מכון להסרת שיער | פאם קליניק
 
 

מכון להסרת שיער

מה היא הדרך הנכונה ביותר להסיר את שיער הגוף המיותר? האם ישנו סיכון כזה או אחר בהסרת שיער בלייזר? איך בוחרים את הקוסמטיקאית הטובה ביותר עבורכם?

מה שנכון היה עד לפני כמה עשורים אינו נכון עוד לימינו. בעבר הלא כל כך רחוק שיער גוף היה נחשב למקובל במגזרים רבים ובתרבויות שונות. בעיקר בקרב העולם הגברי ניתן היה לראות את חשיפת החזה השעיר או אזורי גוף שעירים אחרים כמקובל ואפילו גברי. נכון לימינו שיער הגוף נחשב למטרד ואינו מודרני ועל כן אוכלוסיות רבות מעדיפות להיפטר ממנו לצמיתות.

מכון להסרת שיער הוא ללא ספק הכתובת הנכונה ביותר עבור אלו המעוניינים להיפטר משיער גופם. עבור נשים וגברים כאחד השיטה היעילה ביותר היא כאמור שיטת הסרת השיער על ידי מכשור מתקדם ביותר המעלים את שיער הגוף לצמיתות. רבות השיטות להסרת השיער כמו שעווה או גילוח. אולם הסרת השערה לצמיתות על ידי מכשיר הלייזר היא ללא ספק השיטה הנוחה, המקובלת והפופולארית ביותר בעולם.

כמו כן חשוב לציין כי לפני תחילה של תהליך הסרת שיער, מכון להסרת שיער פאם-קליניק יבדוק כל מטופל ומטופלת לגבי כשירותו, כולל בדיקת רופא מומחה על מנת לוודא כי אכן ניתן לבצע את תהליך הסרת השיער. מכון להסרת שיער פאם-קליניק יעניק את הטיפול החדשני והמתקדם ביותר באחריות ובמסירות. טיפול זה אינו נחשב לבעל סיכון.

הסרת שיער ברגליים? למה לבחור דווקא בצוות של פאם-קליניק?
אין ספק כי על מנת לקבל את השירות האיכותי והמקצועי ביותר יש לבחור בניסיון. לצוות של פאם-קליניק יש את הניסיון המצטבר הרב ביותר וכמו כן הרבה מאוד מטופלים מרוצים ונאמנים. לאורך השנים טופלו בפאם-קליניק במגוון הטיפולים והשירותים מטופלים מכל רחבי הארץ. הסרת שיער ברגליים במחירים אטרקטיביים ביותר.

הורדת שיער בשעווה? אילו עוד טיפולים בפאם-קליניק?
כאמור מגוון מרשים ורחב ביותר של טיפולים וכולם תחת קורת גג אחת. בין השאר ניתן ליהנות משירותי הורדת שיער בשעווה, טיפולי פנים, טיפולים נגד אקנה, טיפולי לייזר שונים, ניקוי פנים עמוק ועוד.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
טיפול בכתמים בפנים
 

איך להגיע אלינו?

טלפון: 1801-224-442
קניון רמת אביב,
רחוב אינשטיין 40


אודות "פאם-קליניק"

יש לנו צוות מעולה של עובדות מקצועיות בעלות ניסיון וידע רב!

פאם-קליניק - המרכז לקוסמטיקה מתקדמת

לתיאום פגישת ייעוץ עם דרמה-תרפיסטית מקצועית והתאמת טיפול מתאים עבורך

1801-224-442

או מלאי פרטיך וניצור קשר בהקדם

 

טלפון/ וואטסאפ

פאם קליניק בע"מ, ח.פ. 512500034 | ביטול עסקה בהתאם לחוק הגנת הצרכן (ביול עסקה), התשע"א -2010 וחוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981