מה זה צלוליטיס | פאם קליניק
ראשי אודותינו מאמרים כתבות המלצות מלקוחות תמונות לפני/אחרי nailstation צור קשר
    טלפון - 1801-224-442
 
     
   

 

מה זה צלוליטיס


המושג צלוליטיס נשמע מוכר ללא מעטים מאתנו, כאשר אנו שומעים וקוראים עליו חדשות לבקרים דרך אתרי האינטרנט וערוצי תקשורת שונים. באופן מעט מפתיע, רבים לא יודעים מה זה צלוליטיס באופן מדויק. למעשה, צלוליטיס היא דלקת תת עורית, אשר נגרמת כתוצאה מחיידקים. בעגה הרפואית, התשובה לשאלה מה זה צלוליטיס היא דלקת של הרקמות התת עוריות בגוף. האזורים השכיחים בהם מופיעה הדלקת הם פנים, ידיים ורגליים, כאשר המחלה תוקפת לא אחת ילדים מתחת גיל שלוש. הדלקת תלווה לפי רוב בעור אדמדם ומגרד, ומעבר למטרד האסתטי, מדובר בדלקת שיכולה להתפתח ללא טיפול מתאים לזיהומים חיידקיים.
 
מה זה צלוליטיס – כל התסמינים
לצלוליטיס מגוון רחב של תסמינים, בין היתר:
  • נפיחות: עור נפוח מהווה אחד הסימנים לשאלת מה זה צלוליטיס.
  • עור אדמדם: במקומות בהם מופיעה הדלקת, העור מקבל גוון אדמדם.
  • כאבים מקומיים: הדלקת עלולה לכלול כאבים מקומיים באזורים הנגועים.
  • עור נמתח: העור עלול להיות מתוח ומעט קשיח באזורי הדלקת.
  • רגישות: המגע באזור הנגוע עלול להיות לא הכי נעים ולעיתים אף מדגדג.
נוסף על כך, צלוליטיס עלולה להיות מלווה בכאבי ראש, התקפי ראש חדים, בחילות ועוד. כאמור, ידיים, רגליים ופנים הם האזורים בהם הצלוליטיס מופיעה לרוב.
 
טיפול בצלוליטיס
בהופעת הצלוליטיס בידיים או ברגליים, יש לבצע הגבהה בעזרת סד כאשר היא מופיעה ביד, ואילו את הרגל אפשר להגביה באמצעות שכיבה או ישיבה. ההגבהה לא נועדה ליצירת תמיכה בלבד, אלא לצורך עצירת הגורמים המזיקים אשר יוצרים את הדלקת. יש לחזור על פעולת ההגבהה מדי יום במקרים בהם הצלוליטיס מופיעה ברגל, ולהסתייע בסד באופן יומי באם הצלוליטיס מופיע ברגל. ככלל, מקרי צלוליטיס קלים ניתן לטפל במרפאות מקומיות, ורק כאשר הדלקת מתפשטת בצורה מהירה ואיתה מתפתח זיהום מסוכן יש לפנות לאשפוז בבית חולים.   
 
צלוליט אינה צלוליטיס
רבים טועים ומכנים את עור התפוז הנפוץ אצל מרבית אוכלוסיית הנשים כצלוליטיס. למעשה, תופעת גושי השומן המופיעה בעיקר באזור הירכיים, הישבן, הבטן והברכיים מכונה צלוליט. הצלוליט מהווה מטרד אסתטי, אותו ניתן ולעיתים רצוי להסיר באמצעות פנייה למרכז קוסמטיקה מוכר ומנוסה. מומחי הקוסמטיקה עתידים להשתמש בקרני לייזר ייחודיים, אשר צפויים להיות מוקרנים על האזורים השומניים, ואלו בתגובה צפויים להתרסק בשל האנרגיה העצומה המופעלת עליהן. על מנת לוודא את יעילות והצלחת המסת הצלוליט, יש לאתר מרכז קוסמטיקה מוכר ומנוסה, בעל מוניטין מעולה, ניסיון עשיר וביקורות יוצאות מן הכלל על טיב ואיכות השירות. פאם קליניק, המרכז הקוסמטי הממוקם בקניון רמת אביב, הינו מרכז קוסמטי מוכר איכותי ומנוסה בקנה מידה ארצי. כל לקוח בעל צלוליט או כל בעיה קוסמטית אחרת, עשוי לקבל את הטיפול האפקטיבי ביותר, בד בבד עם ליווי אישי המוענק לכל לקוח באשר הוא.  
 
 


פאם קלניק - קניון רמת אביב , איינשטיין 40 רמת אביב - 1801-224-442
 

הסרת כתמי עור הסרת שיער בידיים הסרת שיער בכל הגוף טיפולי פיגמנטציה מכון להסרת שיער טיפול בכתמים בפנים טיפול בעור הפנים טיפול בעור יבש טיפולים קוסמטיים ניקוי פנים עמוק פדיקור מניקור בתל אביב קוסמטיקאיות בתל אביב מכון קוסמטיקה ת"א העלמת כתמים בפנים פילינג בינוני פגמנטציה הבהרת כתמי פיגמנטציה איפור קבוע לגבות איפור קבוע בגבות פילינג עמוק לפנים טיפול בפצעים בפנים איפור קבוע לגבות הבהרת כתמים בפנים צלוליטיס טיפול הורדת צלוליטיס המסת צלולית העלמת צלוליטיס טיפול לצלוליט צילוליט צלוליט בהריון צלוליטיס בישבן טיפולי פיגמנטציה הסרת שיער לנשים טיפול בצלוליטיס טיפול בכתמי עור הסרת שיער ברגליים טיפול בשחורים בפנים הסרת כתמים בפנים טיפול פילינג הבהרת פיגמנטציה הסרת שיער בגב הסרת כתמי שמש פדיקור ומניקור העלמת פיגמנטציה המסת צלוליט הסרת שיער באפילציה טיפול בפיגמנטציה בפנים מה זה צלוליטיס קרם חוה זינגבוים קרם Prophecy קרם חומצה הילארונית טיפוח עור הפנים חוה זינגבוים קרם חומצה היאלורונית חומצה היאלורונית קרם חצ'קונים הקרם של חוה זינגבוים אפילציה קרם עם חומצה היאלורונית prophecy cream מחיר קרם חומצה היאלורונית פרופסי קרם אקנה פיגמנטציה הרזיה צלוליט ליפטינג 

קידום אורגני | קידום אתרים