ומנוסה, בעל מוניטין מעולה, ניסיון עשיר וביקורות יוצאות מן הכלל על טיב ואיכות השירות. פאם קליניק, המרכז הקוסמטי הממוקם בקניון רמת אביב, הינו מרכז קוסמטי מוכר איכותי ומנוסה בקנה מידה ארצי. כל לקוח בעל צלוליט או כל בעיה קוסמטית אחרת, עשוי לקבל את הטיפול האפקטיבי ביותר, בד בבד עם ליווי אישי המוענק לכל לקוח באשר הוא.  
 
 

איך להגיע אלינו?

טלפון: 1801-224-442
קניון רמת אביב,
רחוב אינשטיין 40


אודות "פאם-קליניק"

יש לנו צוות מעולה של עובדות מקצועיות בעלות ניסיון וידע רב!

פאם-קליניק - המרכז לקוסמטיקה מתקדמת

לתיאום פגישת ייעוץ עם דרמה-תרפיסטית מקצועית והתאמת טיפול מתאים עבורך

1801-224-442

או מלאי פרטיך וניצור קשר בהקדם

 

טלפון/ וואטסאפ

פאם קליניק בע"מ, ח.פ. 512500034 | ביטול עסקה בהתאם לחוק הגנת הצרכן (ביול עסקה), התשע"א -2010 וחוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981